Бабиериндос V част

  • 9 764
  • 214
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 091
За нуждите на цензурата и архивата:

Хавански клуб http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=113193.0
Хавански клуб ІІ http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=114427.0
Хавански клуб ІІІ http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=114848.0
Бабиерос ІV част http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=115769.280

Моля продължете сюжетната линия:

# 1
  • Мнения: 3 447
Таааа... сеньори, онзи големия ще го разкаменяваме ли последно?

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Нали се разбрахме само за някои части?
Въпросът е да чакаме ли всички да се съберат или да си го ползваме малко самостоятелно, пък другите - като дойдат Mr. Green Кой спревари - той натовари...

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Отварата ще стигне за двама им, обаче не може да останат вкаменели частици от телесата им, съжалявам ви.  Whistling Или камъци, или мека плът.

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 811
Камъци! - провикна се развеселената от сутрешното кафе с ром доня Прекрасница.

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Тя не се пие отварата, а се маже. Ако не намажем някъде newsm78 Joy

# 6
  • Мнения: 3 091
Моля поне Василинда частично да отзеленим и разкамъним? не е справедливо някак! омръзна ми да ми горят ушите от нейните мисловни клетви... Флюбена изглежда, вярно... но някак вдървена!

# 7
  • Мнения: 5 877
Василисо, дай знак, трепни с мъхче, ако искаш да те разкаменим...


# 8
  • Мнения: 3 447
Дайте да ги мажем, че да може и доня Василиса да пописва... пък ако трябва, на петинг ще карат, кво...

# 9
  • Мнения: 3 091
Дайте да ги мажем, че да може и доня Василиса да пописва... пък ако трябва, на петинг ще карат, кво...
нека пописва и сега - един вид - какво исках да кажа, когато ми плете гадината плитки от космаците! как исках да ударя доня ... задето ... и прочее
Но не пише! ВАСИЛИНДООООООООО, мари!

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
пък ако трябва, на петинг ще карат, кво...

Как кво, бе? Непълноценният полов живот води до депресивни състояния

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 818
В този ранен, обеден час, уважаемата сеньора КрасТавицио разтърка клепки и се прозина. Имаше някаква работа да извършва, но не се сещаше какво богоугодно дело ще да е бидело, затуй отиде да си търка зъба в банята. След обедния тоалет, който продължи близо час, мисълта й проблесна и сеньората нахлузи на бегом първият попаднал й под носа пеньоар и хукна към казаня с отвкаменяващи пари. Загреба черпак виолетова хомогенна смес, наля в бутилка от олио, от ония зеленясалите, разреди с дъждовна вода и се запъти към Василисините неволи. Все още не бе обърнала внимание с какво се е облякла, но който я видеше, не успяваше да сдържи кикота си, щото по-невъобразима одежда от Алмунината не бяха срещали из тия морета. Но за тях по-късно...
Доня Умницио стоеше все тъй зелен, вкаменен и тръпнеше в очакване на размагьосването. Алмуниня взе да шепне разни слова, запуши фас от някакъв треволяк и окади полянката наоколо, реши да отмагьосва само Умнотията, щото да ги посъветва с умност, за партньора си - камъков или желиран да е. Отегчената статуя бе напръскана с отвара, като се поразмекна й бе навряна тръбичка в устната кухина и й бе налят към литър папратово биле. Рюцептата бе точно изпълнена и свърши мигновена работа. Сеньора Василисио изглеждаше по-добре от всякога!

# 12
  • Мнения: 3 447
"Василисио я се включи, я не, ами я да взема да го разкаменя тоя убавец, пък ако вземе, че ми омекне целия... за кво съм изучавала Тао сексология, хъхъхъ" - мърмореше под мустак Дона, докато грижливо обмазваше гиганта с предвидливо закрадната от преднята вечер отвара.
Пук!
И гигантът се разкамени!
И не мязаше ич на желе, да ви кажа  Flutter

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Скрий си го тоз възхитителън момък, щот сеньора Алмунада ако го зърне, ни доня, ни Донита ше остане, ще заграби тоз красТавец и нищо друго няма да прави, освен собствени облаги.  Flutter

# 14
  • Мнения: 1 187
Я кажете, кой ще филмира сценария на тоз юнашки романс? 15

# 15
  • Мнения: 3 447
Я кажете, кой ще филмира сценария на тоз юнашки романс? 15
Филмирането лесно, кой ще го финансира е въпросът... Да пратим оферта за спонсорство да Havana Club ли... newsm78

# 16
  • Мнения: 3 447
Сеньора Алмунада, тоз ще стигне за всички Flutter Има го дори и във вариант, подходящ за доня Мюр

# 17
  • Мнения: 11 309

Корабокрушенката реши да попрелисти днешната преса на Джамайка, че да влезе в крак с времето и да вдене къде по дяволите са я запратили окенаските вълни, докато се наслаждаваше на глътката разбуждащо кафе с ром. Странно, но и хареса.

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
- ОлИле, ОлИле - завайка се доня Василинда, когато най-после разкърши снага. Каква снага! Като тръстика!
Доня Василиса хукна по плажа, за да се любува на прелестните си бели, меки нозе, с по десет мърдащи пръста всяко. Да не говорим за двете прелестни, бели ръце (и те с по десет мърдащи пръста).
- Нямам вече артри-и-ит! - вряскаше донята и се премяташе по пясъка. Две цигански колела надясно, две - наляво. Едно салто мортале - предно, едно салто мортале - задно. Ха сега един троен аксел...
Заета с такива важни, гимнастически занимания, тя пак пропусна същественото. На плажа се извисяваше чудно-мъжествен, с изсечени черти и крайници младеж.
Към него пъргаво пълзяха бабиерите.

# 19
  • Мнения: 11 309
След като прелисти пресата, корабокрушенката получи проблясъци на връщане на паметта си.
Те бяха предизвикани от гледката пред очите - групата местни дони, наобиколили един стегнат младеж. В момента, в който тя съзря младежа, я удари ток през цялото старческо и изтощено от корабокрушението тяло.
Втурна се със сетни сили към групата и завика
- Абе, вие луди ли сте? Акъл нямате в главите си! Що не ме питахте по-рано преди да го размагьосате. Сега ще видите вие! - взе да кълне и се заканва корабокрушенката плюейки наляво и надясно, заради липсващата част от ченето и.
- Тоз младеж не е никакъв младеж! Тоз е най-лошия магьосник дето съм срещала, един стар дърт пръч, дето само чака разни уважаващи себе си дони да се развъртят край него и да ги омота за вечни времена. - продължаваше да разказва донята, но никой не я слушаше. - Едвам успях да го омагьосам, превръщайки го в тоз камък. Тежко вий, горко! Остарях, няма да имам сили да се справя втори път
И тъй, размахвайки заканително със старите си изкривени от времето пръсти, донята стигна до тълпата обградила младежа...

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 818
А той какъв младйеж!?
Исполин величествен, с поглед магичествен.
Миглите му гъсти кат амазонската джунгла,
косите му лъскави, пендара златна бляска,
носът горд, красив, рядко срамежлив,
устните плътни, готови за страсти, подпрени от властна брадичка, без ни една луничка...
А плещите снажни, с мускъли всякакви, завършващи с най-силните мужки ръце.
А дланите силни, с нокти изящни и кожата мека, същинско ламе.
Пък безкосмест и гладък, и сладък, да пипнеш коремът, изпадаш в екстаз.
Струи огън от този мъжага, в тялото стегнато няма шега, че всичко на място е и повече от ясно е - туй е мойто блян, мойто мечта.


С тих шепот, с тия думи, красТавецът бе омагьосан, от сеньора Алмунада, да бъде привлечен фатално само от нея и да не обгръща останалите дони с внимание. Двамата се гледаха с дълбоки, влажни кравешки очи и въздишаха тежко от любовно привлекание. Заваля тих дъждец, абсолютно романтичен и ги подкани, да се отдадат на милувки нейде из природата.

# 21
  • Мнения: 3 447
Омагьосан от сеньора Алмунада, младежът й зашепна тихо:
Ах, сеньора Алмунада -
моя дръзка лимонада!
Аз от Вас съм тъй привлечен,
чак отвътре съм изпечен...
Подарете ми омая,
че втвърдил ми се е края!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 818
От емоции, топло време, висока влажност, старческа немощ, сердцето на сеньора Алмуниня се разхлопа и тя получи припадпък, като полегна връз силните ръце на размагьосаният хубостник. Тя не успя да изконсумира вълшебството си и се отдаде само на следобедна дрямка, с нежните грижи по правене на вятър с руското ветрило и квасене на розавите старчески устни от Джоунсинио. Така е достойно да умре един старец, мислеше сеньората. Обичан, обгрижен, доволен.

# 23
  • Мнения: 3 447
Сеньора, правилно ли разбирам, че се каните да умиргате и да дезертирате от клуба, м? Thinking

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не, бре. Тя умирга от кеффффф Mr. Green

# 25
  • Мнения: 3 447
О! Туй било евфемизъм за оргазум... простете Blush

# 26
  • Мнения: 6 243
Сеньора Хапка плюнчи химическо молив и пише писмо на стария си боен другар Еспресио, да вземе някой лев (песо, УС долар, Евро в кроен длучай) и да идва да продуцира филма, щото почва да става интересно. Не бива да се изтърва еуфорията на Алмундето и свирепото отмъщение на Доня Аманда, като разбере какво става с каменния й любовник.

# 27
  • Мнения: 3 447
Мдаааа... не бива да забравяме, че доня Аманда има на своя страна гвардия от възедри, възсвирепи пилета Ру, с английско възпитание, но асасини по дух, срещу които доня Дона трябва да възправи цялата си храбра кокоша армия, ако иска да предотврати кръвопролитието на бабайския бряг...

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Сеньора Алмунада е толкоз потресена от привлекателността на възкаменния си възлюбенен, че не можа да го употреби по предназначение и ще го връща на когото бил. Те така са нейните настроения - ден до пладне.

# 29
  • Мнения: 1 629
Сеньора Алмунада, тоз ще стигне за всички Flutter Има го дори и във вариант, подходящ за доня Мюр


Тя е тук, но е законспирирана. Много и идват транквилантите, но не и го казвайте, че започва да буйства. Тоз го взима веднага и безусловно.

