Седми месец ний сме вече, ритка в корема ОКТОМВРИйското човече!

  • 21 055
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Много сте писали днес Hug
Нали съм мързел само чета...
Честито на рожденичките  bouquet  bouquet  bouquet Да са живи и здрави и на есен по едно хубаво пухкаво бебче.
Ние днес бяхме на доктор...точно ме на термин...и вече официално си показа атрибута..една голяма пишка Mr. Green
Сега отивам да ви чета Blush

# 61
  • Мнения: 1 369
Здравейте!
 Честито на рожденничките! Пожеланията са ясни-да сте живи и здрави,и вие и малките същества,които носите,и наесен само радостни мигове:)
 Аз да ви се похваля...днес беше официалния ми последен работен ден,аз понеже си бачкам сама за себе си,и така си реших. Само дето ми е ясно,че със сигурност след морето ще продължа,имам си разни работи за довършване,а нали съм добричка и трудно отказвам на хората...но понякога човек трябва да мисли и за себе си,а в моя случай не само за себе си,а и за малкия човек...та ще видим.
 На вашите бебета им мерят главичките,а пък мойто последния път изобщо не искаше да си покаже главата,а само ни се дупеше и показваше атрибути...за да не ни остави грам съмнение,че е мъж:)))
 Много жега ужас,а сега  е и влага и не се диша...ще взема да излеза да пия една бира.
 Гледам зачекнахте темата за свекървите...мойта е добра жена,не ми се бърка много много в живота,обаче понякога прави толкова неадекватни неща,просто не мога да си обясня дори как ги измисля...миналата седмица бях като луда,но ако седна да ви занимавам, ще взема изпиша темата и Хера и Кръц ще трябва да правят нова,а и едва ли ще чуете нещо ново...
 Та това от мен,приятен уикенд и дано се поохлади да живнем:)

# 62
  • Мнения: 2 152
Здравейте,

тук стана много прохладничко и приятно. Направо е супер. Валя един як дъжд и супер разхлади. Сега ви пиша и си седя на отворени прозорци   typeuu sohappy

Честито на всички рожденнички.  baloni

Аз излизам официално в майчинство на 21 август, още месец ще си походя на работа. Работата ми е много лека и не ми е проблем да стоя  Sunglasses С ремонтите сме готови, остава само да се попочисти, ама лека полека Mr. Greenне бързам много. След като изляза вече тръгвам по магазините. Като гледам легълцето, с това сладко дюшече, вече нямам никакво търпение да тръгна да пазаря малки, бебешорски нещица smile3522 1stroller Misc Baby Bottle

Пожелвам ви лека и прохладна нощ Hug

# 63
  • Мнения: 209
Здравейте момичета
На рожденничките честито Желая ви живи и здрави бебоци и много любов и разбирателство в семейството
Днес не ни прегледаха в Пирогов така че ще треперя до вторник Деца лежали в пирогов се преглеждали само вторник и четвъртък
Изключително организирано и смислено но какво да се прави
Темата за свекървите ми е любима Само знам че колкото по надалече толкова по добре
Днес официално се отказах от обзавеждане на детска стая След дълга селекция на модели се спряхме на една фирма която трябваше да ни направи индивидуален проект и срок на изработка 40 дни то време не остана Днес  ми се обадиха и ми казаха че само леглото без гардероб и етажерки ще ми струва 2600 и аз направо си припаднах Е извинявайте но това легло от какво ще го правят
Купуваме си нова кошарка а до година живот и здраве обзавждаме ученическа стая
Ама ха
Аз на преглед съм чак на 10 Вас през колко време ви гледат
За сокоизтисквачката - голяма играчка си е  #Crazy
Поздрави и лека вечер

# 64
Добро утро!
Снощи колко сте писали.....
На въпроса с обзавеждането-ние ще си купуваме кошарка.Специално обзавеждане за сега няма да правим.Готвим се за ремонт догодина, когато ще се местим в по-голямата спалня и тогава ще купим хубаво легълце за нашето бабче.Само да сме живи и здрави.То по тоя въпрос, тя свекървата ни натискаше да правим ремонт сега, ама аз казах-не.Да сме купили тапети и нещо ново за пода и готово.Да ама тази стая не е ремонтирана  от ......както апартамента е купен.А аз и тапети не харесвам.Все едно да опаковам подарък с хартия.Ужас #Cussing out.
За прегледите-мойте консултации са всеки месец.Може би ще имам още една преди докторката да излезе отпуска.Но тя и акушерката казаха, че имам една нормална спокойна бременност.Дано е все така до края Praynig Желая ви го и на вас! baby_neutral
Само ,се чудя дали да не отида поне на един ехограф да го видя малкото човече-колко е пораснало.
Аз днес пак ще съм самотна , щато таткото ни е на работа и днес, а снощи си дойде чак 22,30ч.Но днес сме се разбрали да отдида при него в края на работния ден и да ходим до един бебешорски магазин и да си изберем креватчето. Joy 
Желая ви приятен и спокоен ден!  bouquet

# 65
  • Мнения: 11
Добро утро от мен и от беборанка!
Ние днес сме наказани да си стоим у дома, защото след вчерашната разходка ме понаболява тук-там, така че ще ви дебна цял ден.
Чао, чао!

# 66
  • Мнения: 458
Привет и от мен Flutter.
Честита ни нова темичка с поздравления към Херка и Кръц кръц.
Честито и от мен на рожденниците .
Аз май ще се обаждам тъка от събота на събота ,доктора ме укоражи че до октомври ще ме изпише Rolling Eyes,вече се примерих с стоенето там /а и нямам друг избор/ в сряда пак бях с контракций и пак на ситсема но търпя героиски в името на малкото човече Flutter
Ели мила не им вярвай на тези видео зони бебчо си е добре ,а за влизането ти в болница не е толкова зле там свиква се .По добре е понеже си при доктори и могат да отреагират навреме във всяка една ситуация.
Това е ,почти съм изпростяла между тези четири стени и ума ми неражда вече нищо смислено.
Целувки по тумбачетата  love001

# 67
  • Мнения: 6 617
Добро утро и от мен.Вчера бях на 3д и беше изумително-малката ми маймуна ppp се усмихваше така сладко и ни се плезеше от екрана smile3534.Всичко е наред само дето го ехографа го изкарва доста дебеличък .Гледахме сърчицето крачката ръчички и т.н.НЕВЕРОЯТНО Е
Относно меренията на бедро и главичка при мен също има разминаване, но доки каза въобще да не се тревожа ЕЛИ-спокойно!Бебчо е с главичката надолу дано да си остане така.Тежи цели 1700гр-голям юнак.От два дена имам невероятен апетит и си хапвам доста,но диети не мога да пазя.Нямам търпение да си видя бебчето та то е вече съвсем оформено.КРЪЦ КРЪЦ да снима бебешорската стая и да я покаже.
Весел ден.  bouquet

# 68
  • Мнения: 6 617
^buba^ малко остана ще издържиш!  bouquet

# 69
Здравейте скъпи кандидат-мамчета,

да драсна и аз 2 реда следтолкова време мълчание.

ние чакаме едно малко сладко момиченце. Така, че може да ме отбележите в списъка, за да намалим броя на неизвестните.

Благодаря много!

Аз не пиша много, защото моята клавиатура е на латиница и като обърна на български пиша много бавно и с грешки. Но за сметка на това пък чета редовно.

