Каква печка- с керамичен плот?

  • 3 535
  • 33
  •   1
Отговори
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
Моля ви - посъветвайте ме каква да си купим?  Марка ? Какво да и гледаме - освен енергийния клас,функции на фурната и размерите ......
Първо бяхме харесали  комбинирана( 2 газови + 2 ел  котлона на Горене) , но нещо ни разубедиха разни познати - плашещи се от факта, трябва  газова бутилка ....
Вие каква бихте избрали м/у двата варианта?
Благодаря ви предварително !  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 191
Моята е с керамичен плот''Gorenje''.Много съм доволна,лесно се почиства-даже и да кипна.Фурната е гояма и всичко се изпича чудесно.

# 2
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
Много ти благодаря за отговора ! Като някоя някоя от тези двете ли е ? 
 Simple Smile
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=01001746

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09001642

# 3
  • Мнения: 467
Здрасти и ние ще купуваме печка. Решихме, че е по-добре с керамичен плот заради бебка, въпреки че комбинираната е по-изгодна за ползване. Ето на какво сме се спряли след проучване само по нета обаче...
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09019141
или
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09000902
като на място също ще се поинтересуваме.

ПС:Ако някой има конкретни впечатления, моля да сподели  bouquet

# 4
  • Мнения: 732
Моля ви - посъветвайте ме каква да си купим?  Марка ? Какво да и гледаме - освен енергийния клас,функции на фурната и размерите ......
Първо бяхме харесали  комбинирана( 2 газови + 2 ел  котлона на Горене) , но нещо ни разубедиха разни познати - плашещи се от факта, трябва  газова бутилка ....
Вие каква бихте избрали м/у двата варианта?
Благодаря ви предварително !  Simple Smile
Според мен е пълна глупост да се взема печка с керамичен плот с газов котлон. Просто няма смисъл. Аз съм с печка с керамичен плот Diplomat. Котлоните загрява за 9 сек. и всичко става толкова бързо, колкото би било и на газов котлон (ако аргумента за газовия е бързината). Иначе за друго не се сещам с какво един газов котлон е по-добре от керамичния плот, че да се взема комбинирана печка Mr. Green
Иначе по принцип ако разполагаш с достатъчно парички си вземи Gorenje или Zanussi Grinning Naughty

# 5
  • Мнения: 191
Моята е същата.Хубавото е ,че има и котлон в котлон т.е можеш да използваш два различни по големина съдове на вече ползван котлон. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 718
Ние ползваме печка Gorenje с 4 керамични котлона и съм много доволна от нея. Фурната й също е много голяма и има 2 допълнителни тави. Сестра ми има на AEG и също е много доволна. Пак е с 4 котлона и разликата с моята е че има само 1 тава за фурната. Мисля че тези с керамичните котлони са доста добър избор, а и не  е за пренебрегване че много лесно се почистват!

Успех при избора. newsm10 newsm10 newsm10







Последна редакция: ср, 26 юли 2006, 10:19 от hrisito

# 7
  • София
  • Мнения: 3 390
И аз препоръчвам керамичния плот Peace

# 8
  • Мнения: 2 663
Ние ползваме Kuppersbusch one touch-печката е уникална ,всичко става само с едно докосваме,много бързо загрява и изстива.Фурната е също one touch и е много удобна

Последна редакция: вт, 25 юли 2006, 17:18 от konstans

# 9
  • София
  • Мнения: 3 249
Моята е същата.Хубавото е ,че има и котлон в котлон т.е можеш да използваш два различни по големина съдове на вече ползван котлон. Peace

И нашата е същата.  Peace Има 3 допълнителни тави! Малко по-скъпа е от средното ниво, но решихме, че си заслужава, пък и печка не се купува всяка година! Фурната се разглобява до шушка за почистване, а откакто опитах керамичните котлони, се преродих! Единствено за комбинираната не мога да ти дам съвет.  newsm78 Ние никога не сме ползвали каквото и да е на газ и въпорсът с типа печка не стоеше въобще.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Моята е втората от предложените, тази, която стои някак по-голяма. Обаче как са го написали - филтър за мазнини, хихихи Laughing - представлява решетка с дупки, която се слага като капак на дупката за вентилатора.
Иначе не мога да се оплача, от година и половина си работи без проблеми.
А, и както повечето печки се продава БЕЗ кабел и щепсел. Трябва ти елтехник (или ако мъжът ти е по на ти с тези неща).

# 11
  • Мнения: 653
Gorenje разбира се
с керамичен плот, много икономично и бързо
но няма смисъл да гледаш енергиен клас - пълна измислица е за печките
прецени дали да има и таймер, т.е. да се включва в определен час, никога не ми се е налагало да ползвам /само като си помисля, че ще пече, докато ме няма?!? Shocked
както и многото функции
аз ползвам вградена фурна и отделно котлони на Gorenje и съм много доволна
фурната е най-простият модел, без кой знае какви екстри, просто не ми трябва по-сложна
за сметка на това котлоните са сензорни, много удобно и лесно за почистване

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ние имаме вградени котлони с керамичен плот на Горение. По-доволна не съм била от никой друг електроуред Peace Само не ми харесва, че са сензорни, но мъжа ми не искаше да стърчат копчета разни...

# 13
  • Мнения: 631
Моята е с керамичен плот''Gorenje''.Много съм доволна,лесно се почиства-даже и да кипна.Фурната е гояма и всичко се изпича чудесно.

 това аз ли го написах????
Абсолютно съм зад това мнение, освен това има малък и голям размер, топъл въздух, баланс на котлоните и т.н.т. Много е добра

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Горение са перфектни newsm10
За газта - не знам, който е свикнал да ползва газ, няма проблеми. На една приятелка плота е с два газови и два керамични котлона - всички ги експлоатира еднакво.

Общи условия

Активация на акаунт