Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Добрич

Здравейте!
Бяхме в болница за 5 дни с бактериално-чревна инфекция, но вече сме си в къщи. Там даваха на Борис Лечебна Хумана и ни посъветваха и в къщи да продължим няколко дни с нея, след което да започна плавно преминаване към нашето АМ - Нутрилон. Под плавно имаха впредвид да започна да ги смесвам постепенно докато накрая останем на Нутрилона.
Знам от форума, че не е добре да се смесват две марки АМ, но в нашия случай?..... newsm78
Дайде съвет, който се е сблъсквал с това, моля!  Praynig

Бъдете здрави и се радвайте на децата си!  Hug  bouquet
Цитирай

Пловдив

След като са ти казали в болницата така да процедираш,значи не е проблем.Пък и ти ще смесиш 2-3 пъти и после си минавате на Нутрилон.
Моя съвет е да попиташ и педито,за да си по-спокойна Peace
Цитирай

Добрич

ААААА, педито ще е последния човек дето ще  я питам вече. Заради нея бяхме в болницата.  Twisted Evil
А, в болницата също не знаят кво точно правят, защото държат направено мляко - Лечебната Хумана по 3-4-5 часа.
МЕРСИ ЗА СЪВЕТА!  Hug  bouquet
Цитирай

Добрич

О, къдрокоске, защо така мила, не знаех, че и вие сте  минали през кошмара на болницата Crying or Very sad
Аз бих постъпила както ти казват лекарите от болницата. Карай само на Хуманата, след това направи една доза от 150 например мляко, в което си прибавила 30 мл от Нутрилона. Гледаш как реагира. Ако ти изглежда нормално, следващия път пак 30 мл, след това 60 мл, после пак 60 и т.н. измествай бавно Хуманата. Аз лично бих повтаряла по 2 пъти (поне!) една и съща "формула" на сместа.
Цитирай

New Zealand

Сменете педито
Цитирай

Добрич

anuschka, мерси и на теб!   bouquet
За жалост се подведох по педито, но си мислех, че знае какво прави. Диагнозата й беше-зъби.
 Twisted Evil
Maika, така и ще направим, но смяната става чак декември. Как ще я гледам тази наша педка до тогава без да я набия не ми е ясно.  #Crazy

Цитирай

Къдрокоса,и ние минахме през вируса и педито също ми препоръча да смесвам лечебната храна с мляко,но и аз като изпатила от неговите съвети си давах само лечебна храна ,която приготвях както е описано на пакета,като редувах-веднъж я правех по-рядка ,за да я пие,другият път като кашичка.Аз изчаках с млякото около 2-3 дни ,след като беше минало разстройството и после го дадох чисто.(но  ние се оттървахме леко)
Съгласна съм с anuschka . Peace
Бързо възстановяване!
Цитирай

О, къдрокоске, защо така мила, не знаех, че и вие сте  минали през кошмара на болницата Crying or Very sad
Аз бих постъпила както ти казват лекарите от болницата. Карай само на Хуманата, след това направи една доза от 150 например мляко, в което си прибавила 30 мл от Нутрилона. Гледаш как реагира. Ако ти изглежда нормално, следващия път пак 30 мл, след това 60 мл, после пак 60 и т.н. измествай бавно Хуманата. Аз лично бих повтаряла по 2 пъти (поне!) една и съща "формула" на сместа.

Когато ми се наложи да и сменям АМ,правех същото,но замествах по 30мл целия ден.Т.е. ако приема по 150мл мляко,измества се изцяло за 5 дни.
Цитирай

монтана

anuschka, мерси и на теб!   bouquet
За жалост се подведох по педито, но си мислех, че знае какво прави. Диагнозата й беше-зъби.
 Twisted Evil
Maika, така и ще направим, но смяната става чак декември. Как ще я гледам тази наша педка до тогава без да я набия не ми е ясно.  #Crazy

можеш и сега да смениш педито,но трябва да подадеш жалба в касата.аз така направих,защото и ние бяхме в болница заради педито
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.