Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Имате ли представа - ако няма лекарска препоръка -  до коя г.с. е безопасно да пътуваме със самолет?
Цитирай

До 7-8 месец можеш,но в 8 не е много желателно,а и повечето авиолинии не дават
Цитирай

София

До 8 ми.
Цитирай

Варна

До 28, 30 или 32 г.с.
Аз пристигнах от доста далеч в България през 30г.с. но риска си го поех сама...чувала съм , че в по-напреднала бременност, поради голямото налягане е възможно да се спукат водите ( не искам да те плаша ). За това първо се консултирай с лекар  Peace
Цитирай

До 32 г.с. - това е задължително условие за повечето авиолинии
Цитирай
Момичетата вече са ти отговорили. Аз пътувах последно когато бях в 5 месец.
Цитирай

Бургас и някъде на изток в Лондон

Аз пътувам доста.Даже преди 3 дни се прибрах окончателно.Повечето авиолинии разрешават до 30 седмица.Ако ти се налага да пътуваш след този период е добре да носиш документ от лекар който да удостоверява състоянието ти и че нямаш проблеми с бременността.Но естествено риск винаги има  и ти сама го поемаш.
Цитирай

Sofia

Всяка авиокомпания има политика по въпроса - питай тях. А отделно се консултирай със твоя гинеколог. Аз пътувах доста до 5 месец - и различното беше  прилошаването. По принцип не ми става лошо - но тогава беше страшно - през цялото време ми беше лошо - а няма да спомена колко пликчета напълних  #Crazy Laughing Laughing
Цитирай

Пловдив

Аз знам,че до седмия може спокойно,стига да не ти става зле.
Цитирай

Из Европейския Съюз

Ми аз бях чувала, че до 6ти месец, демек 27 седмица, но за всеки случай месец преди това спрях да летя. Сега пък чук, че до осми няма проблем. Ако не е много спешно май по-добре да не се рискува, че по някога възникват усложнения, отлепване на плацентата и т.н. Чух и нещо много странно - ако бебе се роди в самолет то става гражданин на света и това бил основния проблем поради който не давали  ooooh! абе колко е вярно не знам
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.