ХУХК - имате ли представа за това?

  • 467 840
  • 2 180
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 7
Саветвам   никои да не ходи  в окражна болница света анна  София!Спецялист е доктор петров  пълен некъдарник !

Последна редакция: чт, 16 юли 2009, 07:59 от vasko12

# 151
  • Мнения: 165
Саветвам   никои да не ходи  в окражна болница света анна  София!Спецялист е доктор петров  пълен некъдарник !
кой Петров? Те са двама!
Но подкрепям изказването ти - и двамата са зле. Peace

# 152
  • Мнения: 7
Единият е с цайси Mr. GreenА  другият е  леко едричак  chefсамо се базикът с нещасните хора като нас и това си е  #2gunfireНаправо ми се реве   къде в тази софия  има  спецялисти    по нащо заболяване  вече незнам  newsm78?
някои  има ли идея  има ли  по  силно   хапче  от салофалк?

# 153
  • Мнения: 19

къде в тази софия  има  спецялисти    по нащо заболяване 
В УМБАЛ "Царица Йоана" - ИСУЛ са много добри специалисти

# 154
  • Мнения: 7
А  някои идея   има ли   какво трябва да ям  щом сам  болен от това че  лекарят  вобще нищо неми каза,само  каза  можеш всичко да ядеш !

# 155
  • Мнения: 60
Прочети назад в темата, а също в Розали ком, има подробно описани всякакви диети и кои храни и напитки са разрешени и кои за абсолютно забранени.

# 156
  • Мнения: 165
Единият е с цайси Mr. GreenА  другият е  леко едричак  chefсамо се базикът с нещасните хора като нас и това си е  #2gunfireНаправо ми се реве   къде в тази софия  има  спецялисти    по нащо заболяване  вече незнам  newsm78?
някои  има ли идея  има ли  по  силно   хапче  от салофалк?
аз ходя във "ДОВЕРИЕ" във Овча купел - Д-р Марков, Д-р Захариева или Д-р Чурчев.
Много съм доволна и са много добри. Болницата също е на ниво и работи със здр. каса.Препоръчвам ти ги  Peace

# 157
  • Мнения: 7
Мерси за   препораките но много интересно  всеки саит има разли4ни диети ако несте забелязали?В  единия  има  може да се яде бял  хлаб в другия  неможе!

# 158
  • Мнения: 15
някои знаели дали салофалка е спрян от здравната каса за това заболяване

Последна редакция: чт, 06 авг 2009, 21:34 от Стефи и Мама

# 159
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
диетата е индивидуална за всеки. най-общо грубата, целулозна храна е дразнеща, но повечето пациенти сами намират хранителните режими, които им понасят... не чети в сайтове. опитвай много внимателно и ще разбереш ако някоя храна ти създава проблем.

д-р марков, който е в доверие беше в окръжна преди...

# 160
Салофалка преди два месеца док. не ми го изписа чрез НЗОК а само с рецепта. Добре че вече е намален тогава го купих на цена 53 лв.
Но мисля че може да се намери и под тази цена. Сега пия ентеросан 44, като ми свърши мисля да си взема ентеросан АВВ 2000 , мисля че някой беше споделил нещо за него. Вие как сте с почивките, добре ли ви се отразява морето, защо мисля другата седмица да ходим с малкия. Психиката е много важна, но там най-много ме е страх от пустия вирус повръщане с разтройство.

# 161
  • Мнения: 19
Вие как сте с почивките, добре ли ви се отразява морето, защо мисля другата седмица да ходим с малкия. Психиката е много важна, но там най-много ме е страх от пустия вирус повръщане с разтройство.
На мен морето ми се отрази много добре, даже перфектно! Вируса е навсякъде, не е само на морето, така че не го мисли. Ще внимавате къде се храните мисля, че няма да има проблем. Аз лично избирах заведения, който работеха целогодишно, а не са отворили само за сезона. Мисля, че контрола за качество е по-добър.

# 162
Относно почивката на море да ви кажа, че скоро се върнах от 10 дневна почивка на море и това, което знам от моята докторка е да не влизам в морето, тъй като водата е студена и има много бактерии. Спазвах го въпреки, че като гледах отстрани се изкушавах да се изкъпя, но непосмях тъкмо съм в ремисия от ноември миналата година. За храната да Ви кажа, че неразчитах на готова храна от заведения, а си я приготвях сама, за да мога да спазвам точната диета. Позволих си единствено риба "скумрия" на скара и варени картофи в едно заведение.

# 163
Мерси за   препораките но много интересно  всеки саит има разли4ни диети ако несте забелязали?В  единия  има  може да се яде бял  хлаб в другия  неможе!
При ХУХК се яде бял хляб и въобще са полезни тестени изделия стига да се печени, а не пражени

# 164
Кажете ми , когато сте в криза какво усещате? Боли ли ви корем??
Аз от няколко дни пак не съм добре, спрях лекарствата сега пия само ентеросан, но от дни ме боли в дясно под ребрата, имам киселини боли ме стомаха, нямам разтройство, но пак е по-рядко.
Тъкмо си мислех че съм се оправила.
Не мога да разбера какви храни ме дразнят има дни в които ям доста забранени неща - пъпеш , праскови, домати, краставици, пия кола - всичко е в много малки количества, и ми няма нищо. На следваща седмица без никаква причина и конкретнта храна се влошавам.
Вие имате ли редуване на запек с разтройство???

Общи условия

Активация на акаунт