Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

на върха

Та след като пак ми утровиха сутринта с поредната доза песимизъм и мрънкане за несправедливостите в живот, викам да направя едно кратко преброяване на една представителна извадка  Mr. Green

Аз почвам първа - в различни етапи на живота си, различно съм чувствала нещата но винаги съм варирала в границите на бяло до наситено розово. Придържам се към правилото, че живота е такъв какъвто си го направиш и се старая да си го правя шарен. Да ви кажа успявам. Всъщност на моменти толкова шарен го правя, че чак на кич го избива 35

Хайде вие сте Hug
Цитирай

Умерен оптимист съм. Е, има и моменти, в които не е така, но и аз си мисля, че живота е такъв, какъвто си го направиш.  Peace
Цитирай

При хората, които обичам

Придържам се към правилото, че живота е такъв какъвто си го направиш и се старая да си го правя шарен. Да ви кажа успявам.  

И аз споделям това ти разбиране. Умерен оптимист съм и вярвам, че хубавите неща ми предстоят, но аз трябва да се преборя за тях.
Цитирай

София

Гласувах с 2ра опция. И аз напоследък ужасно много се изнервям от постоянно мрънкащите и недоволстващите, а те изобилстват около мен.
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Пълно куку.  bowuu
Цитирай

z point

Много хубава тема   bouquet
по едно време се бях титуловала
 "аналитичен оптимист"...хе...даже имам такова стихотворение, ако искаш го добави като опция, аз правя крачка пред строя и се определям така  bowuu - това е видимо оксиморон...аналитичен...колкото повече, дълбае, оптимизма му се увеличава...но под повърхността е идеална стратегия за оцеляване чрез забавляване  Wink
Цитирай

Varna

Умерен оптимист като че ли...
Цитирай

на върха

Много хубава тема   bouquet
по едно време се бях титуловала
 "аналитичен оптимист"...хе...даже имам такова стихотворение, ако искаш го добави като опция, аз правя крачка пред строя и се определям така  bowuu - това е видимо оксиморон...аналитичен...колкото повече, дълбае, оптимизма му се увеличава...но под повърхността е идеална стратегия за оцеляване чрез забавляване  Wink

Хайде готово Very Happy Добавих и аналитичен песимист, защото като се замислих е възможен другия вариант - колкото повече дълбаеш, толкова повече се сдухваш Wink
Цитирай

София

Умерен песимист, което никак не ми пречи да си правя живота шарен - тъй де, то какво друго му остава на човек Mr. Green
Цитирай

София

Аз съм от "аналитичните оптимисти"  Laughing Много седя и си мисля, пък понякога само си седя  Laughing  Laughing  Laughing (Тва от Мечо Пух  Party) Все нещо разсъждавам и винаги стигам до извода, че всичко ще е супер и че за всяко зло си има и добро...
Цитирай

Умерен оптимист съм и аз WinkХора, които са отчаяни от живота и непрекъснато се оплакват, ме натоварват психически и гледам да ги избягвам
Цитирай

Burgas

Умерен оптимист.
Не понасям мрънкалници. Smile
Цитирай

София

Умерен оптимист  Very Happy А често и повече от умерен  Laughing
Цитирай

z point

Аз съм от "аналитичните оптимисти"  Laughing Много седя и си мисля, пък понякога само си седя  Laughing  Laughing  Laughing (Тва от Мечо Пух  Party) ...
ммм мням мням и   bouquet за включването на Мечо Пух
Отивам да те номинирам за енциклопедист за този цитат  Very Happy
Цитирай

София

А, и държа да уточня, че не съм мрънкалник и не се оплаквам от живота... просто съм добре информирана Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора