За трайното къдрене на мигли

  • 3 369
  • 24
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 101
Пробвала  ли е някоя от вас този метод, какво ви е мнението, колко време издържа?

# 1
  • Мнения: 794
 Shocked     newsm78  за първи път чувам, че имало и такава процедура

 Wink

# 2
  • Мнения: 101
Да има я - правела се с нещо като къдрин или гел не знам точно. За това питам за подробности.

# 3
  • Мнения: 949
Shocked     newsm78  за първи път чувам, че имало и такава процедура

 Wink

# 4
  • Мнения: 11 003
И какъв е смисъла да си къдриш миглите  Sick
Не мога да си представя как ще изглеждат.

# 5
  • Мнения: 827
И аз за първи път чувам за подобна процедура... струва ми се доста странно newsm78 а и как ще изглеждат после?

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
И какъв е смисъла да си къдриш миглите  Sick
Не мога да си представя как ще изглеждат.
стоят извити.По скоро-извиване н а мигли,не къдрене Wink

# 7
  • Мнения: 7 186
стоят извити.По скоро-извиване н а мигли,не къдрене Wink

Така де Simple Smile, вие да не помислихте, че ще стоят къдрави после. hahaha

# 8
  • Мнения: 827
И какъв е смисъла да си къдриш миглите  Sick
Не мога да си представя как ще изглеждат.
стоят извити.По скоро-извиване н а мигли,не къдрене Wink
ако не се лъжа, имаше едни щипки за мигли, с които се постигаше такъв ефект, но доколкото знам, така се нарушава структурата на самата мигла и не е много препоръчително, това с "къдренето" също ми се струва доста агресивно като процедура, а и за да е по-устойчиво, все трябва да има няква химия вътре, което вече наистина е притеснително, при положение че е толкова близо до очите...

# 9
  • Мнения: 630
Правих тази процедура преди около 6 месеца. Честно да си кажа после съжалявах. Използва се нещо като къдрин и миглите се навиват на ролка. При отлепянето се отскубват голяма част от миглите, #Crazy боли и е неприятно. После ми излязоха ситни пъпчици по вътрешния ръб на клепачите. Може само при мен да е станало така newsm78. По принцип съм с чувствителна кожа. Трайността е около месец и стои наистина красиво. По-красиво отколкото с машинка за извиване. Но няма да го повторя Naughty

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Каква е процедурата при трайното извиване на мигли? Thinking
 
Аз си правих тази процедура преди 2 години, трайното извиване на мигли, треше: 1-2 месеца.  
Козметичката ми намаза миглите с нещо като къдрин (не е това, но за да съм по-образна), сложи ми едно като шнурче по очната извивка (нещо като парче кръгъл ластик), и обърна миглите на назад. Така стоях близо 30мин.
Ефекта не беше това което очаквах, все едно се къдриш на ролки, и косата ти се чупи /не бяха извити, а пречупени/. Процедурата струваше, тогава - 10лв.
За тази цена, си купувам спирала и ефекта е по-добър.

# 11
  • Мнения: 101
В салона, който ходя процедурата се нарича точно  къдрене на мигли. Естествено като запитах ми я препоръчаха, но все пак исках да питам хора, които са я правили. След тези мнения май ще се откажа.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Дет` се вика, ако не е скъпа процедурата, "може да си начешеш крастата". Но, иначе забрави миглите ти да станат по-дълги или по-извити.

# 13
  • Мнения: 5 317
Струва към 30 лева.

# 14
  • Мнения: 267
А мога ли да използвам темата, за да питам дали някой си е боядисвал миглите ?

Моите са сравнително светли, като добавим и светлите ми вежди, през лятото ставам съвсем бозавка и изобщо не се харесвам ако е сложа спирала, в същото време искам и аз малко почивка от гримове.

# 15
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
А мога ли да използвам темата, за да питам дали някой си е боядисвал миглите ?


Аз не съм си боядисвала миглите, но съм виждала в козметичните салони, как го правят. Затваряш очите, козметичката ти слага едно тампонче под миглите и боядисва с боя за коса (предполагам).

# 16
  • Мнения: 6 618
Боже и такова нещо ли имало?

# 17
  • Мнения: 79
аз съм си ги боядисвала /миглите/ преди години, понеже много ми изсветляват по краи6тата и стоят като къси, ако съм без спирала /а пък не винаги съм със/....та то4но така е процедурата с боядисването на мигли както е описсана по-горе:) и после страе около месец и изглеждат все едно си със спирала:)  готино е:) и не се налага да се "мацонти6" ежедневно със спирала

# 18
  • Мнения: 282
Не мисля, че е разумно да се правят, каквито и да било процедури на миглите. Аз, доколкото знам, те не растат много като другите косми.

# 19
  • Мнения: 240
Аз съм си боядисвала миглите веднъж и на никой не му направи впечатление да съм си правила нещо, определено не замества спиралата.Може би това е вариант за жени с гъсти, но светли мигли.
Иначе за трайното извиване, майка ми си направи и след време някои мигли се изправиха по-бързо от другите, та пак трябваше да ги извива с ножче

# 20
  • Мнения: 1 328
Не знам дали бих си къдрила или боядисвала миглите..  newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 4 966
Да пред къдренето,бих избрала варианта да си сложа изкуствени.Пак толкова пари е ,но ефекта не може да се сравни.

# 22
  • Мнения: 6 901
Аз съм си я правила въпросната процедура с къдренето, но беше преди около 2 години сигурно. Избрах я, защото миглите ми са ужасно прави и няма спирала, която да може да ги задържи извити. Самата процедура ми беше доста неприятна, дори ми щипеше на очите, но пък не съм забелязала да са ми паднали много мигли или нещо такова. И си се извиха де, друг е въпросът, че не се получи съвсем естествено, но това предполагам, че зависи и от козметикът. Не си спомням колко точно издържаха, но поне месец имаше със сигурност.

# 23
  • Мнения: 3 154
Не мисля, че е разумно да се правят, каквито и да било процедури на миглите.

Абсолютно съгласна с това. Все пак са тоооолкова близо до очите...
Аз не бих се подложила на такава процедура, ако имах нужда (добре, че нямам)


Аз, доколкото знам, те не растат много като другите косми.

Растат, растат Wink По-миналата зима бях останала с точно 1 мм мигли, след като имах глупостта да отворя котела на парното преди да се е разгорял и огъня избухна в лицето ми Confused Една приятелка ме наплаши, че "миглите ми няма да порастат повече" Cry ooooh! Е да, ама порастнаха. Станах си отново дългомиглеста Flutter

# 24
  • Мнения: 483
Аз бих си ги извила защото са ми право надолу и са много тъжни. Трябва винаги да ги извивам преди да сложа спирала иначе е гадно, но мислех, че става много красиво и естествено а вие сега какво казвате....
хм newsm78

Общи условия

Активация на акаунт