Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 267 отговора

Добре дошли в шестнадесетата част на темичката мами в Италия!
Живеем в Италия и тук споделяме всякакви въпроси, свързани с живота и интеграцията в италианското общество.
Очакваме да включим и още жени, живеещи в Италия! smile3501

Радваме се, че ви има и благодарим на всички за помощта, добрите думи и настроение!
МАМИ В ИТАЛИЯ

Или иначе казано:

Trentino Alto Adige: gogo04 (МАЯ) - vicino a Trento

Friuli Venezia Giulia: Zai4enze (ГИНКА) - Trieste
piccola (КАЛИНКА) - Trieste               
misty5 (МИРА) - Trieste

Piemonte: Amymommy (ВЛАДИ) - Torino

Lombardia:Giorgia (ГЕРИ) - Monza
antoegabi (АНТОНИЯ) - Imbersago  piccolina (АНИ) - Valsolda
donna al volante (ВАЛЯ) - Bergamo  mcdirock (МИЛЕНА) - Lissone
sonita (СОНЯ) - Мilano                      Bimba24 (ДЕСИ) - Desenzano del Garda
feiam( ..)- vicino a Milano                   Ginger! (...) - Lecco
Лейди (ЕЛЕНА) - Milano

Emilia Romagna: Lennie (ЕЛЕНА) - Forlì

Toscana: Кала(Bella13) (КАЛИНА) - Livorno
Medea & BeaZtiE (ДИНЕВИ) - Arezzo

Marche:  makaui daniela (ДАНИЕЛА) - Ancona

Lazio: Само Вески (ИРИНА) - vicino a Roma
Italina (АНТОНИНА) - Roma
vanesa79 (ВАНЯ) - Santa Marinella
denise(ДЕСИ)-Roma
Vesna 27(  )-Roma

Campania:  dessita (ДЕСИ) - Napoli

Basilicata:  Rositsa (POСИ) - Palazzo San Gervasio

Архивът Мами в Италия : Very Happy

Част 1,Част 2,Част 3,Част 4,Част 5,Част 6,Част 7,Част 8,Част 9,Част 10,Част 11,Част 12,Част 13,Част 14,Част 15
« Последна редакция: пн, 24 юли 2006, 21:55 от Lennie »
Цитирай

Ancona-Italia

Пу си първа ста волта!
Цитирай

Eto me i men
имам чуството, че не всички сайтове за продажба на етикетс са 'абонирани' за всички полети.
това дали е така newsm78
Цитирай

Ancona-Italia

Аз днес нямам много за какво да приказвам щото си говорите за авио- линии пък мен това не ме вълнува особено .
До преди малко се потих на колелото и след като си хапнахме ще почина за малко и мисля да продължа   докато направя 1 пълен час .Вие имате ли някакви уреди за отслабване и поддържане на формата  в домовете  си ?
Ние в жегите сме пред вентилатора , а децата за да не са прегря ти ги къпа по 4-5 пъти на ден само с вода .
То и за нас е добър вариант , но аз мога само през нощта съпруга като се прибере от работа да вляза на спокойствие да се освежа с един хладък душ .Лошото е че на него не му действа охлаждащо ми се нагорещява още повече .
Цитирай

Хеллоуууу,как сте бе деца,нещо сте се умълчали,аз отивам да се изтипосам на диванчето че от днешното обикаляне пак отекох
Цитирай

Италия

Нотте рагаце!
Много топло...отивам да почивам,че нещо ми е скапано!
Сонни д'орро  Tired

ПП  На мен самолети и ко са ми страст от малка...това е детството ми,а аз май няма да порасна в много отношения:)
Цитирай

Добро утро от мен,
отивам до бара и после се връщам, че днес имам да работя.
дано се появи някой до тогава, а сега:

Цитирай

Италия

Здравейте, момичета!
Добро утро и от мен!
  Hug

от мен една такава закуска

Голяма жега ни мори и снощи след като към 21 часа  у дома бяха 33 градуса...събрахме всичко от хладилника,взехме си парцалките...и се пренесохме в дома на свеки.Кофтито е ,че тук съм с диал ъп  Twisted Evil...и чакам по 10 мин да ми се отвори страница на форума..така,че ще пиша малко...
  Тук поне температурата е около 28 градуса и се живее.

