Случвало ли ви се е мъж да ви обяснява "женски" работи?

  • 2 587
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 790
Направо се изчервих, момичета...  Blush
Ама не знам как да си определя номера на сутиена... Досега все "на око" съм си купувала, или съм залагала на окото на продавачките. И днес един млад господин, биде така добър да ми обясни как точно се мери гръдната обиколка и чашката. Стана ми много неудобно...
Случвали ли са ви се такива неща - мъжете да знаят повече за "женските" работи от вас?

# 1
  • Мнения: 4 806
на мен не ми се е случвало, ама защо е тази смутеност - мъжът и той е човек, защо пък да не знае някои неща повече от мен, или от теб Simple Smile

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Алекс, я кажи как става  Embarassed Моят мъж ми обяснява как се работи с шевната машина, с тенджерата под налягане и още нещо. Не помня какво. Ама то като е мъж, не значи, че не знае кое как.

# 3
  • Мнения: 6 206
Случвало ми се е много пъти...
Имах един колега, който ми обясняваше как да се обличам, колко грозно било да се виждат презрамките на сутиена. Аз му обяснявам така е модерно, виж каква нежна дантелка, той, не аз не го приемам това, една дама не се облича така. Laughing И много акъл ми е давал по принцип. Беше Козирог.
Мъжа ми е Козирог, от него по-компетентен по женските въпроси няма. Само където не ме учи как да се гримирам, иначе акъл за дрехите, прическите постоянно дава. Чак и мнение за дамските превръзки има. Без майтап, онзи ден ми се случи нещо и той "ами така е, като не си си купила Always". Rolling Eyes
Добре че не се връзвам.

# 4
  • Мнения: 1 006
Сетих се за един смешен случай от времето, когато дъщеря ми беше още в бебешка количка, а аз киснех неопределено в кварталната градинка.

Давам сутринта на мъжО ми дъъълъг списък с неща за лично мое удовлетворяване, който трябва да изпълни от аптечен склад.По едно време пред градинката се паркира бус с рекламите на фирмата, в която работеше тогава и от него слиза едно от неговите момчета, когото познавах.Стои, зяпа по многолюдната психиатрия в градинката с ръце на кръста...явно търси някого.Светна ми  doh , че може би търси мен по указания на шефа си /мъжО ми/ и му махнах.Идва към мен /нас/  с един голям плик и взе да вади от него и да ми обяснява пред 10-тина майки :"Това ти е спиралата, това са ти вагиналните свещички, това ти е шампоана за косопада, това ти е лосиона за косопада, това ти е водата за венците, това са ти хапчетата за вените, това ти е гела за вените, това ти е..., това ти е..., това ти е... ooooh! ooooh! ooooh!" Малиии...не мога да го прекъсна  ooooh! , препотих се 100 пъти, защото освен моите си дружки и друга публика се събра. hahaha А той милия се старае, шефа го е пратил със списък някъде и после му е дал задачка-закачка да намери жената и децата и лично да предаде поръчката, че и указания кое какво е да ми даде, защото явно и на него са му ги дали.Моите любими приятелки в градинката ме спукаха тогава от бъзик, че гълтам и си слагам навсякъде цялата Менделеева таблица, че нищо здраво няма по мен и накъде съм тръгнАла да се прайм на майка. hahaha Направо да се пиша баба и за чий ми е тая спирала в такъв случай. hahaha

Имах си две любими дружки в градинката Hug, баш от моята кръвна група.Едната се разведе и е в друг квартал.Другата твърде рано започна работа, беше в нашия квартал под наем, но и тя напусна района.Липсват ми. Heart Eyes

П.С.Проверка правопис отсече !  Naughty Неправилно е написана думата мъжО.Абе...другите грешки не ги ли вижда тоз бутон?

# 5
  • Мнения: 9 581
О, да! Имам колеги, които са дистрибутори на дамски превръзки. По-добре от повечето жени могат да ти разяснят всички видове за цикъл и ежедневни и т.н............... Кои за какво са, кога се ползват, колко капки, кои марки.

# 6
  • Мнения: 183
АЗ мога да обеснявам нагледно темата по долу с презервативите
След повече от 3 обяснения - големи отстъпки

# 7
  • Мнения: 1 006

О, да! Имам колеги, които са дистрибутори на дамски превръзки. По-добре от повечето жени могат да ти разяснят всички видове за цикъл и ежедневни и т.н............... Кои за какво са, кога се ползват, колко капки, кои марки.


Това може да са само момчета работещи в "Кавен Ирадис" !  ooooh! hahaha  ooooh! Познах ли ? Sunglasses

# 8
  • Мнения: 5 539
Не мож да има такъв случай Naughty

# 9
  • Мнения: 5 790
АЗ мога да обеснявам нагледно темата по долу с презервативите
След повече от 3 обяснения - големи отстъпки

Отстъпките в размера на модела ли ще бъдат?  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 006

Не мож да има такъв случай Naughty


Може, може  Mr. Green...живея с един такъв случай, защото преди време работеше в подобна фирма - дистрибутор.Че и спешъл обучения им организираха, честно! С разрези на превръзките, с експерименти разни колко течност кой вид попива.  hahaha Е, тампони не дистрибутираха. hahaha

# 11
  • Мнения: 9 581
Да, така е. Не е Кавен Ирадис - вече е КАвен Орбико, но е пак в тая сфера. Пак с обучения, напълнени чашки с вода за опити коя колко попива и др. И дори слагане на памперси за възрастни!!!

# 12
  • Мнения: 1 006
Да, така е. Не е Кавен Ирадис - вече е КАвен Орбико, но е пак в тая сфера. Пак с обучения, напълнени чашки с вода за опити коя колко попива и др. И дори слагане на памперси за възрастни!!!

Тези демонстрации с чашките с вода дистрибуторите ги правят после в магазините и суперите пред публика. Joy

# 13
  • Мнения: 5 539
Сега се сещам, че познавам един продавач на дамско бельо, който с един поглед определи кой размер сутиен нося, каква е формата на гърдите ми и съответно кой модел би ми отивал. Обаче ми стана малко неловко... Embarassed

# 14
  • Мнения: 5 539
Да, така е. Не е Кавен Ирадис - вече е КАвен Орбико, но е пак в тая сфера. Пак с обучения, напълнени чашки с вода за опити коя колко попива и др. И дори слагане на памперси за възрастни!!!

Тези демонстрации с чашките с вода дистрибуторите ги правят после в магазините и суперите пред публика. Joy


Да, и там кръвта винаги е синя, нали Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт