обущар в центъра около НДК-СПЕШНО!

  • 3 378
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 242
 Sick Mr. Greenмоля ви-трябва ни спешно обущар-на мъжа ми му се скъса сандала и трябва да му се смени катарамата, а тези на 5-те и на "БОТЕВ"нямат катарами...ще се радвам много някой да ми помогне в търсенето на обущар-може и в "ИВАН ВАЗОВ", може и до президентството, само и само да решиме проблема, че е много сложно у нас... JoyБЛАГОДАРЯ!

# 1
  • Мнения: 3 447
На Раковски, в участъка между Патриарха и Графа - малко преди Славейков, от лявата страна има едно мазе.
Още - като тръгнеш по Витошка към Съдебната палата, втората пряка след Патриарха (не помня как се казваше - май Гладстон newsm78), от лявата страна - малко навътре в уличката, но е голяма обущарница, вижда се.

Последна редакция: чт, 27 юли 2006, 15:57 от Dona

# 2
  • Мнения: 1 393
В Ив.Вазов във вътрешното каре между Д.Манов и Балша има обущар.В близост е ИНГ банк и бившия офис на М-тел  Peace

# 3
  • Мнения: 3 447
Парчевич е уличката с обущаря, сетих се.

# 4
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Аз ще ти препоръчам обущаря на "Пиротска" - първия безистен срещу Халите. Катарама може да купиш от "Екзарх Йосиф" -- един малък магазин за разни джаджи от страната на Евробанк, почти на ъгъла със "Самуил" или от магазин за копчета.

# 5
На улица Любен Каравелов, в посока от НДК към Графа (след Ръковска),отляво

# 6
  • Мнения: 1 409
Има на Бузлуджа срещу лаборатория Кандиларов

# 7
  • Мнения: 270
Парчевич е уличката с обущаря, сетих се.

само там можеш да си сигурна, че ще ти го направят като хората, ама взимат малко по-скъпо, май! имат всякакви материали, тъй като правят обувки по каталоги по поръчка!

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
на самия Любен Каравелов, малко преди Раковска. Хубавото е, че ти ги правят веднага, аз веднъж се примолих, висях малко, ама ми ги направи на място, което в случая беше важно Simple Smile

# 9
  • Мнения: 242
 newsm47 newsm17 smile3525БЛАГОДАРЯ ви, много сте мили!

# 10
  • Мнения: 705
Казали са доста, но да дам и аз още два, може и да са ти по-удобни.

Улица Ангел Кънчев, преди 127-мо училище, ако тръгнеш откъм НДК, отляво до магазин TCM.

Другият е до хотел Хемус, ул. Свети Наум 12.

Общи условия

Активация на акаунт