# 30
  • Мнения: 3 447
Ми значи, щом е тъй, връщаме каменния на Аманда и и спестяваме жестоки птичи кръвопролития Peace За по-напряко може да мине през мен, да не е тъй напрегнат като го върнем Blush

# 31
  • Мнения: 11 309
Корабокрушенката реши, че нема файда повече да си дере пресъхналите гласни струни, навиквайки другите дони да ги вкара в правия път и се върна в колибата на доня Ламелинда, за да се приведе във вид удобен за употреба.
Съответно изтараши парцалките от ламелиндения гардероб и се престраши да надене следното достопочтенно облекло, подходящо за следващата и цел, а тя беше наспиване.

Беше се сетила вече и името си - доня Лусеринда дел Алба, но това нямаше вече никакво значение. В страната на безметежните сънища можеше да се казва, както си поиска.
След лъжицата съживящ ром достопочтенната доня Лусеринда се пльосна с цялата си прелест на канапето и потъна блаженно в небитието.

# 32
  • Мнения: 3 447
Аууу, сеньора Лусеринда, какъва прелестна пиджама! Ама оперението върху пантофите Ви ми се чини познато... да не сте оскубала някой от мойте питомци, я си признайте Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 5 877
ползвайте каменния на воля точка който ме отърве от него получава опашно перо от птица слон точка малките ру влизат в пубертета помощ помощ удивителна точка

# 34
  • Мнения: 11 309
Аууу, сеньора Лусеринда, какъва прелестна пиджама! Ама оперението върху пантофите Ви ми се чини познато... да не сте оскубала някой от мойте питомци, я си признайте Crossing Arms
Скъпа достопочтенна Дониня, за оперението на пантофелите питайте моля ви доня Ламелинда, намерих ги в нейния гардероб.
Аз се озовах тук само с едни парцалки на гърба  Wink

# 35
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Сеньора Алмунада ще изпадне в транс за няколко дни, неизвестен брой. Сетне ще сподели въжделенията и миражите си. Всичко обвито в потайност и удивление, не страдайте, а пийте по едно-две-три, в пушек и сълзи, с карти  на софрата, сваляйте гащята...  Crazy

# 36
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Да ти имам "транса" - няколко дни smile3544

# 37
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Просто кратък делириум, обаче в Сряда ще се пробудя, обещава. Извинявайте ме, тряба си подготвя ложето, ще се нуждая от доста вещи в другото измерение.
Чао, амигос!  Hug

# 38
  • Мнения: 3 447
Послание, написано с цикламено червило върху огледалото

Обожаеми и прелюбездни ми сеньори, заминавам за две седмици за наследственото ми имение на юг. Ще се включвам, когато  Висшите сили позволяват. Хранете кокошките, давайте им ром в събота вечер и най-важното - не оставяйте клуба да залиней!
Аста ла виста, мислете за мен като за огин, сердечно ваша: доня ви Дона

# 39
  • Мнения: 3 091
Мдам, виждам че някои дони бабиериндоси са се разбягали! приятна ви почивка!

А ние тук продължаваме с мъка да пием коктейли с ром и да пушлявим!
Василинда вече е чисто нова - отмагьосана! да видим на кого първо ще отмъсти!

# 40
  • Мнения: 3 091
Пук! рече зората и пукна! даже разцъфтя ... Двата мързеливи проскубани корморана се протеееегнаха мързеливо, завъртяха глави и започнаха да коментират вчерашните събития. Цялата зелена... Да! ... А видя ли... От камък... хихи! А онази... няма ги вече... Колко е тихо

Катамаранът "Долче и Легена" самотно се полюшваше до брега.
Имаше нещо, което не беше обичайно за джамейския бряг през последните месеци...
Две мозъчни гънки изпратиха предупредителен сигнал до останалите в кратунката на Унуфрий. "Купонът е свършил! Всички са заминали! Без теб!"

# 41
  • Мнения: 11 309
Не си сама! - прошепна в ухото и все още с дрезгав глас доня Лусеринда. - До теб съм, ама все още ме мъчи пустата амнезия. Паметта ми е като вълнена жилетка, проядена от молци, та сега се мъча да позакърпя скапаните дупки и да се отпуснем на чашка ром и една дебела пура на сянка под палмата и да ти разказвам. Само не ме карай да се качвам на катамарана, че още не мога да спра да се наслаждавам на твърдата земя под краката си. Те и без това не ме държат  ooooh!

# 42
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Вече пети ден доня Василиса се премяташе из целия остров. Напред-назад, салто, петорен аксел, напред-назад, напред, напред, напред.
Преминаваше толкова бързо, колкото да развее нечий перчем и изчезваше.
По едно време така се преметна, че прескочи океана и падна точно в средата на лагера на "Старците-разбойници".
Дон Философио тъкмо режеше ноктите на краката си с мачете, когато съзря своята любима  и с писък се метна в колибата си. Той залости вратата и така затрепера, че колибата се затресе.
А доня Василиса, все още в еуфория, реши да му прави серенада.
Цяла нощ пя тя, а изкуствените й бели зъби блестяха на лунната светлина. Цялата островна фауна се евакуира, а след нея и флората.
На зазоряване старците-разбойници не издържаха на чудните песни. Те извлякоха пищящия дон Философио от колибата и го натовариха на сал. Метнаха и доня Василиса и засилиха сала към Черно море.
Хлипащият дон Философио се примири със съдбата си и загреба. А Доня Василиса прати телеграма по една птичка божия.
"Мили мои дружки стоп моето съпружие на име дон философио рече да ме води на море стоп затова ще ви напусна стоп но само за малко стоп ал би бек стоп аста ла виста стоп".

# 43
  • София
  • Мнения: 1 105
"Хм", мислеше си, доня Хейялита, докато ровеше в топлия пясък с една пръчка. "Каква глъч беше тук преди дни, а сега какво е тихо. Една заминала на море (защото ние сме на Северния полюс, понеже), една спи три дена вече, друга отишла на пресконференция...Скукааа, скука. Поне да бяха оставили малко ром и две - три от онези цигарки, дет' ги пушихме онзи път", замечтано разсъждаваше донята тя. И все пак доните бяха забравили нещо....


"Явно няма чак да умра от скука все пак", рече и тръгна.

# 44
  • Мнения: 6 243
Ауууууууу, доня Хейялита, много му голям пищова на тоя омбре!

# 45
  • Мнения: 2 959
Скъпа Дониня, дано да се забавлявате добре в южното си имение, защото клуба е почти залинял, а не ми се мисли за горките Ви кокошки, без ром са вече цели 3дни.

Сеньора Хапка, успяхте ли да убедите сеньор Еспресо за филмирането на таз велика сага?

Сеньора Алмунада, вече срядата мина, а Вие сте още в делириума с достопочтеният Джоунсинио. Хайде излизайте да се насладите на прелестите на младото каменно тяло до Вас.

Скъпа и прекрасна доня Василиска, отдайте се напълно на предоставената Ви морска почивка от дон Философио, за да съберете силици за после.

Доня Хейялита, явно не скучаете на пясъчният бряг с таз прислуга, но ако искате може да се качите и вие на "Долче и Легена!

НеРижата Доня, май се разсърди. Тя каза: "оставете ги каменни", но ето че някой са разкаменнени, дано да прости скоро.

Доня Мюр, къде сте се загубили пък сега?

Доня Лусеринда, хайде бързо вземайте хаповете с/у амнезиата и подайте едно приятелско рамо на Унуфрий, па ако трябва стъпете на катамарана.

Хайде Поетеси, давайте развитието, искаме продължение, МОЛЯ! Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 1 105
Голям ми, аз не си изграя на дребно Mr. Green.

# 47
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 811

НеРижата Доня, май се разсърди. Тя каза: "оставете ги каменни", но ето че някой са разкаменнени, дано да прости скоро.


НеРижата лесно се палеше, но също тъй лесно забравяше (донякъде характер, донякъде старческо изкуфяване). Тя вече беше забравила какво е казала.

НеРижата имаше нова кауза - пресети се, че се чества Световна Седмица на Кърменето и побърза да намери къде да излее ентусиазма си. За жалост, бабиейрите отдавна не се занимаваха с такива дейности, потънали в ром и пури, поради което тя набра фустите, открадна делтаплана на Ламелинда (остави й трогателно писъмце с молба за прошка и с обещание да й го върне) и отлетя да учи папуасите в Нова Гвинея как е най-правилно да се кърми. Беседите й скоро дадоха резултат:





Бабиейрите знаеха за страстта й към просвещаване и знаеха, че преди края на ССК надали ще зърнат неРижата й муцуна наоколо.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Сеньора Алмунада се завърна от морско путешествие, упоена от нощния бриз, на чийто дихания се бе отдала за няколко дни. Беше се пропила с тоник, странна горчивина в нейния живот, но пък нова любов, почти похот... Цанеше се да ходи обратно след няколко дни край същите каменни брегове и пак да се отдаде на заслужен покой, но преди това се нуждаеше от някакъв магеснически изпит и усърдно щеше да полегне връз изпитните бумаги и да засънува кротък ясногледски сън. Дано видението й пратеше нужната тема, инак как щеше да научи цели пет не й побираше кратката, преплетена главица. Много сложно й се видеше учението винаги, когдато се сблъскаше с него, но уви - да бъдеш осведомен, в течение на клюкината и в душите, и в сърцата, трябваше да полагаш грижи иногда. Стискайте си долния палец, че сериозно нещо е учението и много концентрация се нуждае там. Тюх! - хлъцна одъртялата сеньора, зачеса си пърхота и хвана моливът, с който подчертаваше необходимите важности в един прастар пергамент...