айде чао и поздрави на бебчетата!
  Wink Wink Wink

# 70
  • Виена
  • Мнения: 725
Добро утро и от мен мамчета Hug
 Моя комп.е много зле и нещо не може да стои дълго време включен,ама да видим в понеделник дали ще бъде сменен с nov.Татито ми е обещал да купим нов,ама да видим smile3556.
 Ние днес имаме годишнина.6години от сватбата,ех спомени Heart Eyes...ще си я пусна след малко да си я погледам.Вече 9години сме заедно с него и всичко си е както в началото,много си се ОБИЧАМЕ kiss Heart Eyes.Пу,пу пожелавам си винаги да сме така!
 НА мен мн.ми се иска да дойде някой първият месец след като се роди бебчо.Мн.ме е страх,макар и да ми е второ дете,ама то преди 6 год.май нищо не помня вече Innocent.А и дъщеря ми я раждах в БГ и първият месец само я кърмех почти,майка ми я къпеше и обличаше,а тя се роди и мъничка,и бях мн.благодарна,че мама ми помага.Но понеже нито свекървата,нито майка ми имат възможностда дойдат съм повикала кръстницата,макар и да не очаквам кой знай колко помощ от нея,тя няма деца,ама поне за психическа подкрепа.
 Аз ще си ползвам старото легълце от малката,то си е мн.запазено,само си купих една хубава зелена боя и го пребоядисах и стана като ново.  Stuck Out Tongue Winking Eye
  А пък за прегледите,моите са през месец горе долу.Ама да чукна на дърво нямам никакви проблеми досега,всички изследвания са минаред и не виждам и смисъл да ходя по начесто.Само дето и на мен вече мн.ми тежи коремчето нощем като се обръщам и ми е мн.зор.Хващам си го с две ръце и го местя и него. Crazy
 Тука най накрая се развали времето,един хубав хладен вятър подухва,голям кеф!Отивам да си направя 1 кафенце и да поседна малко на терасата да се поразхладя.
   love001

# 71
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Добро утро на всички, аз сега ставам Embarassed, еи хич не мога да спя напоследък, то и при вас сигурно е така, пожелавам ви приятен уикенд newsm68 и оставете притесненията назад

# 72
  • Мнения: 59
Здравейте
Честито на рожденничките и най-вече здрави бебета.
Привет на новите мами.
При нас всичко е ОК.
Колкото до сокоистисквачката не съм ползвала ,но робот съм ползвала за пюретата.
Аз ще раждам в Шейново,но мисла в началото на септември да ходя да говоря с акушерката за пари-още ми се вижда рано.
С киограмите съм+8 но не забравям ,че последните месеци и  от въздуха се дебелее,но бебчо е по-важен после ще отслабвам.
Надявам се всички да сте добре.Чао и леко бременеене.

# 73
  • Мнения: 6 617
Tedito_799 ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА НЕКА ЛЮБОВТА ВИ НЕ УВЯХВА НИКОГА!
mimetka ДОБРЕ ДОШЛА И ТУК!

# 74
  • Мнения: 2 152
Ку куу Mr. Green

Навън е адска жега. Излязох да простра и направо останах без дъх. Кошмарно време е.

Иляна, ти при Бойчев ли беше? Аз ще ходя сега в събота пак при него за втора фетална и нямам търпениее Heart Eyes Стаята ще я покажа, но тя не е бебешорска, а е спалня с бебешко легълце Grinning Ще сложа и на кухнята, че и тя ни е новаа Mr. Green Heart Eyes

Аз ходя на всеки две седмици на консултация и програмата е пълна - ехограф, мерене корем, кръвно, теглене с кантар, сега от последния път и с една фуния ми слушаха сърцето на бебчо Heart Eyes Аз съм доволна от моята ж.к., като се има предвид, че е напълно безплатно и всеки път ми отделят по половин час.

Сокоизтисквачката, верно че си е разправия, но пък прави страхотни полезни сокове. Аз ще правя на бебо - моркови, ябълки. Ако се измие веднага, след като си я ползвал, много лесно става. Остави ли се да засъхне - лелее, голям зор Shocked Нашата е робот на Мулинекс и има най-различни други кани, преставки и глупости.

Честита годишнина на Тедди, още много, много да се обичате, чак до живот.

Чао от мен и много целувки на бебенцата  love001

Общи условия

Активация на акаунт