Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

София

Praynig moly za suvet ! Bremenna sam v 5-tia mesec s blizna4eta i ve4e se poyviha purvite strii.Izpolzvam "Mustela".Vie kakvo polzvate i dovolni li ste ot rezultata
Цитирай

София, кв. Редута

има търсачка...

Peace
Цитирай

Варна

Да не те отчайвам, ама имаш проблем, с който едва ли ще се справиш Confused При първата бременност не се мазах с нищо и ми се появиха стрии. При втората се накъсах от мазане и познай - пак се появиха гадините  #Cussing out ...така, че които си има си има и това е .
Цитирай

Тити, стига се пече на плажа! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8154.msg1186189#msg1186189
Цитирай

София

И аз се мазах с Мустела и пак ми се поиавиха стрии.То си е най вече до кожа.
Цитирай

Аз се мазах с "Percutalfa",предложиха ми го в аптеката вместо Vichi,но не съм особенно доволна.По добре заложи на по-скъпа козметика.И поне 2 пъти на ден мазане.
Цитирай

Има и тити Mr. Green
Цитирай

София

Какво са това стрии?  Shocked
Цитирай

Abu Dhabi

имайте малко уважение към страдащите, де  Mr. Green
Цитирай

София

Ами аз страдам.  Crying or Very sad Никой не ми казва какво са стрии.
А имам тука някави линийки - един такъв особен цвят розово-синьо-бембено. По дължината ми са, но има и по ширината, а и една е така малко...по-напреки  Rolling Eyes Много е странна. И сега не знам това стриЙ ли са или не.
Ако са - да ги мажа ли с нещо или да изчакам да родя? А с какво да мажа - маста осолена или безсолна трябва да е? Ами гърдите...и там има някакви такива неща. Тях да мажа ли и до къде, а зърната?
Забравих да питам през кой месец може да почна да мажа. Баба ми като ми даде маста каза, че може и веднага, но на упътването, дадено от прасето пише след 4-я месец да се мажа.  newsm78 Стриите пречат ли на кърменето, а кърменето на стриите?
Оххх, много съм объркана и изплашена, как ще се съблека така  Crying or Very sad
Цитирай

Стриите пречат ли на кърменето?

пречат, 'щото бодат бебето по носа   Outta Joint
Цитирай

София

rotfImao Ей, задавих се  35 35 35
Цитирай

София

Задавила се била Twisted Evil, нека ти Crossing Arms. Ти като ме умори направо с предния си постинг аз   оплаквам ли се ?! Mr. Green
Цитирай

София

Задавила се била Twisted Evil, нека ти Crossing Arms. Ти като ме умори направо с предния си постинг аз   оплаквам ли се ?! Mr. Green

smile3525  newsm03
Цитирай

на върха

А нещо за стриите няма ли да ми кажете най- после или само ще се хилите тука Tired Ааааа ма ха, спамъри със спамъри Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора