Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • на върха
Купих си една книга, набутах се 38 лв. и тя почна да се разпада на второто отваряне Sad Искам да я подвържа, защото е справочна и я ползвам много често. Става въпрос за тези твърдите корици и за прошиване, а не за слагането на пластмасови корици със спирала.
Някой знае ли къде има?

# 1
  • София
В някоя печатница, може би.

# 2
В някое книговезко ателие.Преди имаше едно на канала ,като подминеш Орлов мост ,посока Театър София ,може би на 100тина метра след спирката от дясно в една коеперация.Не съм сигорна обаче дали го има все още. Rolling Eyes

# 3
  • София
В някое книговезко ателие. Преди имаше едно на канала - като подминеш Орлов мост в посока Театър София, може би на 100тина метра след спирката вдясно, в една кооперация. Не съм сигурна обаче дали го има все още. Rolling Eyes

И аз се сещам за същото. Дядката там е голям мърляч и много мрънка  Sick

# 4
  • София, кв. Редута
 Rolling Eyes последно ми бяха казали, че са се преместили от там

ако някой знае актуално инфо и аз ще съм благодарна!

# 5
  • на върха
аз до там не стигнах, но ходих, но се обадих в Народната библиотека, от където ми казаха, че могат да ми я подвържат. Друг е въпроса, че ходих и до издателството, където ми обясниха, че цялата партида е била дефектна и ми я смениха Mr. Green

# 6
  • София
Има книговез и на Васил Левски (между попа и НДК) - поне съм виждала табела.

# 7
  • София, кв. Редута
Има книговез и на Васил Левски (между попа и НДК) - поне съм виждала табела.
Rolling Eyes хм, там има една книжарница за канцеларски материали, ще се разходя да потърся табелата тия дни...

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт