Практикували ли сте секс на работното място?

  • 14 124
  • 90
  •   1
Отговори
Много ми е интересно дали наистина толкова често се среща това явление, както обикновено се говори?
На мен лично не ми се е случвало ,но съм имала намеци Embarassed
При вас как е?

# 1
  • Мнения: 552
Имах една класическа офис афера едно време... та покрай това съм изпадала в интересни ситуации, ама чак дотам не се е стигало Mr. Green В офиса, де  hahaha
Според мен, ако изобщо се случва, по-вероятно е в извънработно време  Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 4 866
за какво става дума: секс с колега или секс с партньора, но върху бюрото в офиса?

# 3
  • Мнения: 46 489
Ние имаме семейна фирма и сме правили, не знам дали го броиш за секс на работното място, ако е със законната половинка  Mr. Green

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да, когато бях млада и зелена 19годишна сервитьорка.

# 5
  • Мнения: 5 647
Не, не съм практикувала нито секс в офиса, нито пък съм се заигравала с някой колега. Предпочитам да разграничавам личния си живот от работата и затова не бих се и впуснала в такава авантюра.

Последна редакция: чт, 27 юли 2006, 15:00 от Madeline

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Не и не бих практикувала.

# 7
Да, с едно гадже преди да се омъжа за съпруга ми, обаче на негото работно място Blush

# 8
Да, с едно гадже преди да се омъжа за съпруга ми, обаче на негото работно място Blush беше невероятна тръпка ooooh!

# 9
  • Мнения: 1 364
Не, не съм практикувала нето секс в офиса, нито пък съм се заигравала с някой колега. Предпочитам да разграничавам личния си живот от работата и затова не бих се и впуснала в такава авантюра.


И при мен е така

# 10
  • Мнения: 639
С мъжът ми ,когато преди време 5-6г.,държахме заведение BlushНа плота и......... къде ли не ,тръпка има страхотна а и резултат Естел Embarassed

# 11
  • Мнения: 600
да, ама след това се оженихме. вече не го броя за тръпка.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Практикували сме. Да кажа ли къде, кога, как, с кого?

# 13
# 14
  • Мнения: 5 647
Практикували сме. Да кажа ли къде, кога, как, с кого?

Казвай! Даже, ако имаш снимков мат'риал ще бъде още по-интересно.

Последна редакция: чт, 27 юли 2006, 15:33 от Madeline

Общи условия

Активация на акаунт