Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

Вн/Сф

Да ви се оплача - веждите ми са ужасни, имат хубава форма, но много стърчат и не прилепват към кожата. Как да ги "опитомя"? Mr. Green
Цитирай

София

Подкъсяване на стърчащите косми?
Ако длжината им позволява, разбира се. Иначе аз процедирам с безцветна спирала за мигли, след което special гребенче.
Цитирай

Германия

Купуваш си четчица за вежди, напръскваш я с лак за коса и минаваш с нея по веждите. Резултатът е перфектен Smile
Цитирай

До хладилника, който обичам

Подкъсявай - ножичка за детски нокти (да не си извадиш очите случайно) върши идеална работа.
С безцветна (пък и цветна става, даже и само с вода) спирала сресваш надолу космите, после подкъсяваш почти до линията на веждите, но не съвсем - за да могат като изсъхнат после, да заемат нормална, по-бухнала форма.
Цитирай

София

Ножичката за кожички /много мъничка с извит връх/ е най-подходяща за такива работи.

ПП: Ама аз днес се олях с тея мнения....
Цитирай

София

Купуваш си четчица за вежди, напръскваш я с лак за коса и минаваш с нея по веждите. Резултатът е перфектен Smile

Или малко гел също върши работа  Peace
Цитирай

София

И с пяна става.
Цитирай

София

Хехеее супер съвет - не се бях сещала!
Цитирай

Със спиралата Smile
Ама по-добре да е е безцветна, да не тръгнат черни реки надолу Wink
Цитирай

Вн/Сф

Подкъсявай - ножичка за детски нокти (да не си извадиш очите случайно) върши идеална работа.
С безцветна (пък и цветна става, даже и само с вода) спирала сресваш надолу космите, после подкъсяваш почти до линията на веждите, но не съвсем - за да могат като изсъхнат после, да заемат нормална, по-бухнала форма.
Аз ги подкъсявам, но ги реша нагоре - не знам защо, но така си мислех, че трябва. Ще пробвам с безцветна спирала и с пяна.
Много благодаря на всички за съветите! Отивам да се правя красива! Mr. Green
Цитирай

Със спиралата Smile
Ама по-добре да е е безцветна, да не тръгнат черни реки надолу Wink
това и аз съм го пробвала с безцветна спирала Peace
Цитирай

да заемат нормална, по-бухнала форма.

hahaha hahaha hahaha явно съм в такова настроение, обаче веднага си представих от онези професори с мнооого големите вежди.....дето им стърчат над очилата(:

не искам в никакъв случай да обидя по какъвто и да било начин авторката на темата!!!!!не е насочено към нея!!!
Цитирай

Вн/Сф

да заемат нормална, по-бухнала форма.

hahaha hahaha hahaha явно съм в такова настроение, обаче веднага си представих от онези професори с мнооого големите вежди.....дето им стърчат над очилата(:

не искам в никакъв случай да обидя по какъвто и да било начин авторката на темата!!!!!не е насочено към нея!!!
Party Де да бях от тези професори, щях вече пето висше да завършвам, а не да се мотая с четири изпита като сега! 35
Цитирай

Party Де да бях от тези професори, щях вече пето висше да завършвам, а не да се мотая с четири изпита като сега! 35
[/quote]

охххххххххх, явно не е до веждите въпроса 35аз пък имам 1,5г. да взимам.......
(ама пък мойте са много тънки, все пак може и да има връзка 35)
 Peace
Цитирай

София

преди и аз ги подкъсявах но спрях, защото космите станаха по-дебели, тъмни/а аз съм руса/ и дълги и сега съжалявам че съм ги стригла Tired
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора