Благоевград!Къде сте?

  • 12 063
  • 192
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 607
За срещата - аз не можах, защото днес пътувам до Добрич и това ми е оправданието, въпреки,че не обичам оправданията... но пък и последно нищо сигурно нямаше. Никой не каза - аз идвам! А и срещата бе с цел да се видим и с da_bo.

Така че мисля,че когато има по-добра организация от наша страна - тогава ще се видим!

# 61
  • Мнения: 105
Споко и аз не можах, 4е каката и дреб ми обявиха бойкот ма нищо ново под слънцето. Айде ще остане за друг път за по-топло и навън.

# 62
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Споко и аз не можах, 4е каката и дреб ми обявиха бойкот ма нищо ново под слънцето. Айде ще остане за друг път за по-топло и навън.


  Кой бе,ти ли не можа  Mr. Green Mr. Green Mr. GreenС теб се видяхме и децата хууубавичко си поиграха.Дарина остана много доволна.Надявам се следващият път да се съберем повече мами  HugАма ние хубавичко си постодувахме де.Трябваше по нещо алкохолно да пием за да се сгреем.Ама в сладкарница с деца... Mr. Green,голяма гюрлунтия щяхме да вдигнем.
   Е нищо,следващият път,дано да е по-топло.

# 63
  • Мнения: 105
Не бе срещата бе6е в неделя, а ние се видяхме в събота, ма аз пък въобще не се сетих да те питам дали ще ходиш smile3555 то щото одавна не сме се виждали и пак не ни стигна времето да си похортуваме. Как се 4увства Дарина при баба, липсвате ли и ве4е?

# 64
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Дарина не се сеща за нас  Mr. Green,хубаво и е при баба.Да знаеш как не ми се тръгваше в неделя.

  Мама Цоцоланке,слдеващият път като ходиш към Добрич свиркай да ти заръчаме обувки за мойте хубавици  Hug.Надявам се по великден да си дойдем за по-дълго и да се видим най-накрая.

# 65
  • Мнения: 105
Е те това пък Фанти4ка от къде го измисли. Да си призная про4етох го първо като Фанати4ка Mr. Green
Поздрави и целувки   bouquet на куклите и Борко

# 66
  • Мнения: 242

какво да кажа...раждах в шейново, драх се като див звяр и никой не ми обърна внимание-отвратена съм от отношението на персонала към родилките-по-обидно и безпомощно не ми е било никога.Отбелязвам, че нямах уговорка с лекар.

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 10:39 от зайка

# 67
  • Мнения: 242
МНОГО МОЛЯ ДЪЩЕРЯТА НА ЕЛИ-КОЗМЕТИЧКАТА ОТ БИВШИЯ БИТОВ КОМБИНАТ ДА МИ ПИШЕ НА ЛИЧНИ-ИСКАМ ДА И НАПРАВЯ УСЛУГА Joy Joy Joy

# 68
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Е те това пък Фанти4ка от къде го измисли. Да си призная про4етох го първо като Фанати4ка Mr. Green
Поздрави и целувки   bouquet на куклите и Борко

  Ми аз съм си ФанатиЧка бре  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 Благоевград нещо се изгуби някъде,никой не пише тук.А мен нали ме мъчи носталгия по родния край,проверчвам от време на време дали някой не се е разписал. Sad

# 69
  • Мнения: 11 607
Фантичка  незнам да ти кажа честно на какво се дължи това..... Питам се - толкова ли нямат мамите в Благоевград компютри и толкова ли един път поне не са улучвали сайта на бг-мамма,че от там да видят и форума  newsm78  newsm78  Или смятат мамите,че всичко си знаят..... и нямат нужда от форум??????

Факт е,че тук е вяло! Да те осведомя - днес валя сняг на парцали, мокър, не натрупа, само покривите на колите разбраха поне за малко,че имаше сняг. Иначе е добро времето, сега студено, вчера вятър имаше и така..... По центъра сякаш че ли нищо ново...

# 70
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Мама Цоцоланка май само аз и ти ще си пишем тук...,ти поне ме разбираш,нали си далеч от родния дом.
А за мамите в града,едва ли нямат компютри,но не знам защо тук ги няма никакви? newsm78
tammy само в клюкарника виси,Elenka трябва да води война с мъжа си кой да седне на пс-то,защото той си работи удома, а други май не познавам местни...

# 71
  • Мнения: 11 607
Ти пишеш,защото ти е мъчно, аз пък ти пиша, защото знам какво е да тъгуваш по родния край.... и най - накрая - ни ти съвсем в Благоевград, нито пък аз от Благоевград, но поддържаме духа на Благоевград  Joy Joy Joy

Нищо, един ден ще си организираме срещичка....  Последни сведения за града - пълен е с маси с мартеници! Лека вечер!

# 72
  • Мнения: 132
Здравейте!
не помня писала ли съм тук или не съм, но се радвам, че ви има и ще ми бъде много приятно да се запознаем.
Ако правите скоро среща - свиркайте ще се постарая да бъда на линия.
Чао и много целувки на малките сладури от мен. 
 Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 11 607
Здравейте!
 ще ми бъде много приятно да се запознаем.
Ако правите скоро среща - свиркайте ще се постарая да бъда на линия.
Чао и много целувки на малките сладури от мен. 
 Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

Здрасти! И на нас ще ни бъде приятно да се запознаем с теб! Ще свиркаме в темата за среща, а до тогава можеш активно да пишеш тук!

# 74
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ти пишеш,защото ти е мъчно, аз пък ти пиша, защото знам какво е да тъгуваш по родния край.... и най - накрая - ни ти съвсем в Благоевград, нито пък аз от Благоевград, но поддържаме духа на Благоевград  Joy Joy Joy

Нищо, един ден ще си организираме срещичка....  Последни сведения за града - пълен е с маси с мартеници! Лека вечер!

  Така се получава за съжаление,но какво да се прави?Ти къде живееше в Благоевград?Имам някакви спомени за Струмско  Thinking newsm78 Тази седмица ще си идваме,но само ще оставим и малката на баба /каката вече почти месец е там/ и заминаваме за Велинград на един разтоварващ уикенд  Sunglasses Mr. Green,така че няма да имаме време да се видим,освен ако не измислите една вечерна форумска среща без деца-само майки и татковци. CrazyДа започнем със сядане на маса. Mr. GreenСтава въпрос за петък вечер.

Общи условия

Активация на акаунт