За живота на епилатора

  • 1 774
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
Та,Rowenta е милият,на годинка,но...Какво става напоследък,нямам представа!На 2-3ден,след епилиране,отново трябва да повтарям процедурата! CloseА преди го правех след 7-8дни.Държа да уточня,че не съм с буйна и гъста растителност.Тънък и слаб косъм,на места дори липсва окосмяване.Гаранцията е 24мес.,значи още 1г.Да го нося ли на сервиз или проблемът е в бързият растеж? Crazy

# 1
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
От епилатора е според мене. Аз имам на Филипс и се появи същия проблем, но след 2-3 години използване. Даже на моменти не може да захваща въобще косъмчетата (а са с дължина 3 мм). Твоят може и да го рекламираш, но моят е за смяна явно  newsm78

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 926
Аз имам на Филипс от старите модели. От 2001 година го имам и още става. Занеси го да видиш какво ще кажат Peace

# 3
  • Мнения: 3 457
аз съм с браун и съм доволна Peace вече 3г.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 776
Има вероятност да ти ги къса косъмчетата, вместо да ги изтръгва... но другото, което съм забелязала при мен пък е, че не растат еднакво всички косъмчета и когато се епилирам съответно се хващат само тези, които са порастнали повече и затова се получава такъв малък интервал от време м/у двете епилирвания.

# 5
  • Мнения: 275
От 5 г. съм с Филипс, преди това Браун, който още си работи. Трябва много хубаво да почистваш между пинсетите, за да захващат хубаво.

# 6
  • Мнения: 739
моят Филипс е на 6г и половина вече /доста дърт  Mr. Green/ и си работи екстра, но и не го ползвам често, защото стават много подкожни космички и кофти ........... Тая седмица му хвърлих око и го експлоатирам яко  Grinning -> работи  Peace

# 7
  • Мнения: 306
Епилаторът ми  е с миеща глава/ама как звучи само!/Почиствам го перфектно,но...И едни такива остри растат косъмчетата,а като го чистя ги виждам,че са изтръгнати с луковичката. Tired

# 8
  • Мнения: 240
Моя е Braun,но го ползвам вече 5-6 години и съм забелязала същия проблем,но когато се епилирам набързо.След няколко дни трябва да повтарям.

# 9
  • Мнения: 10 975
Моят Braun е на 6 години и си скубе както в началото - перфектно.   Simple Smile
Една козметичка обаче ме уплаши, че след 5-6 години епилаторите започват да късат космите, а не да ги изскубват.

# 10
  • Мнения: 8 505
И моят е Браун-ветеран.Никакви ядове нямам с него Peace

# 11
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 415
А как си почиствате апелаторите?

# 12
И аз забелязвам нещо такова в моя епилатор, а той е вече доста стар, над 7 години е. Но си мислех, че е от лятото, тъй като бях чела/чула, че през топлото гадовете растат по-бързо. И другото, което е, че зимата можеш да ходиш с половината обрасли крака, а лятото всеки новопоникнал дразни.

# 13
  • Мнения: 952
моя браун също бая одъртя направи повече от 6год. newsm78 и взе да издава багажа де...ама няма вечни неща. А я кажете така и така сме подхванали темата за епилаторите мисля да си взема нов, гледам сега най различни приставики има към тях, от кои машинки сте доволни? мисля да се спра на филипс, какви са отзивите ви? В новите брошури на Метро видях че има епилатор Елит за 30-тина лв, някой има ли такъв? малко ме смущава цената, евтинко ми се вижда за епилатор... newsm78 ама знам ли може и да върши работа

# 14
  • Германия
  • Мнения: 8 082
Стария Филипс го бях пенсионирала за сметка на Браун миналата година, сега пак го извадих и имам чувството, че пак си върши добре работата, или съм отвикнала или си внушавам.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт