Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора

София

Най-смешната псевдо- кърмачка се оттегля. Да припомня - Димана сука само в началото, отби се защото давах кърма със шише (тръгнах веднага на работа)и оттогава само цедях. Цедях, цедях,в офиса и по разни тоалетни, последно по 1 път на ден, по около 200 мл. Във фризера имам около 20 литра. Бебето отказва да пие всичко, освен вода, иска да куса с лъжица и затова прибавям кърма към всичко, манджи, супи, десерти. Не е боледувала до сега, хемоглобина на 6 месеца беше 106, на 1 година 118. От болницата ни изписаха 3180, на 1 година беше 9200....Захранена е на 6 месеца.

Минах през какво ли не, свръхлактация, свръхлактация с пълна липса на рефлекс на потичане, няколко лактационни кризи и като за финал възпалена става на палеца на дясната ръка. Заклевам се, че ако имам второ бебе НИКОГА няма да допусна да се отбие! НИКОГА!

Искам да благодаря на всички, които в продължение на месеци отговаряха на въпросите ми! Вие сте страхотни!

БЛАГОДАРЯ!

мама МИРА и беба ДИМАНА
Цитирай

София

ПоздравяваМ ТЕ ЗА усърдието,търпението и куража!
Браво!  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

Дори и на майтап не си казвай, че си най-смешната псевдо-кърмачка. За мен кърменето от цица не е проблем, виж, да изкарам една година само на цедене - това си е геройство. Поздравявам те за упоритостта ти. Иска се огромна всеотдайност да го направиш.
Цитирай

Бургас

Ти си герой.  bouquet Аз вероятно не бих издържала на този режим. #Crazy
Цитирай

София

Поздравления! Бебе Димана си има страхотна мама!
Цитирай

Русе

благородно ти завиждам  bouquetмоята димана не случи на майка в това отношение Crying or Very sadуспях да издържа само месец.оттеглих се от бойното поле с възли по ръцете и две разранени , прежулени и насинени гърди  Crying or Very sadоще веднъж поздравления,отивам да се нарева
Цитирай

София

Поздравления!!!
Ти наистина си герой!!!
Искрено ти се възхищавам!   bouquet  Hug  Flutter
Цитирай

София

Присъединявам се от възхищението и адмирациите на останалите, но да задам и един практичен въпрос : каква помпа използваше през цялото това време? Надявам се възпалинието на ръката да не е следствие от цедене на ръка Crazy
Цитирай

Вн/Сф

Наистина се иска доста любов и упоритост сигурно, за да издържиш това! Поздравявам те!  bouquet
Цитирай

София

Присъединявам се от възхищението и адмирациите на останалите, но да задам и един практичен въпрос : каква помпа използваше през цялото това време? Надявам се възпалинието на ръката да не е следствие от цедене на ръка Crazy

Използвах ръчната на Авент, на ръка съм цедила само при запушвания....

Ох, благодаря за милите думи! Много ви благодаря!
Цитирай

Видин

Мира, имаш и моите поздравления, отдавна те харесвам и ти се възхищавам   bouquet !
Цитирай

София

благородно ти завиждам  bouquetмоята димана не случи на майка в това отношение Crying or Very sadуспях да издържа само месец.оттеглих се от бойното поле с възли по ръцете и две разранени , прежулени и насинени гърди  Crying or Very sadоще веднъж поздравления,отивам да се нарева

Ох, милата, недей, радвай си се на бебето, всичко ще се нареди!
Цитирай

София

Мира, имаш и моите поздравления, отдавна те харесвам и ти се възхищавам   bouquet !

Crazy
Цитирай

Айтос

Браво майче, страхотен труд си хвърлила, убедена съм че никак не ти е било лесно, но наистина си заслужава!
 Такава е майчината обич! Love Браво още веднъж!  bouquet
Цитирай

София

Браво майче, страхотен труд си хвърлила, убедена съм че никак не ти е било лесно, но наистина си заслужава!
 Такава е майчината обич! Love Браво още веднъж!  bouquet

Да, оказва се, че майчината обич е нещо много силно, никога не съм предполагала!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора