Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 55 отговора
Здравейте,мами!
Как я карате в тази горещина?Ние сме на разходка между 10 и 13ч.по-рано не можем да сколасаме.Вечер излизаме чак след 18ч.
Притеснявам се,че сме малко навън,но при тези температури не се издържа.
Споделете опит,ще съм  благодарна.
Благодаря.
Цитирай

монтана

ние излизаме от 10 до 12,а следобед-от 4,30 до 9
Цитирай

Точно за Готварския форум  Laughing
Цитирай

Варна

Сутрин и после след 16.30
Цитирай

Magrathea

Между 10.00 - 12.30 сутрин , следобед 17.30-18.00-20.30. При нас в Княжево обаче е значително по-хладно, дори и в обедните часове, а под сянката на двора си е направо приказка.
Цитирай

зад парка

Макар че Тити е по-голяма се включваме за навън в тези часове - преди обед и след 6 следобед. Към 5.30 часа прави плаж в басейн или леген на балкона на 20-30 мин.
Цитирай

гр.София-Красна поляна

Здравейте мами,ние излизаме от 10:00 до 13:00 и следобяд след 18:00 часа Very Happy
Цитирай

Планетата Земя /засега/

Ами аз, въпреки голямото си желание, до момента не съм се оправяла с бебка за излизане по-рано от 11ч. Прибираме се към 13-13:30ч. Зная, че това далеч не е препоръчителното време, но тъй като сме на "хранене при поискване" /а аз не съм дотолкова разкрепостена, че да я храня из градинки и междублокови пространства/ все още не мога да се организирам по-раничко  Sad
Следващата ни разходка е от 18 до 19ч.
Надявам се за в бъдеще, когато пораснем още малко а и когато времето го позволява, разходките ни да станат по-дълги. В мимента имам чувството, че точно сме излезли и трябва да се прибираме за храна...Нищо, и нашето време ще дойде  Laughing
Цитирай

София

Сутрин от 9 до към 2, с пауза за хапване и следобед от 6 до към 9
Цитирай

София

за сутрин е ясно , следобед след 18ч
Цитирай

In the house in the wood

Ние излизаме от 10 до 13 часа и после след 18,почти до 21 часа сме навън.
Цитирай

Вн/Сф

Ние излизаме чак след 16ч. Сутрин малката предпочита да ходи с проходилката и после заспива.
Цитирай

Бургас

zizi5 точно по същото време излизаме и ние-от 10 до 13,и от 18 до към 20:30.Обаче при нас на морето винаги има ветрец/понякога вятър/и не се усеща толкова,пък и много дървета-има сенчица.
Цитирай

София

сутрин излизаме ако трябва да си пазаруваме нещо, но не по-късно от 11-12часа се прибираме, следобяд след 5-6 излизаме
Цитирай

Бургас

Ние излизаме към 9:30 до 12 и после след 18.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 55 отговора