Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте момичета,
наше приятелско семейство ще празнува своята първа годишнина от сватбата си.
Дайте идеи за подарък. Аз мислех да им вземем сокоизтиствачка, ние имаме на Северин и съм доста доволна, но дали е готин подарък и дали ще го ползват не знам.
Цитирай

Сокоизтисквачката не е лоша идея, но дали ще я ползват само те си знаят. Аз лично много харесвам различни красоти за къщата - поставки за вино, за дискове, за прибори, свещници и т.н. Ако познаваш поне малко вкусовете им ще можеш да се ориентираш. И ако си наясно с подаръците от сватбата, за да не станат сокоизтисквачките две.
Цитирай
подпитах ги и казаха че нямат сокоизтисквачка иначе на сватбата си получиха почти всякакви домакински уреди
Цитирай

София

Ами тогава сигурно идеята ти е добра  Hug
Цитирай
дано, помня колко и се радвахме на нашата, но сега напоследък е като паметник  Laughing, дано пък при тях да е по нужна, иначе ми допадна идеята и за нещо красиво за в къщи, знам ли , явно е нужна обиколка по магазините , въпреки че аз обичам като тръгна да знам какво търся newsm12
Цитирай

София

Комплект от готино спално бельо за спалнята е нещо красиво, практично, романтично и достъпно като цена.  Peace
Друг вариант: картина, нещо свързано с  виното (ако са ценители) - поставка, тирбушони, чаши и т.н., комплект ароматни свещи в красив свещник, купа за шампанско.
А защо не някаква книга - Еротични масажи, новото издание на Кама Сутра, нещо от сорта... Wink
Може и билети за кино, театър, опера, балет /каквото обичат!/ или уикенд в романтично кътче - лично за мен това би бил най - хубавия и оригинален подарък! Wink
Цитирай

Аз обикновено също излизам да обикалям по магазините за подарък без конкретна идея. И после нещо ми грабва вниманието.
Цитирай
ol4eto
даде ми страхотни идеи, наистина не се бях сещала, много благодаря
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.