Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

здравейте момичета,не мога да разбера какво става.Вече цяла седмица ми закъснява,подържам една сравнително добра Т-37,8-38,0,имам някакво прозрачно течение,гърдите адски ме болят,но на петия ден ош закъснението си направих тест-беше отрицателен #2gunfire,а и сам с РКЯ.незнам какво да си мисля и колко да чакам за да си направя втори тест?Помогнете с информация.
Цитирай

Миличка тази температура е много висока, тя вярно че при бременност е над 37, но 38 вече поне на мен ми говри за някаква настинка.

Що се отнася до симптомите на бременността, те са много сходни с предменструалният синдром за съжаление.

Направи един тес след 2-3 дни. Стискам палци!
Цитирай

Стара Загора

Отиди на лекар вместо да се чудиш и да мяташ пищови  Smile
Цитирай

Според мен имаш със сигурност настинка. Може и да си бременна - изчакай още 5 дни и си направи пак тест за бременност, но междувременно се пази все едно си бременна.
Цитирай

В метрото

Температурата ти е на болен човек. Това обяснява и течението. Гърдите набъбват преди цикъл. Но отиди на лекар, защото за мен определено имаш настинка и в случай, че си и бременна е по-добре да пресечеш вируса овреме. Ако искаш бебе - стискам палци  newsm10 ; ако се пазиш - стискам палци  newsm11
Цитирай

няма как да е настинка след като я поддържам вече 10 дена #Crazy
Цитирай

Отиди на лекар вместо да се чудиш и да мяташ пищови  Smile
да Peace
Цитирай

Стара Загора

Какво очакваш да ти напишат хората Rolling Eyes
Отивай на лекар и толкова...говоря за гинеколог. Ако няма бременост отивай на преглед за това дали не си болна..не се знае какво е. Лекари дето преглеждат на монитор няма.
Цитирай

на г..а на географията..........

Здрасти ! За твое успокоение ще ти кажа , че на мен теста за бременност на петият ден също не ми даде положителен резултат , температурата ми беше 37.3, 37.4. Пробвай пак с тест след два- три дни - при мен вече беше положителен .
Цитирай

Добрич

Направи отново тест , но не пропускай лекаря! Само той ще ти каже какво ти има
Цитирай

под земята.... (може и да съм картоф)

И аз съм на мнение, че трябва да се иде на лекар. Още повече, че ако закъснението е на хормонална основа или силен стрес, нормаллно е да се появят всички симптоми на бременност. Обаче да се окаже лъжлива история. Имала съм два такива случая и се оказва, че на организмът се подават сигнали за нещо, което в крайна сметка се оказва псевдобременност. В такава ситуация, след 40-тия ден и най - невежия гинеколог, би трябвало да види какво става в действителност.
Цитирай

София, "Младост 3"

защо да не е? а и температурата е твърде висока
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.