# 49
  • Мнения: 2 959
Доня НеБуРижа, похвални са кърмаческите Ви отдадености, но дори и в далечна и красива Гвинея има комуникации, и ние винаги ще се радваме на актуални резултати от кърмаческото Ви обучение. Да не би да сте взели с Вас на делтапланера и Сеньора Хапка и дон Еспресо, защото и тях ги водим към липсващите? newsm78 Успех на кърмаческата Ви мисия! Hug

Сеньора Алмунада, ще го стискаме въпросният палец, но само концентрирано учене е вредно за Вашата възраст, разнообразие и либови Ви трябват и повеч почивка за да можете да го изсънувате тоз мечтан ясногледски сън. Очакваме споделянето обещано, за разни миражи и въжделения, моля! Praynig

Доня Хайелита, надмогнахте ли скуката на каменният бряг, с тоз младеж до Вас? Thinking

# 50
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 811
Да не би да сте взели с Вас на делтапланера и Сеньора Хапка и дон Еспресо, защото и тях ги водим към липсващите?
Прикачили се бяха, моля ви се, гадовете тайно с въженца за фустите на доня НеРижа. Тя трудно се отлепи от земята поради прекомерната тежест, но не отдаваше значение, тъй като мислеше, че килата са й в повече... Когато казна в Гвиана, разбра каква е истината, но вече беше късно. Затова включи доброволците в мисията. Заедно със сеньора Хапка просвещаваха папуаските жени в изкуството на кърменето, а дон Еспресио просвещаваше мъжете как най-добре да подготвят гърдите на бъдещите родилки за кърмене. Беседите им жънеха успех.

# 51
  • Мнения: 3 405
Телеграма от доня Анхелина:

"А скивАхте ли ся к'во станА.
Дон Фидел Кастро легна болен, само и единствено защото бабиейросите напуснаха острова и бедния рУководител се поболя от мъка  Cry Хелп!"

# 52
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ами той сега с това разклатено здраве, ако вземем да се върнем newsm78 да не получи пък инфаркт от щастие

# 53
  • Мнения: 2 959
Доня НеРижа/ моля не се опитвайте да ни заблудите с нов морски ник/, още малко ще изтърпим без Вашето пълно присъствие, в името на кърмаческото образование. А взехте ли с Вас на тез беседи и обучение и малката и сладка "Моля, Ам"? Hug

...ако вземем да се върнем...да не получи пък инфаркт от щастие...
Уважаема дониньо, не го мислете, него и инфаркт да получи ще е от щастието, ами се завръщайте на острова с доня Анхелина. Hug

Доня Лусеринда, не преборихте ли вече пустата амнежа, която Ви съпътства напоследък, липсвате! Hug

... Унуфрий. "Купонът е свършил! Всички са заминали! Без теб!"...
Уважаеми Унуфрий, а Вие къде се загубихте, да чуете добрата вест: Не сте самотен и изоставен, връщат се при Вас!? Hug

# 54
  • Мнения: 5 877
Забравената в Магадаскар доня Аманда полетя с питомците си да види какъв е този джангър в Нова Гвинея. След като гледаха изумени странните племенни ритуали, бедните Ру се почувстваха онеправдани и се разврещяха на майка си, задето не ги е кърмила нито ден.
Всички опити на нещастната Ру да докаже, че птиците не бозаят, бяха напразни...

# 55
  • Мнения: 3 091
Бабиеринда Ламелинда се беше пошашавила съвсем.
В знак на протест (незнайно за какво) тя си беше боядисала косата в пурпурно зелено с оранДЖеви точки - доста стряскаща комбинация, беше нахлузила едни рибарски ботуши и дрънчеше упорито по чисто нов бълбукарник - собствено производство. По бузите си беше нарисувала мадагаскарски тотемни знаци. Гледката беше не толкова чудновата, колкото зловеща.
очевидно - на пръв и на втори поглед - Ламелиндиня страдаше за нещо. Може би беше слънчасала, може би беше прекалила със стимулантите или пък любовната мъка по дон Ламелиндо НоТравахо ставаше все по-сърцераздирателна и неустоима... дори може да допуснем, че я мъчеше абстинентно състояние, защото никой не я беше виждал да пуши от две седмици. Горката тя...

# 56
  • Мнения: 750
NEW MESSAGE

To: BABIERINDOS
Cc:
Subject: I am LOST



Скъпи мои Бабиеринди,

Самолетът, който отвлякох, за да стигна до вас, катастрофира. Пилотът се оказа поредния некадърник. #2gunfire Отклони се от курса Мадагаскар и до последно не можа да се оправи с техниката. Твърдеше, че аз съм виновна, защото съм простреляла бордовия компютър. Акщо не ме беше нарекъл "изкукала дъртачка" вероятно нямаше да се стигне до там.

На някакъв безлюден остров съм. Красиво е. Мислех, че цивилизацията вече е населила и последното от тези места, но очевидно не е така. Странното е, че в жегата тук ходят бели мечки, черни коне и от време на време се появява някаква французойка. Дали всичко е плод на старческото ми въображение?! Имам чувството, че съм виждала това място и преди.

Открих бункер, в който сега живея. За щастие има компютър и интернет, както вярвам вече сте разбрали. Единственото ми развлечение в момента е да се ровя в един форум: BG_Babba.com.

Целувам ви с надежда да ми кажете къде съм, като проследите IP адреса ми.

P.S. Подозирам, че все пак на острова има и други живи същества. От време на време в далечината се вижда черен дим. Възнамерявам скоро да разбера. Ако, разбира се, си спомня къде беше изхода на проклетия бункер.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 4 818
А сеньора Алмуниня се размазваше от собствено удовлетворение, в резултат възхитителъните и умствени заложби, които демонстрира рано сабахлян, в днешния променлив ден. Изпитът по незнайни науки бе превзет, омакваше се само някакво отлична бележка и сеньората фантазираше какви събития ще й отреди съдбата на психологист-експериментатор, иноватор в човешкото здраве. Почиваше с коктел от тоник и незнайто спиртно съдържимо, пафкаше тънък фас и разхлаждаше знойно голотелесие под напора на пауновото ветрило, което й връчиха като армаган за най-перспективен неуспял. Цанеше се да яхне метлата и да отлети на гости в каменната ера за няколки дни. Спокойствие, блаженство, мир.

# 58
  • Мнения: 1 533
А сеньора Алмуниня се размазваше от собствено удовлетворение, в резултат възхитителъните и умствени заложби, които демонстрира рано сабахлян, в днешния променлив ден. Изпитът по незнайни науки бе превзет, омакваше се само някакво отлична бележка и сеньората фантазираше какви събития ще й отреди съдбата на психологист-експериментатор, иноватор в човешкото здраве. Почиваше с коктел от тоник и незнайто спиртно съдържимо, пафкаше тънък фас и разхлаждаше знойно голотелесие под напора на пауновото ветрило, което й връчиха като армаган за най-перспективен неуспял. Цанеше се да яхне метлата и да отлети на гости в каменната ера за няколки дни. Спокойствие, блаженство, мир.

Бравос, Алмуниня - Алуминя...заслужен фас, заслужен спирт!

# 59
  • София
  • Мнения: 1 105
По случай рождения ден на доня Донина, който беше вчера, доните заформиха безпаметен запой последван от шумна оргия. След опустошителното парти на плажа, дамите забелязаха кораб, по който доня Донина им пращаше родопско чеверме, пататник, клина и малко смилянски фасул. Всичко старателно беше увито във вестник, та жениците се поограмотиха със светски новинки и клюки.
После се напиха пак!
Е, какво пък, някои хора празнуват по няколко дни Crossing Arms!




Последна редакция: ср, 09 авг 2006, 13:55 от hey_ya

# 60
  • Мнения: 3 447
Ха тъй, поддържайте огъня, в неделя си идвам да Го поема Hug

# 61
  • Мнения: 2 959
Доня НеРижа, къде се загубихте по красивите дебри на гвинейските папуаси, просветителската Ви седмичка свърши? Да не би багажа на делтапланера Ви със сеньора Хапка и сеньор Еспресо да Ви е дошъл в повече и да се реете някъде свободно из хубавите островни поляни? Hug

Доня Аманда, дано вече да сте овладяли глада на бедните и невинни малки Ру. Hug

Доня Алмелинда, надявам се вече сте преодоляли абстинентното Си състояние и сте понамалили вече пурите, на който наблегнахте в последните две седмици. Появили се вече любимият дон Ламелиндо ноТравахо? Hug

...To: BABIERINDOS
Cc:
Subject: I am LOST[/b]...
Скъпа Дониньо Survival-ке, обходили красивият остров, открили откъде идва черният дим в далечината? Hug

Сеньора Алмуниня, приемете мойте поздравления за прекрасно свършената работа по превземането на изпитната крепост и напредъка по пътя Ви на "психологист-експериментатор, иноватор в човешкото здраве". Приятно и заслужено откъсване от всекидневието и отлитане към каменната ера. Hug

Доня Хайелита, явно вече сте надмогнали скуката на каменният бряг, дали показаният младеж има пръст във това или безпаметният запой по повод Повода на Доня Донина ни оставате да гадаем само. Hug

Доня Донина, честит празник от мен! И приятна оставаща почивка. Виждам, че сте снабдили доните с вкусни Смолянски ястия, а тонгата пратихте ли им? Hug

# 62
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Чук-чук! - потрака с кокалест нокът по оръфаната, благоуханна, полупразна бъчонка бедната сеньора КрасТавицио. Беше подута из всите си страни, същинска тиква. Прашасалите й вежди, от дългия път, се сбърчиха неохотно и сключиха сърп и чук помежду си. Беше се тъкмо завърнала из путешествие до каменната долчинка, беше се нахранила обилно там, обаче безразсъдно се скара с една оса, която си отмъсти по най-жестокия начин - с фатални пощипвания по дъртофелата. Онази пищя, подскача, крещя, съска проклятия, изби всичкото насекоми, които срещна по пътя си, но Господ си знае работата и миролюбиво удави медонедоносната оса в някакъв бебешки басейн. Но страданията на бедната сеньора вече траеха 2 дни, сън не я ловеше, тегоба й тежеше, мозъкът крещеше, че иска сладък сън, а ужиленото щипе, бучи, дразни и сърби, никъв цяр не му помага, все по-твърда кожа става, ще превърне се в гигант, мраморен или брилянт и тогаз поне ще трябва, да успей да отпочине, болката й да премине... Бла-бла-бла... Бедност! Бедност! ooooh!

