Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пазарджик

Бихте ли ми казали, в кои клиники се правят лазерни операции на очите при късогледство? Чувала съм за Ихтиман, Варна.
Може ли да ми дадете повече инфо - адреси, телефони, имена на добри специалисти   bouquet
Цитирай

Аз си правих във Вижън( срещу Пирогов).Оперира ме проф. Гугучкова.Мога да ти дам тела й, на лични.Там има още един доктор, който оперира и съм чула добри отзиви за него - май се казваше Кючуков, не съм съвсем сигурна.
Цитирай

Планетата Земя /засега/

Медицински център за зрение "Пашев"
/Диагностика, специализирани изследвания, лазерно лечение, микрохирургия на окото/
гр. София, ул. Емануил Васкидович 51
или за по-лесно това е 18-та Поликлиника в ж.к. Сухата река
тел. 945 42 01, 945 42 02
Не бих могла да препоръчам конкретен хирург, защото там водих моята бебка на детски офтамолог...Но клиниката ми е препоръчана от много места. Не знам дали съм помогнала, но пък нищо не пречи ако имаш времето разбира се да провериш....Ти решаваш.
Желая успех  Peace 
Цитирай

САЩ

Аз си правих във Вижън( срещу Пирогов).Оперира ме проф. Гугучкова.Мога да ти дам тела й, на лични.Там има още един доктор, който оперира и съм чула добри отзиви за него - май се казваше Кючуков, не съм съвсем сигурна.

Маги,би ли споделила още? WinkИнтересувам се за една приятелка.Как точно протича операцията,колко струва ориентировъчно,какви са рисковете? newsm78
Цитирай
Каки, явно Цомбата на Шумака има кинти....и не и се носят очила. Аз съм си доктор и ги знам всички те тия, дето са написани. Ама честно - никой не става! По добре си носете цайсите и се кефете на живота и децата, а не след 5 г. пак под ножа...........
Цитирай

там се оперира свекър ми. при д-р Бачева
Цитирай

София

ВИЖЪН - първата частна лазарна клиника, нали така?
Много са добри
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.