Отговори
# 30
  • Мнения: 7 837
По-добре пишете за промяна на цялостната детска образователна концепция на БНТ.
Не се хващайте, заради стари спомени, за 10-мин. филмче  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 143
Здравейте аз сьщо сьм абсолютно ЗА СТАРИЯ СЬНЧО!
То сега тькмо почнат да дават нещо и детето се загледа и хайде хоп  свьршило  #2gunfire е как да му обесня защо е толкова по-кратко в сравнение с другите филмчета newsm78
Да не говорим че като ги гледа сегашните страхотии направо кошмари се чудя как още не сьнува newsm78 така че,сьм абсолютно ЗА СТАРИТЕ ФИЛМЧЕТА!
Искам да похваля едно тв.само дано не прозвучи като реклама но по ДИЕМА ФЕМИЛИ всеки ден от 17ч.дават "Пчеличката Мая"и "Пипи дьлгото чорапче"и така се умилявам и искрено се забавлявам като ги гледам... а сина ми иска да го вземам по рано от яслата че,да може да ги гледа Hug

# 32
  • Мнения: 11 314
И да добавя 10 минути сутрин за събуждане по "Хоризонт"!
Това си бяха класика за децата. Аз лично не тръгвах за училище сутрин без да съм го чула, а вечер не можех да заспя, ако не съм видяла Сънчо.
Само да вметна за традициите - тук от хиляда години си дават Пясънчото човече (нещо като нашия Педя човек-Лакът брада), не са променили нито часа, нито времетраенето.

# 33
  • Мнения: 2 759
..старата песен, и старите начални картинки и клипчета, че и старите филмчета...
..също ... "Приказки под шипковия храст", "Барбароните", "Семейство Мейзга", "Джейми и вълшебното фенерче" и други хубави филмчета, в които историите са красиви и поучителни и животните приличат на себе си.

 Peace Peace Peace   Хубавото си е хубаво!

# 34
  • Мнения: 1 756
ами ей сега ще обобщя вси4ки споменати филм4ета дотук и моля допълвайте Peace

# 35
  • Мнения: 1 756
"Педя човек, лакът брада"
"Приказки под шипковия храст"
"Барбароните"
"Семейство Мейзга"
"Джейми и вълшебното фенерче" 
"Пчеличката Мая"
"Пипи дьлгото чорапче"
Ум Белият Делфин
Зайчето с карираните уши

# 36
  • Мнения: 7 837
Включете и "На всеки километър", че на мен много ми липсва  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1 277
"Арабела"
"Въртележка"
"Емил от Льонеберя"
"Мечето Ръкспин"
"Призраци в блока"
"Войната на таралежите"
"Летящият Чесмир"
Ако се сетя още нещо, ще допълвам.

# 38
  • Мнения: 2 759
   Мда, ама тия не са от Сънчо!.. Иначе и аз да съм казала 'Том и Джери', 'Патето Яки' (така ли се казваше?), Розовата пантера... и т.н.т...

# 39
  • Мнения: 1 756
Ами ние ще напишем за Сън4о с неговите стари, а също така и за другите филми,които не са към Сън4о Peace
Синьо лято  Hug

# 40
  • Мнения: 1 277
Ами ние ще напишем за Сън4о с неговите стари, а също така и за другите които не са към Сън4о Peace

 newsm10

# 41
  • Мнения: 542
Искам, разбира се, искам си стария Сънчо, със старите анимации - не само заради сантименталните ми носталгични чувства, а и защото е едно от най-невинните и неподправени детски удоволствия, дори и "старомодните" филмчета.
Сигурна съм, че и децата ще са доволни, защото все чакат и питат и са все по-разочаровани.

# 42
  • Мнения: 250
EЙ, супер идея и аз съм ЗА старите филмчета и Сънчо. Сегашния изобщо не съм го гледала от години, че все са едни.......Можете да добавите и "Смърфовете" и "Розовата пантера пинко" и "Ну погоди" имаше и едно предаване "1001 желания" или нещо такова,където даваха любими филмчета. Сетих се още и за "Макс и Моритц" те си бяха точно за Сънчо.
И идеята за "Добро утро, мили деца" по радио хоризонт също не е лоша, ние с брат ми го слушахме всяка сутрин,  майка така ни прелъгваше да ставаме. hahaha

# 43
  • Мнения: 364
да! и старата песен, и старите начални картинки и клипчета, че и старите филмчета...

и аз съм за - страхотни филмчета си спомням...

# 44
  • Мнения: 1 756
МОЛЯ кажете какво да направим,
КАК СЕ ПРАВИ ПЕТИЦИЯЯЯ Praynig Praynig
Кой ще помага newsm78  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт