Кошницата за пътуване става ли за нас?

  • 672
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
Преди време купих една кошница за пътуване /втора употреба/ и общо взето не съм я ползвала  Embarassed. Сега обаче ще ходим до морето и се чудя дали не е малка за детето вече  newsm78.

# 1
Ние сме на 1г 6мес. - 10.500 кг. и ходихме в родопите миналата седмица с кошницата - нямаше праблем - малкия спа хубаво в нея - полулегнал.

# 2
  • Мнения: 1 722
Не мога да си спомня дали беше от 0-9 или 0-13 кг., защото Митко също е 10.500 и ако е второто - не би трябвало да има проблем.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 926
Ако е от 0-13 според мен няма проблем Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 946
Мисля, че тези кошници са стандартни 0-13 кг.

# 5
  • Мнения: 1 547
Според мен има проблем. Митко е голям на възраст за кошница. Дори и да не е толкова тежък, той със сигурност е дълъг и ще стърчи от кошницата. Освен това тя е в полулегнало положение, което е категорично неудобно за толкова голямо дете.

Опитът ми с кошница показва, че ползването и е до навършването на 9-10 месечна възраст на детето.

Ползваме кошница от раждането на Кольо и за последен път той пътува в нея септември миналата година. След това купихме стол за кола от 9 до 18 кг., в който и до момента се чувства прекрасно и пътува непрекъснато в него.

Апропо за кошниците - няма стандарт за кг. Има и кошници до 9 кг.

# 6
  • Мнения: 46 436
Anita_79, на кошницата трябва да пише някъде до колко кила, ако не, пиши модела и ще се намери някой, който да знае  Peace
Ако килата отговарят, сложи детето и виж дали му пасва и се чувства удобно, то ще си покаже  Grinning

... Опитът ми с кошница показва, че ползването и е до навършването на 9-10 месечна възраст на детето ...

Всяко дете е различно. Моето се возеше в кошница до 1г. и 2 м.  Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 2 298
Стандартно кошниците са за 0-13 кг., но нашето дете като навърши една година (беше около 10 кг.) не искаше да се вози в нея - краката и стърчаха и изглежда не й беше удобна а и не можеше да разглежда през прозорците, защото е в полулегнало положение и ниско долу. С рев влизаше в нея и докато пътувахме все искаше да излиза и ревеше. Купихме столче за 9-18 кг. - беше много щастлива и като седне в него, не иска да излиза, а баща й като спре колата му подвиква да тръгва за да се вози и разглежда Laughing.

Та искам да ти кажа да опитате с кошницата на по-кратко разстояние и ако детенце се чувства удобно и не протестира, тръгвайте с нея. Но ако не се чувства удобно, трябва да мислиш друг вариант.

Общи условия

Активация на акаунт