МАЙКИ, НЕ ИЗПУСКАЙТЕ ДЕЦАТА СИ ОТ ПОГЛЕД!!!

  • 2 902
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 131
Малко странна ми се струва тази история - от какъв зор въпросната циганка ще тръгне да отвлича дете посред бял ден пред очите на сума ти хора?  newsm78

Дали не е поукрасена от разни бабки? Rolling Eyes

Ами от какъв зор посред бял ден се разхождат и джебчийките и крадат от чантите и джобовете на хората? За пари естествено.Най-лошото е, че нямат страх от нищо, защото от най-ранна детска възраст малките циганчета ги тренират на тези работи и при неуспех следва бой до скъсване и така до следващия път.  Та те на бой, глад и студ носят. И от какво да ги е страх - от затвора ли? Че там и ядене има и легло и покрив над главата...
А да не говорим, че дори и влизат посред бял ден в домовете да крадат, дори когато хората са си в къщи...
#2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 46
  • Мнения: 216
Ми то като се замисля все едно дали го пазя по градинките. В нашата детска градина всеки може да влезе и да си вземе хлапе - госпожите я ги има я не, а за охрана пари няма.

# 47
  • Мнения: 131
Ми то като се замисля все едно дали го пазя по градинките. В нашата детска градина всеки може да влезе и да си вземе хлапе - госпожите я ги има я не, а за охрана пари няма.

И това е вярно. Аз като отидох в детската градина да записвам дъщеря ми обикалях 15 минути по коридорите и отварях вратите и гледах спящите дечица сам самички. Нямаше жива душа наоколо.  Ама дано циганките това да не го знаят, че не ми се мисли тогава...

# 48
  • Мнения: 3 971
Да пази Господ  Praynig Praynig Praynig

# 49
  • Мнения: 5 577
Като беше малък Иван не го оставях никъде сам.
Сега да, но след тази тема ще си отварям повече очите, определено.

# 50
  • Мнения: 1 809
Направо тръпки ме побиват...По принцип винаги следя детето си,когато сме навън.Но от преди няколко седмици,когато ми се случи нещо,от което само като си помисля и ми става лошо,започнах да го наглеждам,когато си е сам в стаята.Това,което ми се случи беше следното.Връщаме се от детската градина и аз го оставям в стаята му да се преоблече,а аз отивам да действам в кухнята.По едно време,сякаш нещо ме бутна,отивам в стаята и какво да видя...прозореца отворен ,а той качен на стола...направо ми се подкосиха краката..живеем на 4-ти етаж..Разбира се взехме мерки,това да не се случи повече,но все пак не знам какво може да измисли...Той е на 6г. и постоянно му хрумват някакви странни идеи,иска да е самостоятелен...Господа да ги пази дечицата ни,защото ние колкото и да сме внимателни и предпазливи ,не можем да сме до тях всяка секунда,особенно когато са по-големи ...

# 51
  • Мнения: 1 187
Ужас. Настръхвам само при мисълта някой да докосне децата ми. Въобще не знам като дойде времето да ги пускам да играят сами пред блока, как ще се пречупя без да умирам от страх какво става с тях Confused

# 52
  • Мнения: 4 621
 #Crazy #Crazy #Crazy
Ужас! Тръпки ме побиват Sick

# 53
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Горката майка, сигурно е изпаднала в ужас.
И аз съм вечно на щрек и се притеснявам когато има много хора наоколо и гледам да не съм по далече от 3-4 крачки от него, позволявам си само като няма много хора да е на 10 метра най много от мен, и въпреки това не го изпускам от поглед.

# 54
  • Мнения: 250
Ох,да пази Господ! моя е един дивак, за една секунда да погледна на другаде и вече е изчезнал от погледа ми Sick

# 55
  • София
  • Мнения: 4 866
Аз пък преди няколко часа се чудих на акъла на една майка. Докато се разхождахме с малкия около блока към нас се прилепи едно 3-годишно (според думите му) момиченце. Започнах да я разпитвам и се оказа че майка й чистела в къщи и я пуснала сама да играе навън. Мислех да я заведа до тях, но тя дори не можа да ми посочи смислено в кой блок живее (а може би не е искала). Като станах много настоятелна да я водя в къщи и офейка нанякъде. Е не ги разбирам тия родители как така ще си пусне детето само навън да играе и ще си чисти.

това си е директно за обаждане в полицията, още докато детето е при теб. пък те знаят как да разберат къде живее...

# 56
  • Мнения: 6 417
Миналото лято отидох с приятелка да вземем сина й от детската градина. Децата си играеха на двора, а някои от тях се боричкаха на 1-я етаж. Тя отиде да си прибере детето от двора, а аз влязох вътре и не видях някой, който да ме попита каква съм и защо влизам там. Входните врати си бяха не само отключени, ами  и широко отворени, а няколко хлапета сами си играеха в стаите. Спокойно можеше някой да влезе, да си грабне едно хлапе и да си излезе. Казах на дъщеря ми, че като порастне в тази детска градина със сигурност няма да стъпи, но едва ли е единствената.

# 57
  • Мнения: 2 657
Димана,в никакъв случай не искам да се заяждам Hug,но в София нещата са малко по-различни,всъщност не само в София,а в големите градове.Ние живеехме в София десет години/до преди два месеца/.Никога не бих си пуснала детето само пред блока.Живеехме в Люлин ако има значение.Докато тук,където сме сега е много по-различно-живеем в малка кооперация на втория етаж,много по-спокойно е.Моите са още малки,но след време определено ще ми е по-спокойно.Въпреки че такава ужасия може да се случи и на село, и пред НДК!

Така е PeaceВ по-големите градове е по-разли4но.

Общи условия

Активация на акаунт