Лек ден на всички  bouquet

ще влизам по-малко и за кратко ,за да ви чета!

Цитирай

ЯМБОЛ

Добро утро,айде всички на кафето!Жегата е страшна,не ми се говори,цяла вечер спя на вентилатор!Даниелка,защо не пътуваш със самолет,страх ли те е?
Цитирай

Milano / Como

Хей, ето ме и мен  Very Happy Вчера се завърнахме от първата ни за тази година ваканция и съм много доволна. Бяхме в Лигурия, на 5 Терре, мислихме да ходим и до Тоскана, но успяхме да отскочим само за малко со Пиза / тъй като аз не бях я посещавала/. Все пак 1 седмица никак не е много, но пък ни се отрази страшно добре, след доста солариуми и сега плаж, съм супер абронзата и ми е голям кеф  Wink Хубаво и прохладно беше на морето, от вчера насам тая жега тук ме задушава неистово и се мотая полугола  у дома  Laughing
Гледам много сте изписали, успях да прочета доста неща. Bimba  става все по- сладка мама, а майка й така младее, че човек може да ги вземе за сестри  Very Happy
Лени,  дано се чувстваш вече по-добре, знам какво е привързаността към домашните любимци ... и не е лесно ... с времето обаче минава
Сега пускам една след друга перални, то аз и без друго пера като луда, а след ваканция съвсем ...
Хубав ден и до след малко от мен ... отивам да простирам  Wink
Цитирай

Добро утро,
не се диша ей ... у дома разгънахме всички възможни аттрецци дето могат да служат за легла и през нощта се местим от легло на легло, където има поне малко ветрец ....
джорджа, и у нас снощи вкъщи беше 32 градуса  #Cussing out
Цитирай

Италия

Добре дошла на Сончето! Hug

Валя, ние отгоре на всичко сме с моно изложение..където и да отвориш не става течение..на балкона е още по-горещо,защото са се напекли релсите на гарата...пълен ад... Twisted Evil
 а сега тук е направо кеф...27 градуса е вътре.. newsm78 вероятно има значение,че хола и кухнята са с мрамор! А при нас е една теракота,която направо пари като я докоснеш! Rolling Eyes
Цитирай

Milano / Como

Добре дошла на Сончето! Hug

Валя, ние отгоре на всичко сме с моно изложение..където и да отвориш не става течение..на балкона е още по-горещо,защото са се напекли релсите на гарата...пълен ад... Twisted Evil
 а сега тук е направо кеф...27 градуса е вътре.. newsm78 вероятно има значение,че хола и кухнята са с мрамор! А при нас е една теракота,която направо пари като я докоснеш! Rolling Eyes

Мерси Гери  Very Happy
А ние сме с паркет и е още повече жега  Mad В момента 32.5 градуса вкъщи!!! А при мойта свеки е още по-горещо, тъй като те са точно в Милано-град, ужасен задух е у тях е направо не се диша, а влагата прави нещата още по-трагични!
Ние нали сме малко извън Милано, та винаги е поне с 2 градуса по-хладно и нямаме такава висока влажност. Затова пък имаме адски много комари, нали сме в парка на Тичино-ино-ино  Laughing
Цитирай

Ехо от климатизираните пространства.
Ходих навън на кафе,  от сега е ад.
Скривам се в къщурката да си работя и не си подавам носа навън!

Вале, благодаря за сайта. Намерихме една цена ( за други дати, но на мен ми е все тая кога ще летя) на Луфтханза. С таксите е към 240 евра!
 Peace

Соня, взе да ми минава... благодаря, много си внимателна!
Цитирай

Trieste - Italia

Добро утро, дами!  Hug
И тук в Триест е страшна жега още от ранна сутрин, хем снощи преваля.
Днес ще се пробвам да направя тази лунна диета, сиреч никакво ядене, а само течности, но ще ми трябва много moral support.
Досега се оправдавах с кърменето на Малчо, обаче вече не мога да се трая!
За жалост биричката май не спада към т.н. течности  Thinking
Приятен ден на всички от мен!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 267 отговора