Козметика на Боржуа

  • 7 174
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 328
Още един глас в одата за възхвала на гел-душа с екстракт от памук Laughing

# 31
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Моя приятелка французойка се занимава професионално с козметика. Мъж и е представител на една от най-скъпите козметики тук - Ла Мер. Тя ми каза следната търговска "тайна" за Буржоа: съставките, които позлват за декоративната им козметика са едни и същи като на Шанел. Ако си спомням правилно тя даже ми каза, че двете фирми си поризвеждат цветната козметика в една и съща фабрика. Та тя ми каза, че козметиката на Буржоа (декоративната) е много качествена и, че де-факто си купуваш Шанел ама на поносими цени  Wink
Аз Буржоа страшно много харесвам и ползвам. Много трайни продукти. Имам един руж, който съм си купувала от БГ през 2000 година и още не съм го свършила, а го ползвам почти всеки ден!
Брей! Знаех си аз, че съм на сметка.  Laughing

# 32
  • Мнения: 2 152
Имам същия гланц за устни и моливчетата като на виолетоваромат и съм супер доволна от тях. Не съм ползвала обаче нещата им за баня, но ако съдя по козметиката за лице, тези за тяло също ще са хубави Laughing

# 33
  • Мнения: 1 986
Ползвал ли е някой тези сенки?Доволни ли сте?Искам и да попитам най- тъмния цвят черен ли е или е тъмно сиво?


Имам същите сенки-най-тъмния цвят е тъмно сиво,аз съм доволна Peace
 На тази марка съм си купувала само руж и лак за нокти,но вчера си купих и от новите гланцове/коктейл ли,как ги водиха newsm78/ и ми подариха от онези големи очила Laughing-ами и аз приличам на мухата це-це Laughing Като чета толкова похвали и за останалите продукти,ще взема и аз да ги пробвам ThinkingМежду другото,не зная кой попита за оранжевия рол-он-аз го видях по магазините,наред с душ-геловете

# 34
  • Мнения: 661
Ползвал ли е някой тези сенки?Доволни ли сте?Искам и да попитам най- тъмния цвят черен ли е или е тъмно сиво?


Имам същите сенки-най-тъмния цвят е тъмно сиво,аз съм доволна Peace
 На тази марка съм си купувала само руж и лак за нокти,но вчера си купих и от новите гланцове/коктейл ли,как ги водиха newsm78/ и ми подариха от онези големи очила Laughing-ами и аз приличам на мухата це-це Laughing Като чета толкова похвали и за останалите продукти,ще взема и аз да ги пробвам ThinkingМежду другото,не зная кой попита за оранжевия рол-он-аз го видях по магазините,наред с душ-геловете
Може ли да покажеш очилата?Колко неща трябва да вземеш, за да ги получиш подарък?

# 35
  • Мнения: 7 186
Ползвал ли е някой тези сенки?Доволни ли сте?Искам и да попитам най- тъмния цвят черен ли е или е тъмно сиво?


Аз имам такива сиви с брокат, доволна съм. Peace

# 36
  • Мнения: 739
Ползвал ли е някой тези сенки?Доволни ли сте?Искам и да попитам най- тъмния цвят черен ли е или е тъмно сиво?


Аз имам такива сиви с брокат, доволна съм. Peace

и аз ги имам. Най-тъмното е сиво, почти черно, даже не съм сигурна какво е точно. Средното е тъмно сиво, лошото е, че няма светло сиво сребристо, което най-често прилагам в тази комбинация. А като си сложа бялото, скоро придобива лилави отенъци.  Много са качествени и трайни, но ми идва малко в повече тъмното и рядко ги ползвам, предимно зимата.

# 37
  • Мнения: 1 986
Ползвал ли е някой тези сенки?Доволни ли сте?Искам и да попитам най- тъмния цвят черен ли е или е тъмно сиво?


Имам същите сенки-най-тъмния цвят е тъмно сиво,аз съм доволна Peace
 На тази марка съм си купувала само руж и лак за нокти,но вчера си купих и от новите гланцове/коктейл ли,как ги водиха newsm78/ и ми подариха от онези големи очила Laughing-ами и аз приличам на мухата це-це Laughing Като чета толкова похвали и за останалите продукти,ще взема и аз да ги пробвам ThinkingМежду другото,не зная кой попита за оранжевия рол-он-аз го видях по магазините,наред с душ-геловете
Може ли да покажеш очилата?Колко неща трябва да вземеш, за да ги получиш подарък?

Ако вземеш два продукта на Буржоа,ти подаряват очилата,които за съжаление не мога да ти покажа,защото не са у мен,зада ги снимам-ако някъде ги мернеш,и ти харесат,ще ти ги изпратя,защото на мен не ми стоят добре и няма на кого да ги подаря Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 1 986
Имам
и съм много доволна!
 newsm10
Цена на комплекта да помниш? Много ми допада!  Grinning

И аз искам да си купя такъв комплект-апликаторите към сенките-или им падат дунапренчетата,или се замазват Confused
 Обяснете ми коя четка за какво се използва Embarassed

# 39
  • Мнения: 242
И аз съм много доволна от декоративната им козметика.Сенки си слагам много рядко,но течно червило-ежедневно и е страхотно.А лака за нокти мога да кажа,че е супер траен.

# 40
  • Мнения: 1 798
Ползвал ли е някой тези сенки?Доволни ли сте?Искам и да попитам най- тъмния цвят черен ли е или е тъмно сиво?

Ако ви кажа, че ги има по 50ст бройката.... Party

# 41
  • Мнения: 739
Мини, няма да питам къде, а направо ти поръчвам - искам от всички цветове х 1бр  Wink Hug Съвсем сериозно

# 42
  • Мнения: 1 798
На `Ломско шосе` срещу Шел има едно магазинче -микс, всичко има.Преди месеци ги видях и разгледах,  не бяха с изтекъл срок.Взех си това сивото, едно с 3 сини разцветки и едно в прасковени оттенъци.
Питах момичето защо е такава цената -смешна, а тя ми се хили и  казва, че било фирмена тайна. ooooh!

# 43
  • Мнения: 739
На `Ломско шосе` срещу Шел има едно магазинче -микс, всичко има.Преди месеци ги видях и разгледах,  не бяха с изтекъл срок.Взех си това сивото, едно с 3 сини разцветки и едно в прасковени оттенъци.
Питах момичето защо е такава цената -смешна, а тя ми се хили и  казва, че било фирмена тайна. ooooh!

леле, уби ме, ма няма да повярваш като ти кажа, че живея съвсеееееем наблизо и знам магазинчето. Зимата си купих от там за същата цена лакове на Арома, различни цветове, нищо им нямаше. Иначе са по 2,50лв, ако не бъркам, защото отдавна не съм обикаляла да търся козметика, само тоя пусти ейвън, че ми е под ръка.
Явно ще посетя скоро м-нчето до Шела Wink  Ти кога ги купи? Дали още има?

# 44
  • Мнения: 1 798
Днес си взех отново прасковените, че съм бяла и за дневен грим са идеални и свършиха.Имаше от всички.
Еси, значи сме съседкиии. Hug

Общи условия

Активация на акаунт