# 63
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 811
Доня НеРижа Щука беше доволна. Папуасите кърмеха на воля и кърмеха по много. Те си кърмеха така и преди просветителната кампания, която проведоха заедно със сеньора Хапка и дон Еспресио, но друго си е да знаят защо именно е добре да кърмят така. 'Знанието е сила', подсмихна се под мустак доня НеРижа и се замисли кого ли да просвети след успешната акция.
Изведнъж й светна - ами да! Такива неща най-добре се правят от долу нагоре, папуаската инициатива го доказа. Ако масите знаят, то знанието неизбежно ще стигне до върха. Значи беше ред на младежите.
Доня НеРижа реши до отлети до родното Черноморие и да въведе в кърмаческите дебри младите сърфисти и плажни волейболисти.
                                                         

...предстоеше й много работа...

# 64
  • Мнения: 3 405
Мяууу, здравейте приятелки! Залива на прасетата страда за ваш'то присъствие. Кога ще благоволите да се завърнете в скромната ни хижа? Много промени настанаха в пустата Куба,  откак безсмъртния дон Кастро, Фиделито имам предвид, легна болен. Елате си да го вдигнем на крака, че и вестниците вече писаха, че това е краят.
Въй, вай, ой, какво шЪ станИ с прелестния ни остров? Ми сичкия ром, дет сме го скрили, шЪ гУ намерАт хамериканците. А мексиканците? От тукА ги виждам как са захапЪли ножове и лодките им са в бойна готовност.

Пристигайте, айде, давам ви 30 денЯ срок да сА дотътритИ Убратну! Mr. Green

# 65
  • Мнения: 3 091
пустош! на плажа нямаше нито живи, нито неживи души! само две чапли ровеха мокрия пясък за някоя разсеяна буболечка...
Доня ви Ламелинда, безкрайно отегчена от така стеклите се обстоятелства, се беше полуизлегнала под кичестата сянка на една палма и ожесточено клюцаше по клавиатурата на лапнитопа... Пишеше нещо от няколко дни... От време на време поглеждаше в Интернет - най-вече за да нагледа децата и Фнуците, да прочете новини за новите геройства на дон Ламелиндо ТравахоСи в Южна Хамерика и разбира се да хвърли един поглед, най-много два на форума бг-мамма точка ком...
Още четиристотин страници й оставаха само... Или щеше да ги напише, или щеше да огладнее и ожаднее ... за да се върне с гръм и плясък в хасиендата при екзотичните пощенски картички от другите бабиериндоси... Ламелиндиня се успокояваше: Ще им свърши отпуската, ще се върнат те и тогава аз ще замина! да видят какво е скука, жажда и глад!

# 66
  • Мнения: 3 405
Удължавам срока за завръщане в залива на прасетата с още седем дни. Айде, имате още малко време да се забавлявате на воля, че после...

# 67
  • Мнения: 3 447
"Иии ето ни отново след рекламитеее!!" - бодро изкряка доня Дона, газейки в тропическия прибой. Недалеч плуваше един вакъл коч под формата на чеверме, който донята бе използвала вместо сал. "Защо сте се смърмушили, бабиериндос, ромът ли ви свърши? Очаквайте фоторепортаж от ла монтаня - скоро!"

# 68
  • Мнения: 3 447
"Тъй! - доня Дона измъкна от дисагите си дебел халбум, подвързан с овча кожа и го удари в масата - Ето тук обещаните фотографии от някои не толкоз морски и тропически места."

ла монтаня
донята сред ла монтаня
донята и каменният й либовник
донята храни челяд в опровержение на доня Рижмунда
хасиенда
и още
доня Дона на балкона
донята с невръстния
донята стяга чеиз

"Ха сега някой да налей по ром, че ми пресъхна душата!"

# 69
  • Мнения: 6 243
Сеньора Хапка слезе от прашната каруца, изтупа мръсотията от полите си и със сетни сили завлачи към прохладната си спалня мукавения куфар, пълен с дантелени фусти и дълги до лактите ръкавици с пет пръста от фин плат. Само че по пътя с периферното си зрение мерна синкавото мержелеене на монитора и изкушението мигом припламна като летен огън в сухо стърнище. Сеньора Хапка набързо изчете записките на своите другарки и с още по-голямо удоволствие разгледа актуалните фототоси на дона Доня. "Уф, че хубава проклетницата... държи се, не е мръднала. Не мож й даде и ден повече от петдесетака", завистливо промърмори Хапката.

Кратката почивка в провинцията й се беше отразила благотворно - сеньората позаглади косъма, наспа се, сдружи се със сеньор Данчо, случаен съименник на стария й другар в живота, който беше готов да носи и праскови, и дини, и царевица, срещу цигарка и кафенце. Е, не беше красавец като нейния левент, но беше истински и беше там... докато оня сърдит българин кой го знае де го вее вятъра. Хапката мърмореше тихо и докато разглеждаше снимките на дона Доня кроеше планове за основно почистване на кубинската хасиенда и завръщане у дома. Липсваше й монотонното плискане на вълните, коктейлите с истински ром, кубинското кафе, сладкишите на ония лицемерки - монахините и младите кубински мучачоси, които сигурно щяха да са готови за много неща срещу малко подаръчета под формата на култивирани ямайски индришета в саксийки. Дори мисълта за тъпите амулети на дона Рижата, която се хвана със сантерия, само и само да вкара в пътя нежелаещите да кърмят лениви кубински селянки, този път й се видя по-скоро забавна и сеньора Хапка отново се закиска под мустак. "И да взема да си епилирам пак мустака, че дон Педро комшията сигур бая е загорял в мое отсъствие. Дотегнало му е на миличкия от самотни занимания, но скоро ще ме има - цялата от плът и кръв. И то толкова много плът".

# 70
  • Варна
  • Мнения: 4 818
  Бръмммм.... Бръмм...
Старата дама шляпна по бюфета и лиши от правото на живот една бедна муха. Макар и доста нахална, тя не заслужаваше подобна съдба, понеже тъкмо се бе излюпила, беше в разцвета на младините си и аха - да започне полов живот - гътна се рано-рано, съвсем невкусила от даровете на живота. Дрънна китайски порцелан, сетне някакви мъниста се разсипаха и зазвъня чудната им мелодия из цялата одая. Това подейства успокоително на сеньората, която съвсем се вбесяваше на неконтролирани, напълно незаконни полети на неизвестни нея инсекти. Запали недопушена ванилова пурета и свали синята си перука, за която беше време да бъде заменена и захвърлена на сметището. Беше се проскубала от почесване, в следствие невроза, гадаене или просто опити за придаване на важност  на стопанката й. Която се приготвяше за лягане и вече можеше да го осъществи, освен една дребна подробност - нямаше подходящо място за сън.
По случайност, рано сабахлян, някоъ й беше наводнил най-удобното легло и то не можа да изсъхне. Лош гений, подъл злосторник, зъл демон й беше полял пухените завивки с голям стакан прясна минерална вода, която особено добре попи, в не дотам вълшебният матрак, та затова той не можа да се справи със съхненето и тъй си стоя мокър цял ден и тъй щеше да нощува. Подмокрен. Сеньора Алмунада жалеше с мокри въздишки, но пък обичаше разнообразието. Почему да не смени леглото? Но останалите ложета не отговаряха на нейните стандарти, не покриваха дори европейските норми за  добър сън, понеже не се ползваха за спане. А магесничеството за безтегловност тя не можеше да си спомни и трябваше да вземе решение где да тури морната си прошарена глава?
Мисли, пуши, пи, пак мисли, пак пуши, пак пи (вода) и взе решение, пък било то и плебейско. Щеше да си нахлузи един памперс и да спи добре с него. Нали е гигантски, ще покрие мокрото петно и всички ще са доволни. Но мисълта, че ненадейно някоъ приятелка може да приходи на разсъмване с табла кайфе и да я свари в таквозе нещастно състояние, предизвика освен смях и смръщване на рошавата старческа вежда. Не беше това решението на проблема. Не беше!!
Завря се в стария си африкански скрин, рови, бърника, псува, мъдрува и из дъното намери спомен от гледане на внуче - памперс чаршаф. Щеше да си го постели него. Ммм, ухае на бебе! - помисли дъртофелът, изпълни дробовете  си с възрадостно вдихание и застла ложето. Излочи два бокала минвода, щото много хапове, много люкарство трябат на тия години, а за да се преглътнат старините, тряба много течност, щото горчат и са съсухрени, дразнят гърлото и предизвикват алергия даже.
 - Пусто да опустеят! Кому е нужно да остарява!? - мъмреше полугласно Алмуня, суркаше пухените си домашни чехли по скърцащия под и гасеше лампите навред. Настана мир и тишина, а сложен сън се появи на хъркащата стара дама. В утрешния ден щеше да получи точен резлутат за вещерския изпит. Тя винаги беше несигурна в себе си и сега изпитваше пак притеснение, понеже настояваше за най-високото отличие и не бе съгласна и на грам по-малко. Нейната алчност бе всеизвестна и показна, но туй беше причина, последните дни да се чеше повече и да доведе синята перука до обезлесяване. Бабиейрът отвори едно око, увери се, че още е нощ и сънува глупости, смени местоположението си, като сложи главата си там, гдето досега спяха краката й и продължи за хърка мелодично, същинска "Айне клайне нахт музик" напяваше носоглътката й... През отвореният прозорец се чуваха щурчета, а някъде в далечината имаше празнична заря и консерт на някакви млади жени, възпяващи радостта и страстта от живота и страдащи по загубена лубов. "Никой не пей за старческата немощ" - помисли си жално дремещия Калунга, един възстар, верен слуга на сеньората, от насекомов произход, но с неясно потекло, очевидно доста смесено. Имаше антени и крачка на малкото си, колкото песо телце, имаше и крилца и хоботче и въобще беше чудно природно или нечие друго изобретение, но вряло и кипяло в светски изяви и клюкини и прочей събития, за които читателят ще бъде осведомен в някоъ друг летен день, също тъй превъзходен като днешния...

# 71
  • Мнения: 3 091
Буенос диас, уважаеми!
Комплименос пор доня Дониня и нейната челяд!

- Ще пиша по същество, когато му дойде времето - загадъчно се олензи доня Ламелинда ... ВЕРВАЙТЕ ми! Peace

# 72
  • Мнения: 822
Доня Донита,добре дошла!Исках само да ви поздравя за чудния и нежен аватар!Хасиендата е прекрасна...Човек може малко да ви завиди,нищо че няма вълни,палми,пясъчни дюни и ром... Hug

*****
"Чесането" на клавиатурата е индикация за липса на сиво вещество,а заяждането е висша проява на мисловна дейност и извисяване над дребните неща от битието.

# 73
  • Мнения: 3 447
Хей, доня Есперанца, къде се затри Hug
Остани поне за по един ром, хайде  Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 6 243
Сеньора Хапка днес огледа терена и установи, че доня Аманда ходи по чуждо от сутринта. Навестява тоя и оня, клюкарства си с разни непознати... Изключително непристойно поведение, както се казва.

Сеньората взе лист и химикал и се приготви да напише дълго писмо на Експресио, който трайно е забегнал в още по-топлите страни да си пече задника, и да му поръча скоро да си идва и да пиведе в ред кокошкарника, защото бабиейросите ептен се разхайтиха. В ушите й ехтеше неговото характерно "хахаххахахахаха smile3532", което почти беше взело да й липсва.

# 75
  • Мнения: 3 447
Ех, сеньори... носталгия ме е обзела, затуй си позволявам да пусна няколко фотографии от любимия град Heart Eyes




# 76
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Сеньора Алмуниня легна болен, тръшна се и взе да умирга. Споходи я неканен гостенин, някакъв семеен стомашио-червозио вирусио, благодарение на който беше най-бедна на света, а пък имаше повод за празнуванйе. Уви, отлагаше се за в бъдещето. Такава бедност не бе я спохождала, откак преди 329 години беше тръгнала на средиземноморски круиз и се залюби с един чехословак в Генуа. Сеньората топлеше коремчето си, туряше студен компрес връз набръчкано чело, благославяше цялата микробиология и потъваше в неизвестното.

# 77
  • Мнения: 3 447
Почитаема Алмунде, в такъви случаи кубинската народна медицина препоръчва да се уловят два гущера, да се киснат едно денонощие в ром, след което безжалостно да се погълнат живи. Таз порода гущери проявава голям инат в състояние на алкохолно опиянение, тъй че ще се запънат на входно-изходните отверстия, не допускайки по този начин волно и неволно изтичане на вътрешни състояния Blush

# 78
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Сеньора Алмуниня, тоя вирус е залял крайбрежието, мен ме държа три дни в хоризонтално и надлегенно положение  Tired Хващайте гущерите и  направете необходимото да сте скоро пак у форма!  Hug

# 79
  • Мнения: 2 959
Хей, Бабиериндоски, не се трае вече Вашето отсъствие. И пури, и ром ще доставяме само продължавайте напред, не позволявайте острова да запустее, влейте малко живинка, моля! Hug

Доня НеРижа Щукичке, много дълги образувателни кампании провеждаш. То бяха островитяни кърмачески ограмотявани, образова и плажните екземпляри, сега е ред на дружките от острова. Hug

Доня Донина, преодоляхте ли носталгията вече? Да се включа и аз към думите на Ниара за красивата ви хасиенда, но фотоса със храненето на челядта е просто приказен, но неговото достойнство може да бъде оценено от асовете в областа- НеРижата Доня и Сеньора Хапка! Hug

Сеньора Хапка, написахте ли писмото до сеньор Еспресо? Хайде, Hug завръщайте се на острова за да преодолеете липсата на плясъка на вълните и да задоволите жаждата за първокачествен кубински ром и пури! Обичайте повече, нали така беше казала нашата Гадателка?!:hug:

Доня Ламелинда, преборихте ли последните няколко страници от творението Си, чакаме скорошно включване! Hug

Доня Хайелита, и Вие изчезнахте нанякъде?! Hug

Доня Лусеринда дел Алба, Вие отидохте към родните заралийски земи и забравихте останалите дружки, чакаме Ви скоро?! Hug

# 80
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ако си спомняте, доня Василиса бе прилъгана от втория си и уви, последен съпруг Дон Философио. Тя бе отвлечена със сал от кубинските брегове, който бе изтласкан от попътни ветрове в родното, Черно море.
След три медени дни на донята й се припи ром под истински палми и тя направи първи опит за бягство. Хвърли се в морето и заплува, смело вдигнала глава (като куче, носещо парцал, според духовития й съпруг). Тя плува, плува, плува и когато стигна шамандурата, вече беше без сили. Прибра я едно водно колело и я върна читава и невредима в прегръдките на Философио.
За втори опит помъдрялата доня сви надувемия пояс на челядта си. Тъкмо беше минала шамандурата, когато кански писък се понесе над морето. Челядта пищеше, та се късаше! За мама? Не, разбира се. За "надуваеното" си.
В крайна сметка се наложи донята (по време на една крайбрежна разходка) да се метне в трюма на параход, който за неин късмет бе под кубински флаг.
И ето я, прекрасната, загоряла и почти ненабръчкана доня Василиса, изхвърлена  с шут на кубинския бряг.
Къде ли са скрили рома?

# 81
  • Мнения: 3 447
... И настъпи утро над Свинския залив


Гомес Кифладжията разнасяше поднос с горещи казанлъшки понички


дедиейросите бистреха политиката по сутрешному


почитаемите сеньори отвориха всички врати на хасиендата


изнесоха чаршафите да се проветряват


и се отдадоха на сладка клюка

# 82
  • Варна
  • Мнения: 4 818
  Затишие Тъмнокожова приглади самонакъдрилите се плитки към безмозъчния череп, нарисува в зелено нокътя на крачолите си и се зае да сглобява компютура, който бе хванал дебел слой прах, по повод полагането на нова дограма в хасиендата. Такава не бе задължителна, вятърът и без това свободно преминаваше из вси пролуки и се ширеше като цар в сбръчкания имот, нямаше нужда от стъкла за миене, прах за бърсане, но поради добър външен вид се наложи, дамите да сменят старите джамове с нови, в дървесен цвят и естествен аромат. Компютерът Унуфрий замига с всички възможни цветове на дъгата, издиша голямо гъбообразно кълбо прах и из одаята се разля познатото жужене на благородният вентилатор. Рай за душата!
Сеньората отпиваше гладно големи глътки кафе с мляко, поглъщаше жадно информация и не смогваше да запомни всичко необходимо. Такова доволство не бе получавала в близките 24 ч, щото по-предния ден бе имала честта да се запише в дългоочакваното СВИНСКО  - Сдружение по високоообразованост, интелектуализъм и научен снобизъм, с елемент на крампментална ойкодиагностика , с тясна психиатрична специализация по научно-компонетните притеснения и въжделения на модерното общество и психо-соматичното възприятие на околната среда и водите...
Блаженство е да вдишваш морски бриз, когат не е изгряло още жарко слънце.

# 83
  • Мнения: 3 447
Прелюбездна Алмунде, моля, запишете и мен в СВИНСКО - много ме бива в ойкодиагностиката Blush Ще Ви се отблагодаря с куп нови украсителности и джунджурийства

# 84
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Честитооооо  bouquet

# 85
  • Мнения: 3 091
Честито, мила ми Затишие Тъмнокожова Свинска!

Евала, ашколсун, машаала, аферим!

# 86
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Абе защо така не ми се връзват Затишие и Небесната  newsm78. Все едно Мюр да се кръсти Тихомира Joy

# 87
  • Мнения: 3 405
Такова доволство не бе получавала в близките 24 ч, щото по-предния ден бе имала честта да се запише в дългоочакваното СВИНСКО  - Сдружение по високоообразованост, интелектуализъм и научен снобизъм, с елемент на крампментална ойкодиагностика , с тясна психиатрична специализация по научно-компонетните притеснения и въжделения на модерното общество и психо-соматичното възприятие на околната среда и водите...
Блаженство е да вдишваш морски бриз, когат не е изгряло още жарко слънце.

Поздравления многоуважаема! Това ли е, което си мисля, вече сме колежки може би?
Ако съм познала, то ще е заради:
"въжделенията на модерното общество и психо-соматичното възприятие на околната среда и водите..."

# 88
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Именно, да, съвсем така ще да е, прелестно-многоуважаема сеньора Анжелиня!   bouquet
Гледах на стъклено кълбо будещето и видях много чужди мъжове, но прекалено млади.. Видях и много чужди женоря, но и те прекалено млади... Други свъсили черновеждие, трети поклащат мощно бедрие, такава суматоха, но разположен съм с охота. Доволен ще отивам да ставам инженер на възхитителните науки.

# 89
  • Мнения: 3 405
С удоволствие ще ви подпомогна, в случай че срещнете затруднения в новото поприще. Ще има за писане, и смучене от пръстите, и ровичкане в дебели книги, и в Интернет. Но вий не сте плашлива и ще се справите.
На добър час!     bouquet

# 90
  • Мнения: 3 447
Доня Мюр, като една истинска революсионера, не обичаше да бездейства. Затуй започна да води курс по революсион в местното школо, което и обяснява нейното отсъствие от форумската глъч:

# 91
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
- Как, как да се докопам до членска карта за Свинско? - чудеше доня Василинда, като почесваше къдрите си в неопределен цвят.
Тя обаче си мислеше, че прилича досущ на Мерилин Монро, като се надяваше приликата да не е толкова фрапираща, че да я нападнат разни рижави американски президенти и техните рижави братя.
Но виж, на бейзболен отбор няма да откажа - помисли си тя и свенливо развя около възлестите си колене бялата рокля.
Един млад германски турист (приличаше на вокала на "Рамщайн") припадна при гледката и веднага бе замъкнат от две бабиери към хасиендата.
Василинда бе толкова заета да си рисува устни, че не забеляза кои точно бяха бабиерите.

# 92
  • Мнения: 3 447
Ах зоооо.... дас ист фантастиш - промърмори под русия си арийски мустак доня Дона, докато влачеше зашеметенoто швабско юнге към плевнята.

# 93
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ах зоооо.... дас ист фантастиш - промърмори под русия си арийски мустак доня Дона, докато влачеше зашеметения представител на швабската югенд към плевнята.
Ха, снимай го, де, че нощите ми сега са дълги и самотни.  Blush

# 94
  • Мнения: 3 447
Него не мога да го снимам заради Закона за защита на личните данни. Но мога да покажа как доня Дона се бе подготвила за сюжетно-ролеви игри с него:



Доня Василинда, като една интелектуално разкрепостена жена, бе дотолкова увлечена от идеята, че захвърли кухия имидж на мерилинка и тутакси се дегизира в същата стилистика:

# 95
  • Мнения: 3 447
Утрото над Свинския залив бе синьо и прозрачно. Леки похърквания откъм хасиендата внушаваха усещане за вселенска хармония. Ала това спокойствие бе измамно...
Внезапен порив на вятъра отвори вратата на плевнята и разкри странна гледка. На земята, гол и овързах с въжета, лежеше клетият Юрген или Гюнтер, или както там му беше името, и тихо стенеше. Пред него, възправена на една бала слама, стоеше доня Дона, патетично размахала ръка, и за трийсет и осми път рецитираше:
- Их лиибе дих, мих райцт дайне шьоне гещалт
  унд бист ду нихт вилих, дан браух их гевалт! - последното бе съпроводено с палаво-зловещо намигване.
- Ахххх... хилфе, бите - изплака юнгето - молиа да заведе мен на мой група на Златни пиазаци!
- Ааа, не си познал - изкиска се доня Василинда и избута доня Дона от балата - Сега ще ти изпея още веднъж "Лили Марлен".
При тези думи юнгето не издържа и с жален стон загуби съзнание...

# 96
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
... за да го свести, доня Василинда си сложи малки мустачки (подарък от доня Прекрасница) и замарширува около пленника.
"Дойче, дойче юбер алес" - запя тя с пълно гърло.
Обаче младежът не идваше на себе си.

# 97
  • Мнения: 3 447
Междувременно и останалите бабиейроси се бяха събудили и като разбраха каква е работата, се включиха в акцията по свестяването на Дитрих с песни, танци и други средства. Ала юношата бледен, уви, си оставаше бездиханен. Затуй сеньорите го натовариха на едно празно буре от ром и с викове "Заминавай си на Златните, швабска мършо" го изхвърлиха в морето. Те пък си спретнаха за спомен една впечатляваща фотосесия - тук, тук, тук и тук.

# 98
  • Мнения: 3 091
Аз, зоооооо? Бабиеринден дер дойче вафлен шпациерен? Я вол, я крава! - излая Ламелиндиня и се потресе до дън душа от скрибуцането на собствения си десен кътник. Тя отдавна беше в несвяст, пишейки новата Война и мир... Безсмислено, но трудоемко занимание. Това й трансоподобно, пангалактическо и ромопоизгълтващо състояние бе засилило всичките й сетива и тя сякаш дочуваше немскоговорящите си подруги... нищо че беше на километри от тях.
Ламелиндиня Горкиня в миг осъзна, че бабиеринденките й липсват ужасно и трябва по най-бързия начин да поправи тази злостна несправедливост. Оставаха й само още 700 страници... две нощи и половина Cry

# 99
  • София
  • Мнения: 1 105
"Ух", отдъхна си доня Хейялита, веднага щом бабиерите изпратиха немското младеж по море. Беше притеснила, защото не знае немски, а това си е сериозно, особено когато трябва да се включиш в играта.

# 100
  • Мнения: 3 447
В тоз драматичен момент дотича пощальонът Спийди Гонзалес и донесе картичка от сеньора ДЕ ХУанита:



"Отсреща в Маями съм, работя за гръдна обиколка. Очаквайте включване скоро. Цалифки - доня ви ДЕ ХУанита"

# 101
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Докато Доня Хуанита развяваше къдри и обиколки нейде из Маями и уж всичко изглеждаше спокойно, внезапно се чу един протяяяжен тътрещ звук. По пътеката към къщата се носеше нещо. Ама моля ви се, то не беше нещо, ами нещо, придружено от някой. На пръв поглед (че и на втори), се виждаше един огромен куфар стил миналият век, решен в шотланско каре с елементи на разсъждение. От него стърчаха фусти, камизоли и други еротики. След него бавно, но изключително достолепно накуцваше Доня Бомболейра. Най-сетне, след страшни мъки , тя се добра до заветните брегове. След купища безсънни нощи и безброй фактури от Илиенци , тя се бе сдобила с кутийка вакса за обувки, донесла и след сто и тринадесет СМС-а от телефона на братовчеда Фло - заветната награда - билет за кораб. Кораба наистина пътуваше в обратна от мечтаната и посока, нооо...всичко е поправимо . Наближаваше ранен обяд, демек време за коктейлове , когато Бомболейра се допласка до верандата, срита куфара и се просна изтощена на земята.

# 102
  • Мнения: 3 447
Доня Дона, като най-либездна, тутакси се завтече да подкрепи с коктейл новодошлата доня Бомболейра:

# 103
  • Мнения: 3 447
И тъй като лимоните за коктейлите свършиха, Дона отскочи до пазара, за да купи

# 104
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Всмуук, глътна тутакси Бомболейра чудната смес и примлясна ей тъй: МЛЯЯЯС. Щото там, откъдето идваше тя, коктейлите си бях чиста фата моргана(или пък мираж newsm78). Виж шльокавица имаше с  количества, тя дори си носеше в тайно шишенце за кураж, но коктейл...Ааах, как чуждоземно и екзотично звучеше туй нещо, че и вкусно дори. Бомболейра отвори с трясък симпатичния си куфар, поразрови, извади бакалски тефтер и понечи да запише съставките за питието. В туй време, овършалата близките пазарища Доня Дона победоносна се завърна с наръч лимони и лимети и дружно с доня Бомболейра забъркаха известно количества смес в очакване на появата на останалите Бабиериндоси.

# 105
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Доня Василинда се бе хвърлила в морските вълни и мощно заплува след отдалечаващия се двойник на вокала на Рамщайн. Тя не искаше ей тъй, нахалос, да остави мечтата си за страстна нощ под палмите. Вятърът довя чуден аромат...
- Ухае на прословутите Донини коктейли - измляска старата дама и за малко да изтърве ченето си във водата.
Ха сега, де? След Рамщайна, или към коктейлите?
- Абе, я да си гледа работата - отсече доня Василинда - дори цялата банда Рамщайнова не може да се сравни с една яка глътка от тоз елексир!
И тя заплува обратно. Надвечер изпълзя на брега, там намери една дълга сламка, донади я с още две и я спусна над таблата с коктейлите.
- Всмууууук - всмукна тя.
- Ех, благодат - каза си дъртофелата, без да види обидените погледи, които й хвърляше новопристигналата Бомболейра, нейна любима дружка от ранни (добре, де, не чак толкова ранни) младини.
- Дърта, изкуфяла пияница - сигурно си мислеше милата Бомболейра.

# 106
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Виждала съм нейде тази прелестна физиономия - си мислеше доволна наквасената Бомболейра newsm78 Хм, тези, къдрици, този зареян поглед, мдааа, виждала съм я. Горката Бомболейра, след като гаврътна деветия коктейл , изобщо не знаеше къде се намира - пред себе си виждаше празни чаши, размазаната кръшна фигура на доня Дона, която танцуваше страстно фламенко и трополеше с налъмите си.
 "Сетих се", просветна и на Бомболейра , "пила съм с нея в страноприемницата "Змейова сватба!"
 След тези усилия Бомболейра се отпусна доволно под масата и доволно захърка и засънува.

# 107
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Разфокусираният поглед на доня Василинда забеляза полегналата Бомболейра.
- А, стига, бе! Това тук прилича на Бомболейра! - ревна Василинда - Сега остава да ми се привидят и бели мишки!
После полегна кротко до Бомболейра и захърка така, че образува вълнение девет бала. То помогна на изпадналия германец да стигне благополучно до Златни пясъци, където го дебнеха куп весели майки от форума, летуващи там.
П.П. Хайде, и вие сте хора, и вие душа носите!

# 108
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
...затихнаха воплите на отдалечаващата се рижа глава...Доня Йосеряния Ървинг Уошингтън(или Уошингтън Ървинг- никой не беше сигурен как точно се водеше по мъж) надигна телесата си и излезе от унинието. Дългите години, в които тя беше сляпо вярна на господин Ървинг( или Уошингтън), затворена в домашните си задължения и отглеждането на тлъсти листа тютюн за пури, отминаваха покрай нея. Ръкописите, които раждаше главата и останаха неиздадени, защото критичното око на нейния цензор- господин Уошингтън( или Ървинг), разбира се, не допусна да видят бял свят. Сега, когато дъртият мръсник се беше споминал в обятията на млада и кръшна съседка, я оставяше без смисъл в живота и без минало, защото той го изпълваше с присъствието си и отсъствието си. В Цяла Хавана имаше десетки деца с фамилия Ървинг( или Уошингтъ), на които той плащаше или не плащаше издръжка. Доня Йосаряния остана единствено със сляпата вяра, че животът и е прекрасен, с най- хубавия тютюн и ...разбира се прекрасната градина с маргарити. Нямаше приятелки и светът наоколо упорито я отбягваше- тя беше госпожата на Ървинг. Тя бързо приключи със скръбта- достатъчни и бяха четири часа да забележи рижата глава във водата. В нея се обади заспалата душа на водна спасителка, но някак лениво и с отегчение. Погледна го и го остави да плува към съдБАБАта си.
Стана, разтърси вкочанените си колене, приглади си полата и изпъна блузата си с голямо деколте. Погледна наляво и за първи път от година насам забеляза, че в съседство има живот. Странните старици, които прииждаха и си отиваха от бунгалото в съседния имот изведнъж някак и станаха близки. Между миризмата на съхнещ тютюн тя за първи път от години усети миризмата на запалени пури и сладкия мирис на ром и какао. Взе Маргаритите си- най- едрите в околността и няколко хубави пури и се впусна в живота. Приближи се до тревните тераси на съседския имот и прескочи ниския плет.
Време беше.
Сепна се от нещо, което енергично се изправи почти под носа и. Еднозъба и мустаката доня беше вперила налудничавите си, разширени от алкохола зеници в Йосеряния.
-Ха добрутру госпожа!
-Въх, ти си от моя край.
-Въх- да. Приятно ми е. Доня Алминя. А вас ви знам коя сте. Заядливата старица на Ървинг.
-Спомина се. Вече не съм на Ървинг.
-Съболезнования и честито. Алминя прехвърли намачканата скелидка чесън в другата си буза.
-Пура?
Алминя взе една ароматна пура и я прокара под носа си с движение на истински познавач.
-Благодаря, но- не. Опитвам да ги откажа.- каза тя опитвайки се да не се удави в слюнкоотделяне...-Ще взема това- взе букета маргарити и тръгна напред без повече приказки.
Доня Йсаряния я последва машинално.

Последна редакция: чт, 24 авг 2006, 18:07 от yosarian

# 109
  • Мнения: 3 447
- Ха, ето още една, дето живей с мъжа си в грях и си пече телесата голи - промърмори доня Дона, докато гледаше иззад пердето приближаващата се Йосерияния.  - Разврат и поквара, Содом и Гомор! - заключи тя, забравяйки, че тези два гряха са присъщи и на нея самата. След като поразмисли обаче, реши, че "разврат и поквара" всъщност не звучи толкова лошо... даже напротив. И скочи да забърка коктейл за новодошлата.

# 110
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Доня ДЕ ХУанита се огледа самокритично и прецени, че работата и по обиколките е безрезултатна, а това значи и безсмислена.
Я зарежи тази работа, Хуанита...си рече тя и грабна отмъкнатата от Дон Василио кредитна карта. "Депресията се лекува с шопинг" написа си рецепта тя и тръгна:
Първо трябваше да си набави блузка.
"Ауу, по тази ще им паднат очите на бабиерите" смело започна с пазаруването тя:


Продължи с някоя и друга фуста:


И приключи с едно кокетно чантЕ, което не можеше да събере нищо друго, освен запалката и за пури, но какво от това?!

Последна редакция: пт, 25 авг 2006, 10:19 от ДЕ ВАня

# 111
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Леглото изскърца. Две влюбени хлебарки се затичаха от стрес и потулиха лъскавите си телеса в пролуката на паркета. Там щяха да открият най-вълшебното местенце за правене на любов и отглеждане на невръстна челяд. Освен, ако старата госпожа, собственичката на спалнята, не вземеше решение да ремонтира тая разруха. Лъжлив паяк се спусна от румънския полилей, спъна се в собствената си паяжина, при изскърцването на овехтелия матрак и полетя стремглаво надолу. Тупна, за щастие без поражения, връз бабината възглавница за уморени нозе и взе да се вайка за нещастия си живот. Но писма не носеше, както подобава  при среща с паяк (по старо народно поверие). Затова пък вестник щеше да има в пощата, ако имаше кой да го вземе.  Откак знойния Чочолино напусна вестителската си служба и не носеше всяка сутрин пощата, старите баби въобще не обръщаха внимание на заместника му - възмъжала, възпухкава, възстрашна жена на средна възраст...
Сеньора Алмунада се надигна от постелята си, подуши аромат на арабско кафе и с радост посрещна новият ден. Получи вдъхновение да боядиса спалнята си в зелено, сетне в оранж, накрая реши да остави цветовете на някой по-спокоен человек. Дощя й се нещо изкусително-съблазнително, ако може шоколадово, ако може от Сингапур. Тропна с пета, почеса си Болшой пръст и поръча по интернет натурален Сингапурски шоколад. Отбеляза, че иска поне 1 стек, щото да се черпят доволно с бабите и да произвеждат повече хормони на щастието. Денят се очертаваше мързелив, скромен и гладен.

# 112
  • Мнения: 3 447
Изглежда сеньора Алмунада бе объркала поръчката, или пък доставчикът я бе разбрал двусмислено, ала когато отвори пратката с надпис "Сингапурски шоколад", отвътре изскочи ето това:

# 113
  • София
  • Мнения: 1 105
Бабиейрите запискаха радостно, някои даже подскочиха един два пъти, въпреки болката в ставите. Доня Алмунде обаче събра доставката обратно в кутията и се заключи в спалнята си като недвусмислено трясна вратата. Леко разочарованата доня Хейялита прогони бандата винарки, която от няколко дни се беше залепила за нея, заклати се в посока лаптопа на Ламелита, която се беше запиляла нейде, и започна усилено да поръчва разни ми ти неща!

# 114
  • Варна
  • Мнения: 4 818
А какво се случваше в спалнята на сеньора КрасТавицио?
Понеже дългожадувания шеколадец не пристигна, а бе заменен от някакви подрастващи жълтокожи младежи, които не бяха по настоящия вкус на бабиейрата, тя ги нареди върху спалнята си, наряза им фини биволски мезета, наля им ледена Пещерска ракийца и поведе дълбокосмислен разговор за техните съдби и премеждия. След като научи историите им, след като ги почерпи и с джамайски тютюн и след като момците бяха достатъчно упоени, замаяни и сънливи, тя положи елегантосите в нежните си завивки и ги остави да почиват. Щяха да им трябат сили, щото след събуждането им, нерпеменно щяха да попаднат в прегръдките на гладните за любов сеньори, нетърпеливо потракващи с ченета на верандата...

# 115
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А самата сеньора КрасТавицио се отдаде на младежката си страст - психоанализата и седна да обрисува портретите на подрастващите. Защото след срещата си с бабиейросите, те вече нямаше да са същите...

# 116
  • Мнения: 3 091
Вече второ десетилетие корморанът Помпонийо оплешивяваше прогресивно, независимо от полублагородният си произход и генетичната непредиспозиция (т.е. цялата му рода си имаше всякакво оперение, за жалост). Въпреки този напреднал процес, бедният Помпи търсеше всякакви начини, помади, мазила, отвари, вуду и не-вуду магии, за да задържи поне онези мили 3 косъма с къдрички върху лъсналото си кубе. Борбата бе безмилостна и неравна. Докато се люлееше отегчено на жицата и си мислеше колко е депресиран и нещастен, дори маниакално психиран, Помпинито видя как бабиериндосите разговаряха с едни полу-деца, полу-младежи с дръпнати очички и черни коси. В гласовете на бабининдите се усещаха закачливи, еротични, дори перверзни трели, които никак не се харесаха на пернатото.
- О, о, о, пресвети Пернатиньо Пухининдо! педофилки! - отвратен промърмори Помпининдиньо и отиде да се оглежда в езерото...

# 117
  • Мнения: 3 447
Докато нежните жълти младежи похъркваха в ложето на Алмундиня, доня Дона, вярна на артистичната си природа, се затвори в спалнята да се дегизира за предстоящите сюжетно-ролеви игри, които им бе подготвила. Когато най-сетне приключи, видът й бе впечатляващ:

- Ще ги тръшна о земята тия бабиейроси - промърмори тя със стиснати зъби, за да не й се разпадне гримът - Не могат да ми стъпнат на малкото пръстче, украсено с драконски нейл-арт.
И достолепно заситни към верандата за глътка джинджифилова ракия и лула опиум.

# 118
  • София
  • Мнения: 1 105
Докато се хилеше почти налудничаво на неразбираемия език, който бълваше пратката на доня Алмунде, Хейялита усети как нещо тупва върху главата й. Погледна в нагоре и забеляза някаква плешива птица да отлита, клатейки глава. "Проклети птици, все ще се намери някоя, която да ме нацвъка", ядоса се бабката. В следващия момент обаче й светна, че беше чувала нещо във връзка с пилешките цвъцки, а един глас сякаш нашепваше "Бинго, бинго". "Бинго!", извика донята, заряза бръщолевещият младеж, който и без това не разбираше, запретна поли и в лек тръс се затича към най-близката бинго зала. Там едва седнала поръча шише ром (все пак трябваше да оправдае винарките, които мъкнеше със себе си) и се съсредоточи върху цифрите. Кеф!

# 119
  • Мнения: 3 447
Корморанът Помпонийо и неговата стопанка, божествената Ламелинда

# 120
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Доня Йсерияния примлясна доволно последната глъдка от шестия коктейл на доня Дона в полусън. Нещо меко и нежно, напомнящо младост се галеше в щията и. Тя се усмихна насън. После подскочи с див вик. Краката и сами я понесоха далече от смутилището на съня  и. Корморанът на ефирната Ламелита, почитетел на опиянителните пари остана озадъчен от невероятната развръзка на романса му с капките коктейл потекли по бузата на пияната дъртофелница, която се беше разплула на шезлонга. Виковете на Йосеряния предизвикаха учудените гракания на птицата , а те пък привлякоха погледа на Доня Краставелиния армаган. Виетнамското чудо не подбираше много от към меню. Изтощени от общуването и психоанализата на собственичката си и ненахранени, младежите подгониха пияния Помпонийо. Птицата отчаяно гракаше и хапеше, но все нахалос поради разминаване на обактите във взора му. Накрая от зор проговори с човешка реч. "Недейте мерзавци, вашата кожа!" Виковете му привлякоха вниманието на бабиериндосите и настана драма. Доня Ламелия извади пушка и стана опасна. Доня Алмуна Краставицио изправи гръд пред пушката и настана тежко мълчание. Разбрали сложността на ситуацията, младежите пуснаха корморана, който от своя страна се свлече в несвяст, невярвайки, че е избегнал тенджерата и гърлата на тези млади безсрамници.

Последна редакция: пт, 25 авг 2006, 19:16 от yosarian

# 121
  • Мнения: 3 447
Доня Дона бе жена с принципи. В крайна сметка Помпонийо, любимецът на нейната приятелка Ламелинда, бе по-важен от някакви мимолетни упражнения по Тао-сексология. Така че тя хвана трите сингапурски агънца за жълтите ушета и ги натъпка обратно в кашона, добавяйки и един пакет Педигрий Пал за гризкане по пътя. После се напъна и избута кашона в океана.
- Адиос, крехки пролетни рулца мои - въздъхна тя и избърса издайническа сълза. След това се обърна към останалите:
- Сеньори, обявявам бедствено положение! Вече втори ден сме на сухо, тургорът ни ще залиней! Трябват ни либовници, спешно! Нека търсенето започне... сега!

# 122
# 123
  • Мнения: 3 091
 hahaha Joy hahaha Ама как ще ядете единственият и неповторим плешив корморан в галактиката бе?
За вас кученца няма ли? - съскаше Ламелинда към жълтурковците, които Доня Дониня напъхваше с огромно усилие в един кашон...
- Ще видите вий, гнъсни кормораноядци! Ще извикаме Унуфрий да ви потопи в най-ужасяващите океански дълбини, да ви гъделичка до смърт и да ви покаже на всичките акули в района!

