Чатят ли си половинките ви в нета с непозна&#

  • 10 535
  • 193
  •   1
Отговори
# 60
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Аз си чатя с непознат, женен мъж, но не флирувам с него, а и мъжът ми знае, за какво става въпрос и не ме ревнува, нито се дразни от това. С него сме женени от близо 3 години и се познаваме много добре.
Не си го слагай на сърцето и говори с приятеля си за това, какво чувстваш.

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 64
Не чати за мое щастие, иначе щях да умра от ревност. Не разбира нищо от компютри само пасианси реди.  Mr. Green
Hug Peace

# 62
  • Мнения: 337
Аз съм тази при нас,която си чати с разни непознати и мъжо се дразни.Не заради самия факт,че си чатя с някой друг мъж,а защото според него му отнемам от времето,което прекарваме заедно.И е абсолютно прав.След като седна и ми обясни съвсем нормално,че не става въпрос за ревност,а за нещо друго,реших,че ще чатя само,когато съм сама.Така той не се чувства ощетен и няма излишни проблеми.

# 63
  • Мнения: 337
Не чати за мое щастие, иначе щях да умра от ревност. Не разбира нищо от компютри само пасианси реди.  Mr. Green
Hug Peace
Малко офф-Той и моя само пасианси реди и аз все си мисля,че нищо не разбира,ама как ме изненада преди няколко дни....занесохме компютъра на ремонт,а на другия ден какво да видя....включил лаптопа към модема,успял съвсем сам да го инсталира и си проверява пощата #Crazy(мейла аз му го направих и винаги ме кара аз да му го проверявам и да отговарям...)

# 64
  • Мнения: 1 202
Въобще не го вълнуват тези сайтове / за моя радост /.

# 65
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Не, никога. Може би и на мен нямаше да ми е приятно на твое място. Нека си намери други забавления щом те дразни.

 Peace

Поговорете си и му обясни, че това изобщо не ти харесва.

# 66
  • Мнения: 2 220
Не си чати. Аз съм го правила, обаче, дори съм флиртувала, но само толкова. Но това си е до време. В един момент става банално да те питат все едно и също, а и чатърите стават все по-малки от мен  Wink, а аз не си падам по момченца.
Не мога да си представя мъжа ми да се дразни, ако си пиша с някой непознат, а аз да не се съобразя с това и да продължавам...
Иначе с познати си пишем много, той с жени много рядко, аз - с мъже, по-често.  Laughing

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Той не чати, аз чатя.
Веднъж и той си чати с една мадама, а аз бях до него и му подсказвах просташки реплики, после се хилихме заедно.
Виртуалните връзки не винаги се трансформират в реални. Аз чатя от година и половина с един мъж, живеем в един град, не сме се виждали и не мисля, че ще се видим. Много добри чат приятелчета сме, той си има семейство и деца, аз също, това е.

# 68
  • Мнения: 5 539
Аз чатя от година и половина с един мъж, живеем в един град, не сме се виждали и не мисля, че ще се видим. Много добри чат приятелчета сме, той си има семейство и деца, аз също, това е.

А така, сега да не се окаже, че туй мойто мъж Joy

# 69
  • Мнения: 494
Аз съм тази при нас,която си чати с разни непознати и мъжо се дразни.Не заради самия факт,че си чатя с някой друг мъж,а защото според него му отнемам от времето,което прекарваме заедно.И е абсолютно прав.След като седна и ми обясни съвсем нормално,че не става въпрос за ревност,а за нещо друго,реших,че ще чатя само,когато съм сама.Така той не се чувства ощетен и няма излишни проблеми.
И аз така го действам Laughing

# 70
  • Мнения: 2 672
моят мъж пък виси в туниг-сайтове ooooh!

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз чатя от година и половина с един мъж, живеем в един град, не сме се виждали и не мисля, че ще се видим. Много добри чат приятелчета сме, той си има семейство и деца, аз също, това е.

А така, сега да не се окаже, че туй мойто мъж Joy

A не, тоз е с три деца  Grinning
(Освен ако не сте произвели още две наскоро  Wink)

# 72
  • Мнения: 888
изобщо не се вълнува от нета... Hug

# 73
  • Мнения: 2 253
изобщо не се вълнува от нета... Hug
ей така е и моя сладур.аз съм тази дето виси по чатовете и има на кю-то 2-3 чат-приятелчета от години Blush

# 74
  • Мнения: 3 457
говорили сме много пъти на тая тема 4е даже и до скандали сме стигали. Казвам му 4е не ми е приятно ,а той ми казва 4е е на майтап,4е така като го познавам дали 6ял да се подлъже по някоя фръцла. ох незнам,много е гадно и изнервя6то,не мога да го спра,ако той сам не го проумее,ве4е не смея да отворя и разговор на тая тема 4е става раздразнителен,казва 4е съм го следяла и сама си правя да се ядосвам. От известно време реших да го оставя на свобода,да не го притискам,да видя дали 6те се задълбо4и,но тези мисли ме карат да се 4увствам зле Sad
и при мен е същото,много се дразня и сме се скарвали затпва доста сериозно,но в последно време да чукна на дърво не му остава време #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт