Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Търся столче за кола за дете на 4години, което има различни позиции на седалката.(като от група 1)
Моля помогнете ми,в Пловдив има на Чико,Макси-Кози при тях няма такъв модел.Интересува не дали Bebe Confort,Play или други марки имат такъв модел?

# 1
  • Plovdiv
Гостът съм аз.

# 2
  • София, Младост 1
Намерих ето това, но позициите май са в зависимост от височината на детето, поне така пише. Най - добре, отиди някъде и го разгледай:

http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1289

# 3
  • Sofia
това столче няма позициии за лягане,а само на височина за вратлето на детето

# 4
  • София, Младост 1
Да, Chocha, обърнах внимание на това.

Чудя се обаче вие използвате ли ги тези степени. Ние сме със стол "Чико", 9-18 кг, и дори не знам дали има позиции, спинка си така, както сме го сложили. или като заспи бебето и после го пускате, как го правите номера newsm78

# 5
  • Sofia
Нашият не е на Чико.Някаква английска марка е,среден клас с 5 степени.Да използвам ги.Когато ще пътуваме по-дълго Вики винаги заспива в колата и преди да я сложа в стола ,й нагласям полулегнала позиция,защото иначе като заспи й клюмва главичката

# 6
  • София, Младост 1
Какви дечица имало, да заспиват веднага, а мойто звяр по 1 час мрънка в стола, докато заспи. При това тръгваме, когато вече й се е доспало, но не би Sad

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт