Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора

София

аз много съжалявам, че децата сега нямаТ нашият 10 минутен Сънчо,
а дали не можем нещо да направим как мислите
Споделете
« Последна редакция: ср, 26 юли 2006, 22:29 от mama Bobo »
Цитирай
Аз съм съгласна да я върнат, защото дъщеря ми все още си пее старата песен.Тя много обича да гледа Сънчо Laughing Laughing Laughing
Цитирай

София

да! и старата песен, и старите начални картинки и клипчета, че и старите филмчета...
Цитирай

sofia

Новият вариант на мелодията не ми харесва , а продължителността май много под десет минути вече
Цитирай

София

ами дайде нещо да направим, ще се поразровим,
 ще помолим Мама и Тати за съдействие
,мелодияте е не само много по 10 мин а е 15 секунди, а самият Сън4о е само 5мин.
« Последна редакция: ср, 26 юли 2006, 21:57 от mama Bobo »
Цитирай

София

Да-а-а-а-а!

И също "Педя човек, лакът брада", "Приказки под шипковия храст", "Барбароните", "Семейство Мейзга", "Джейми и вълшебното фенерче" и други хубави филмчета, в които историите са красиви и поучителни и животните приличат на себе си.
Цитирай

Варна

И Ум Белият Делфин. Обаче, освен да пишем до БНТ, какво друго? Някой ако знае как се прави отворено писмо по интернет... Нещо като "петиция" Smile
Сега какво върви по тв в осем без десет? (Аз защото рядко гледам)
Цитирай

София

И Ум Белият Делфин. Обаче, освен да пишем до БНТ, какво друго? Някой ако знае как се прави отворено писмо по интернет... Нещо като "петиция" Smile
Сега какво върви по тв в осем без десет? (Аз защото рядко гледам)
Ами вървят едни тъпотии, и а 19.55 до 20.00
само 5 минути е май
Ами нека някой от модераторите или Мамма, ако видят темата да ни кажат какво може да се направи Peace
Цитирай

Ямбол

Е дайте да върнем и чернобелите филми, щом на някой са му любими. Сънчо е бил интересен за времето си. Има толкова много детски телевизии с хубави филмчета, вие за един 10минутен Сънчо сте се хванали. Tired
Цитирай

Е дайте да върнем и чернобелите филми, щом на някой са му любими. Сънчо е бил интересен за времето си. Има толкова много детски телевизии с хубави филмчета, вие за един 10минутен Сънчо сте се хванали. Tired

Еееее, ти вярно си Абсолютен атеист  Very Happy
Цитирай

София

Какво значи сме се хванали,
ами всяко нещо си има история,както за теб 4ернобелите филми Hug
Цитирай

До хладилника, който обичам

да! и старата песен, и старите начални картинки и клипчета, че и старите филмчета...
Най-вече старите филмчета.
Някой който разбира повече от мен дали може да ми обясни: БНТ навремето очевидно е закупила много прекрасни филмчета, които гледахме ние. Защо не пуска тях, а замества с някакви псевдо-сънчо филмчета или песнички? Щом има налични закупени анимации (били те и стари - децата много знаят коя година е рисувано), защо купува нови, много от които с лоша рисунка и малоумен сюжет?
А тактиката с песничките е много тъпа. Смешно е просто някаква 2-минутна песничка да е за 'Лека нощ, деца'.
По анимационните канали и в часовете за детски предавания по националните и кабелните телевизии ни залива недобра анимация - то не е Ю-Ги-О, роботи, манга, всякакви рисувани филми с бой и насилие... Това не е нещо, което искам детето ми да гледа ежедневно, не е норма за добро детско - това за Lilqna Smile

Искам да има прости, детски анимации - Джейми и вълшебното фенерче, Зайчето с карираните уши, Барбарони и прочие... Неща, които да не карат детето да ме пита 'той защо го удря и бие, тя защо плаче'. Надявам се силно да има пак такива обикновени детски в часовете за детски предавания, както и в 'Лека нощ, деца'.

Това не е носталгия - ако сега пускаха хубави анимации, не бих се замислила. Но това, което ме залива от екрана, не ми е приятно за гледане и не искам детето ми да израства с такъв вкус към анимацията, детското и телевизията изобщо.
Цитирай

Между другото по GTV даваха от 15:00 часа едно анимационно...за Макс и Руби.......Страхотно е.........двамата с Йоан го гледаме и той всичко разбира..........а на мен страшно ми харесва........Но вчера не го даваха ...дано не са го спрели
Цитирай

Варна

Твърдо "ЗА"Сънчо. newsm10 1countingsheep
Цитирай

RSA

Да, направете петиция. С удоволствие ще се подпиша и ще накарам цялото ми семейство да го направи.
СЪНЧО и на мен ми липсва в стария си вид, макар че, да ви призная, дъщеричката ми много се радва на новите начални картинки.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора