Първо море с детето-какво да вземам?

  • 1 078
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 62
Много несигурна се чувствам,
все си мисля, че ще забравя нещо важно,
а и детенцето е малко кекавко,
лесно ни се разболява и лесно изгаря  #Crazy,
разкажете ми как ви минава един ден на морето с малък човек и
какво не трябва да се прави newsm78 за да не стане някой фал Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 92
Vzimash vsi4ki medikamenti koito nai 4esto izpolzvash, slunzezashtiten krem ( vzemi si neshto ka4estvenon s faktor 50 )malko po- skupi sa, no e dobre da pazish kojata na deteto.A za samata po4ivka....xm ami ako niamsh niakoi koito da ti pomaga niama mnogo da ysetish ot neia, no vse pak shte se razseesh ot ejednevieto ti v doma. Zna4i ti4ash si sled nego, sledish go kakva glypost shte napravi ( dali niama da po4ne da iade piasuk ili da xvurlia po glavite na xorata ili niama da otide prekaleno blizo do moreto i niama da se kutyrne vuv vodata.....zaduljitelno miene na ruzete predi iadene ....znaesh 4e ima virysi po moreto ( ili tui nare4enite letni gripove) ....i taka
Nadiavam se da yspeesh pone malko da otpo4inesh.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 493
Вземи със себе си много търпение, там си купи спокойствие за да си починеш.
П.П. най-добре е да вземеш някой който да ти помага за детето за да можете с мъжът ти да се откъснете поне за малко и да си починете.

Внимавай с храната и водата на детето!!! Не се притеснявай, че ще забравиш нещо - по морето продават всичко , така че ....
освен ако не е любимата възглавничка, одеалце или играчка.
Спокойно, ще се справиш. всички сме минали от тук - първа почивка с детето  bowuu

# 3
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Задължително всички лекарства, витамини, препарати и козметика, които ползваш за детето. Тоалетно мляко или лосион за след слънце и нещо за мазане на плажа.
Памперси, мокри и сухи кърпички, пюрета, мляко, сок и вода /последните две поне за пътя и първия ден/
Любимите играчки, нещо надуваемо за водата, плажен чадър, хавлия за плажа и още една за избърсване като излезе от морето.
Повечко дрешки и обувки, като задължително и по-дебели.

Желая ви приятно изкарване  Hug

# 4
  • Мнения: 114
ако искаш на лични мога да ти изпратя моя от миналата година, не знам колко е голямо детето, ние тогава бяхме на 10мес., но могат и да ти дойдат полезни идеи

# 5
  • Мнения: 62
ако искаш на лични мога да ти изпратя моя от миналата година, не знам колко е голямо детето, ние тогава бяхме на 10мес., но могат и да ти дойдат полезни идеи

пращай пращай Joy всичко е от полза Sunglasses

# 6
  • Мнения: 62
благодаря на всички smile3525,
сами ще сме,няма да има кой да помага,ама тя още не е проходила,
така че ако не проходи дотогава няма да ми е толкова трудно newsm10

# 7
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Забравих да напиша количка с възможно най-легнало положение и кошара за спане

# 8
  • Мнения: 62
Забравих да напиша количка с възможно най-легнало положение и кошара за спане

 smile3521задължително 1stroller 1crib

# 9
  • софия
  • Мнения: 432
задължително здравната му книжка

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Най- важни ми бяха лекарствата- за Т, капки за нос, за разстройство, за изгаряне, за рани, за ухапвания от насекоми. Повече дрехи от необходимото вземи, може да ги върнеш неупотребени, но да ти е мирна главата!

Общи условия

Активация на акаунт