Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Въпрос на гледна точка...

Това ми е проблема. Имам зверки гъдел по стъпалата, а от друга страна е необходимо да си правя педикюр защото кожата ми бързо загрубява. Там където съм ходила до сега не щат да ме виждат направо. Записват ме последна, защото работят на почивки докато ме чакат да се посмея.  Crying or Very sad Лошото е че последния път бях порязана на шест места #Crazy и то по моя вина защото скачам като замаяна. Има ли някой с подобен проблем и как се справяте?
Цитирай

Нямам такъв проблем.Стягаш се и стискаш зъби,друг съвет не мога да ти дам.
Цитирай

USA

Ами и аз съм с гъдел и обикновено момичетата се смеят с мен. Обаче много се старая да не мърдам и да ритам, за да няма лоши последици. Намери си нещо с което да се занимаваш, или да четеш, или да гледаш на някъде, за да си отвлечеш вниманието от усещанията по ходилата.
Цитирай

на върха

Умирам от хилеж всеки път 35 Същото се случва и като ходя на масаж Tired
Цитирай

София

Ами и аз съм с гъдел и обикновено момичетата се смеят с мен. Обаче много се старая да не мърдам и да ритам, за да няма лоши последици. Намери си нещо с което да се занимаваш, или да четеш, или да гледаш на някъде, за да си отвлечеш вниманието от усещанията по ходилата.
Цитирай

София

Аз досега сама си правех педикюра, но с тоя корем ще ми се наложи да потърся помощ... не се бях замислила за гъдела изобщо, но ще пробвам все пак Wink
Цитирай

И аз имам гъдел на стъпалата,усещам го когато мъжО ми прави масаж (това е единственият вид чужда интервенция върху стъпалата ми).Педикюрът обаче си правя сама и нито веднъж не ме е хващал гъдел.Ако положението е толкова зле,защо не опиташ да си го правиш сама?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.