Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

София

Вреди ли боята за коса на кърменето?  newsm78
Цитирай

за по-сигурно си сложи безамонячна
принципът е - каквото вреди по време на бременността, вреди и по време на кърменето
Цитирай

РусЙе

Не, освен ако не я ядеш. Mr. Green
за по-сигурно си сложи безамонячна
принципът е - каквото вреди по време на бременността, вреди и по време на кърменето
От кога боята за коса вреди по време на бременноста?
« Последна редакция: пн, 24 юли 2006, 22:00 от БейбИту »
Цитирай

софия

аз съм се боядисвала и по време на бременността и по време на кърменето- да чукна на дърво - нищо му няма на детенцето - слагай смело -не  е нужно да ходим като метли по улицата
Цитирай

е Бейби Shocked!!!?? - откакто ми го каза АГ, разправяй се с него hahaha 35
Цитирай

РусЙе

е Бейби Shocked!!!?? - откакто ми го каза АГ, разправяй се с него hahaha 35
И от къде го изкопа този АГ? Mr. Green АЗ не съм чувала досега да вреди, та за това попитах. Да се поправя ако греша. bowuu
Цитирай

не
Цитирай

ами химикалите от боята проникват в кожата и оттам в кръвта, това е логиката
Цитирай

софия

явно са някакви невредящи материали, защото не влият зле на плода- доказателство за невредата на боядисването е, че една мама в поредицата на бтв "такъв е животът... "  си боядиса косата ярко червено и докторите нямаха нищо против- ако беше вредно нямаше да си позволят да го дават по тв
Цитирай

най-хубавото място

аз се изрусявах всеки месец докато бях бременна и питах на ЖК дали може-акушерката отговори че може само да е с боя която и преди съм опитвала за да не стане алергична реакция-така че не виждам проблем Laughing Laughing Laughing
Цитирай

Varna

Аз не се боядисвам, но съм си правила кичури по време на бременността. Не мисля, че може да навреди.
Цитирай

Бургас

В 8-мия месец си превих кичури, после като родих пак, да чукна на дърво нищо не ни стана, действай спокойно, няма да се занемаряваме я, кво от това че сме майки.Успех newsm10
Цитирай

Там, където всичко е възможно!

И аз мисля, че не вреди. Знам обаче, че невинаги хваща боята или не става същия цвят. Разбира се това си е индивидуално. Аз имах 2 приятелки при които боядисването беше проблем поради това, че боята не хващаше добре.
Цитирай

Не.
Цитирай

Scotland

Е, как пък не.  Crossing Arms Дебела, грозна и небоядисана, хайде няма нужда. После тема "Защо мъжът ми загуби интерес, откакто съм бременна?". Клепах здраво и не съм се притеснявала въобще.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора