отново за слънцезащитните кремове

  • 520
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 65
Здравейте, мами,
като си говорим за лятото, да не изпуснем и най-необходимото слънцезащитните кремове, та споделете на какво сте се спряли това лято като марка и цена

# 1
  • Мнения: 6 155
Дейлонг  Peace Около 20лв.

# 2
  • Мнения: 7 263
Дейлонг  Peace Около 20лв.

Имат ли високи фактори - около 30, че малкия ми е много беличък и аз също не съм от мургавите.  Rolling Eyes Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 6 155
Дейлонг  Peace Около 20лв.

Имат ли високи фактори - около 30, че малкия ми е много беличък и аз също не съм от мургавите.  Rolling Eyes Rolling Eyes

Да, детският е 40 фактор. Водоустойчев е. Едно намазване е достатъчно, но аз мажа 1 път сутрин и 1 път следобяд /когато сме на морето/.  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 9 457
Имат ли високи фактори - около 30, че малкия ми е много беличък и аз също не съм от мургавите.  Rolling Eyes Rolling Eyes
Да, детският е 40 фактор. Водоустойчев е. Едно намазване е достатъчно, но аз мажа 1 път сутрин и 1 път следобяд /когато сме на морето/.  Hug
Да, ние бяхме със същият на морето тази година и аз съм много доволна от него. Безупречен е. bowuu

# 5
  • Мнения: 2 103
Nivea 25 фактор за малкия и 15 фактор за мен,защото и ние сме от беличките
много съм доволна Simple Smile

# 6
  • Мнения: 8 505
Дейлонг 25. фактор.За цялото семейство.23-25лв.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 493
За лице - Биодерма - флуид - фактор 100
За тяло - първите дни с по висок фактор - нещо то сорта на 20-30, а след това 7 фактор - олио за равномерен загар /с моркови/

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
За тяло и коса - сухо олио на Cabana, 8 фактор, 9лв.

За лице - FLUSH 50 на Bioderma, 30лв.

# 9
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 416
,,Chicco''-50фактор. Това сутрин за цялото семейство.
След два часа само  на мама и  по  малко олио  на Нивея за хубав тен.  Така се сдобиваме  със  страхотен  тен вече няколко години.

# 10
  • Мнения: 2 336
Според мен така си запечатвате кожата с тези фактори, че ползата от слънцето ви е само, че можете да слънчасате. По- принцип не трябва да се използват толкова големи фактори. Те са само за особени случаи. За дете със светла кожа е добре-20-25 максимум.
Ама като си решите...

Общи условия

Активация на акаунт