Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 юли 2006, 21:10 ч.

Скрити

• 2 096
  • 64
  •   1
Отговори
  • Русе
Винаги съм се питала защо някой от форумците се "крият" , каква е целта на упражнението и къде точно се крият Joy?
Ей тая работа не ми е ясна? newsm78

Хайде сега излизайте от скривалищата и отговаряйте! Hug

# 1
Ми аз не виждам пролем  Laughing
А и какво значение има дали си скрит или не?  newsm78

# 2
Ей така, защото съм важна. А и услугата е безплатна, но е само за богоизбрани  Mr. Green
Крия се точно в кучия г.з. Сега пак отивам там  Grinning

# 3
  • Sofia
Тази тема май периодично се подхваща.Пак ли й дойде реда?

# 4
  • София
Така ми е добре, Wink скрит или не, винаги можеш да разбереш дали даден потребител е във форума.
Не мисля, че има проблем.

# 5
  • Русе
 не съм виждала такава тема преди
Пък кво ви пука , те всички теми почнаха да се повтарят циклично Laughing
Кейс това за кучия г....ми хареса , имаш ли фенерче да си светиш в тъмното? Joy

Ама защо всички почнаха да се оправдават, няма проблем бе хора, просто питам!

# 6
  • Му Кинд Оф Плаце
щото често оставям на екран някоя тема, но не винаги я чета. След 15 минути съм офф, но пък ако темата има две мнения, ще се изложа, че чета бавно и не мога да ги прелистя за 15 минути-затуй: ОФФ.  Mr. Green

# 7
Аз не се оправдавам, а споделям. А в кучия не ми трябва осветление, защото на тъмно се мисли по-хубаво. Като имам нужда от въздух, изпълзявам и списвам нещо. Но както се казва в един филм - Някой ден слънцето ще огрее и кучия г.з  Grinning
Засега обаче, там всичко е скрито, покрито  Mr. Green

# 8
  • София
Крия се от мъжО  Mr. Green

# 9
  • в мечтите ми
Скрит, нескрит по-важно е какво пишеш и да пишеш искрено какво мислиш .Да си фалшив е много лесно , дори и да не си скрит. Да си истински е още по-лесно!

# 10
  • UK
Разбирам Модераторите, които влизат скрити. Безумие е когато влезеш и в момента в които те видят онлайн един футболен отбор потребители плюс резервите изведнъж решават, че имат нещо ужасно спешно да си говорят с теб. Иначе никога не съм влизала скрита, освен в горепосочения случай, и така си ми харесва. Никой не ме следи къде съм, че да се крия, а когато напиша някъде нещо, всички могат да го видят.

# 11
  • РусЙе
Крия се от Форумската полиция

# 12
Защото непрекъснато зарязвам компютъра и оставам в някоя тема, тъпо ми е някой да си мисли, че дебна в конкретната тема или да ми пусне ЛС и да си каже, гледай я пък тая се прави на интересна, тук е, а не ми отговаря ...

# 13
  • Sverige
За да може периодично някой да пита  Mr. Green

Ей за това :

Защото непрекъснато зарязвам компютъра и оставам в някоя тема, тъпо ми е някой да си мисли, че дебна в конкретната тема или да ми пусне ЛС и да си каже, гледай я пък тая се прави на интересна, тук е, а не ми отговаря ...

# 14
  • Русе
Разбирам Модераторите, които влизат скрити. Безумие е когато влезеш и в момента в които те видят онлайн един футболен отбор потребители плюс резервите изведнъж решават, че имат нещо ужасно спешно да си говорят с теб. Иначе никога не съм влизала скрита, освен в горепосочения случай, и така си ми харесва. Никой не ме следи къде съм, че да се крия, а когато напиша някъде нещо, всички могат да го видят.

туй за модераторите не ми стана много ясно?
Гонят ги като звезди за автограф ли? newsm78

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт