Филм или книга? Как разпускате?

  • 2 922
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 644
Предпочитам филмите  Hug

# 16
  • Мнения: 5 577
 Confused Филмите нямат  шанс, много начетен народ.  Laughing

# 17
  • Мнения: 4 965
И двете, дедо попе, и двете Simple Smile няма да гласувам, докато няма и тази опция.
Първо филм, после с книжка. С книга се приспивам по принцип и ми е навик от детските години да почета, ако ще и два реда да са, всеки ден.

И аз искам и двете опции.
Само дето съм наопаки - първо чета (през деня, когато имам време или преди да ми се доспи вечер). С филмите се приспивам (т.е. заспивам на включен телевизор - ако ми е интересно пропускам спането  Mr. Green).
Общо взето, според настроението и желанието. Ако по тв-то няма интересен филм (обикновено почивните дни от 100 канала нито един няма хубаво предаване), чета. Ако нямам нищо приятно за четене, гледам. И така.
Само дето май повече гледам филми, защото интересните (според моя вкус) книги нещо все повече ги хваща липсата. Писна ми от комерсиална литература  #2gunfire.

# 18
  • Мнения: 46 434
Филм Laughing
Вече нямам търпение да чета книги  Crazy

# 19
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Книга, не обичам да гледам филми Confused

# 20
  • Мнения: 936
Книга, защото имам свободата да си фантазирам, и защото мога да си препрочитам любимите моменти. А и мога да си вземя книжката навсякъде. Много рядко успявам да изгледам цял филм, не ми ангажира вниманието така, както книгата.

# 21
  • Мнения: 515
Много зависи. По принцип предпочитам книгата. Това докато я избереш, или я купиш, докато намериш време да я четеш...Блажени бъдещи години ме чакат надявам се. Обичам да чета.

През "ергенският" си живот правех и от двете по много.


# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Определено книга. Новата книга ме разтреперва, буквално - като ново гадже Simple Smile Към филмите нямам особено отношение, признавам си.

Това е и моят отговор.
Удоволствието от прочита на една книга, картините, които АЗ рисувам не могат да се заменят от нечие режисьорско виждане.

# 23
  • Мнения: 5 299
В последно време не ми остава време нито за едното, нито за другото Rolling Eyes СЕга съм на друга вълна. Та дали може да използвам темата, да помоля някой да ми даде линк - искам да гледам : The Da Vinci Code Плиййййс Blush

Ровичкам из Датата, ама не знам какво да дръпна Embarassed

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Предпочитам тихия релакс. Гласувах в полза на книгата.

# 25
  • Мнения: 4 390
Предпочитам книга.

# 26
  • Мнения: 4 390
Та дали може да използвам темата, да помоля някой да ми даде линк - искам да гледам : The Da Vinci Code Плиййййс Blush

Ровичкам из Датата, ама не знам какво да дръпна Embarassed

http://www.torrentspy.com/search.asp?h=&query=The+Da+Vinci+C … 29&submit.y=9

# 27
  • Мнения: 14 654
не мога да гласувам. обичам много да чета, но обичам и филм да погледам. сама не гледам филми, само с мъжа или с приятели. след малко си лягам с книжката

# 28
  • Мнения: 5 299
Та дали може да използвам темата, да помоля някой да ми даде линк - искам да гледам : The Da Vinci Code Плиййййс Blush

Ровичкам из Датата, ама не знам какво да дръпна Embarassed

http://www.torrentspy.com/search.asp?h=&query=The+Da+Vinci+C … 29&submit.y=9
Тенкс  bouquet Ерика ми прати от линкоса, но сега се мъча с регистрацията ooooh! Иска ми някви бисквитки newsm78

# 29
  • Мнения: 3 932
Не мога да кажа кое има превес, понякога книгата ми действа по-релаксиращо, понякога, зяпане на филм с придремване...

Общи условия

Активация на акаунт