Помпонийо похлъцвайки се безпокоеше дали в тази неравна битка не е загубил 2 от 3 си свещени косъма! Той влажно погледна към своите спасителки и се задължи да запомни, че отсега нататък трябва да им бъде роб! Безпокойството му плавно се замени от блажена дрямка...


да не се публикува: дона ме уби с тоя педигрий! тъкмо пишех за кученцата...

# 124
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
-Бабини сладки, заопява Де Хуанита, къде отивате бабини агънца...
Но, осъзнавайки преходността на живота, Де Хуанита не тъгува дълго - зер на тези години времето тече бързо...Поогледа се наоколо и набеляза следващата жертва на закъснелите си мераци.


-Изгледът отзад е прекрасен, примлясна с удоволствие тя, поприглади с ръце леко измачканата си нова блузка и се завтече, преди другите да са забелязали мишената Mr. Green

# 125
  • Мнения: 3 447
да не се публикува: дона ме уби с тоя педигрий! тъкмо пишех за кученцата...
Аз първо мислех да мушна кученце в кашона, ама жестокостта ми се сломи и сложих Педигрий Simple Smile

Доня Хейялита, тез сиган са по вкуса на сеньора Алма-Джалма, не ни ги пробутвайте на нас Crossing Arms

# 126
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
ОФФ
Кой е фотографа ви прекрасни дами- снимките ви са прекрасни- документално- монументални Mr. Green
Дайте го насам да изфотографиса и мен.

# 127
  • Мнения: 3 447
Дочули за обявения кастинг, от съседната дедиера започнаха да се стичат кандидати:







# 128
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Бабиейрите , седнали на хасиендата, се кипреха и обсъждаха достойнствата им

# 129
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
-Боже разплакахте ме. Този левент как прилича на покойния ми- Доня Йосеряния избърса търкулилата се сълза и посочи дедиероса.


Живота и се преобърна пред погледа и и върна усещането за несигурности и горчивия вкус в устата. По тоя повод удари още едно.
-Ще се опиянча...- отбеляза. И загледа другите дедиероси, впуснала се в спорта "Търсене на утоляващия страстта" Уви- все дърти. Не- благодаря. Следващите моля.

# 130
  • Мнения: 3 447
Доня Йосерияния, избирайте, моля  Hug












# 131
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Божееее, колко безумно красива съм Mr. Green

# 132
  • Мнения: 3 447
- Къш, дъртаци ниедни - запъхтяно разбута доня Дона насъбралото се множество. Задъхването й бе обяснимо, тъй като бе докопала телефониста Ортенсио и го теглеше за белия потник. - А за тоз шеколадец какво ще кажете, уважаеми и прелибездни?


# 133
  • Мнения: 2 085
само се записвам, да мога да ви следя историята smile3501

# 134
  • Мнения: 3 447
Биенвенида, сеньора Кларисия, моля, почерпете се:

# 135
  • Мнения: 2 085
muchos gracias, доня Дона!

# 136
  • София
  • Мнения: 1 105
Доня Хейялита, тез сиган са по вкуса на сеньора Алма-Джалма, не ни ги пробутвайте на нас Crossing Arms

След тези слова, почитателката на огнената сиганска кръв, започна трескаво да се озърта за доня Алмунде, защото сериозно се притесни да не би някой от мъжовете да стане обект на страстта на старата кипра. Нямаше я никъде, донята си отдъхна и прикотка младежта в своята спалня където последното нещо, което правиха бяха психологически портрети.

# 137
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Донята Йосериндата сА накипри на фото и сА изтипоса на изложение. Един фотос тури в рамка, а останалите в цял албум прекрасни фотоси, които трябваше да запленят незнайните бъдещи кандидатлИбовници. След като приключи с тая благородна деятелност тя отиде да напръска маргаритите с благоуханен тор и количество вода- тайната на нейната градина. Но го направи по навик и някак вяло. Отвори една от кутиите с пури за продан и захапа с блаженство тютюневото изделие. Запъти се пак към вече втория си дом. Той я приласка с уханието на джибри и невидима ръка и тикна в свободния от пура крайник едно чашище с благоуханен коктейл от ром и бързо наскубани неизвестни билета от градината на бабиеросите. Погълна го бърже и се облиза. И тогава я видя. Една амфибия пълна със знойни кубинци пореше водата на път да задоволи страстта на дъртофелниците.

# 138
  • Мнения: 3 447
Радостта на бабиейросите обаче трая кратко. Амфибията (ЗИЛ, съветско производство) бе пълна с нелегални емигранти на път за Маями, където ги причакваше дона ДЕ ХУанита и доволно потриваше ръце.
- Хм, май не трябваше да връщам сиганите - промърмори със съжаление доня Дона, докато завистливо слушаше скърцането на хейялитината спалня в ритъма на кючека.

# 139
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Разочарована Йосеряния се врътна и отиде да ниже тютюн, където я чакаше щастието на една ръка разстояние. Донята заглади мустаци и започна от разстояние да котка това бижу, хем деликатно, хем тайно, че като знаеше сексуалните апетити наоколо...

# 140
  • София
  • Мнения: 38 437
Доня Доллорес /Аз/ се събуди от едноседмичния си сън, предизвикан от погрешно забъркан магически коктейл и изпълнен с сексуални подвизи с почти всички либовници от младините й. Потърка очи, поогледа се и рече: "Брей, брей. Ми то май всичко си е постарому..."

# 141
  • Мнения: 3 447
Доня Дона в суматохата съвсем бе забравила телефониста Ортенсио. Шеколадовия младеж го бе завъртяла шайбата и сега нервно си подръпваше шнура в един ъгъл. Донята го сграбчи за потника и го задърпа към спалнята си, като пътем забърса бутилка ром и две пури за едно наистина романтично преживяване.

# 142
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
През цялото това време доня Василинда и доня Бомболейра кротко спяха под верандата. Доня Василинда се опитваше да сънува Рамщайна - ама цялата банда, но Оле Затвори очички, повреден от алкохолните пари, все й изпращаше плешивички, очилати, олисяващи немци.
- Само да ми паднеш ти, такъв-онакъв! - проклинаше донята насън.
- Ами такива са германците, пък - оправадаваше се Оле. - Скандинавците са по-яки.
- Давай тогава "HIM" - махна с ръка донята и блаженно засънува зелена гробищна трева, тя - прелестна в черно и цялата горепосочена група, която я гони сред надгробните камъни и най-после я застига.
- О, о, о, май бейби, хау бютифул ю ар! - пееше Василинда насън.

Последна редакция: пт, 25 авг 2006, 21:26 от Василиса Умница

# 143
# 144
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Точно такива са! - изпищя Василинда насън и продължи сладко да спи. Докато примляскваше, изкуственото й чене със блестящо бели зъби ле-е-е-еко се изхлузи от устата й.
Ламелиндиният корморан (чумата да го тръшне!) го грабна и хвръкна на един клон, откъдето се зъбеше на бабиерите.
- Ах, на баба - възкликна Ламелинда - каква блестяща усмивка имаш!
- Божкей! - викна Алмунде - Това е чене!
Тя поне си беше сложила очилата.
Ами сега? Чие чене е това, завайкаха се бабиерите. Всяка бръкна, пък извади собственото, за да се увери, че си е там, където трябва да е. Треперещите старчески ръце изтърваха зъбките и на, нова беля!
Ченетата се разбъркаха, а на всичкото отгоре, на върха на купчината се кокореше и едно изкуствено око!

# 145
  • Мнения: 3 447
Изкуственото око всъщност се оказа скъп спомен на доня Дона от един неин стар либовник, пиратът Родриго. След кратко суетене, донята отново го прибра в специално пришитата за целта торбичка на кюлотите си.

# 146
  • Мнения: 2 085
Доня Кларисиня с треперещи ръце разкъса хартията на пакета, който току-що получи от куриера:”Пурата от доня Дона!!!Най-после..!”
Запали я, всмукна дълбоко и се загледа през прозореца надолу към Копакабана.

”-Дали да не ги поканя на гости?”- мислеше си тя.Отдавна следеше забавленията на бабийеросите  и много им завиждаше за разгулния живот.”Чакам го вече 5 години и се лишавам от всякакви забавления, а той ще си развява байрака из Мадрид, мхмм....”
- Забъркай ми още една кайпириня, Жоао -каза тя на младият фавелос, който се грижеше за неотложните и нужди.
”Още утре ще им пиша, дано дойдат поне за карнавала....КАРНАВАЛА!!!”-в този момент се сети колко е занемарила подготовката си, нервно изтръска пепелта от третата и четвъртата си гуша и с криволичеща, но сигурна походка тръгна към гардероба.Извади костюма, който сама си беше ушила по модел от 2003 година

, с големи усилия се натъпка в него, пусна си последния диск на Exalta и раздруса телеса в ритъма на самбата....



# 147
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Божкей, божкей! - продължаваха да се вайкат и щурат бабите.
Паниката се засили, когато получиха поканата на доня Кларисиня за пищен карнавал. На карнавал без зъби? Никога!
Доните пробваха ченета, но едно стиска, друго хлопа, лоша работа.
Докато се суетяха около купчината, доня Василинда се събуди и съненена грабна едно чене от многото. Тя не беше придирчива и новото чене й хареса. Дори не погледна към блестящата усмивка на корморана. А и да бе погледнала, нямаше да познае своята зъбна собственост.
Корморанът продължаваше невъзмутимо да се хили на дървото.

# 148
  • Мнения: 3 447
Доня Кларисиня, ако такава е гледката и от стаята Ви за гости, пригответе кайпириня и Жоао и за мен, моля Blush

# 149
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Доня Кларисиня, ако такава е гледката и от стаята Ви за гости, пригответе кайпириня и Жоао и за мен, моля Blush
Къде хукна без чене?  Mr. Green

# 150
  • Мнения: 3 447
Липсата на чене улеснява някои либовни техники... ако ме разбирате Blush

# 151
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Липсата на чене улеснява някои либовни техники... ако ме разбирате Blush
And...always look on the bright side of life...
Always look on the light side of life...
 Joy Joy Joy Joy

# 152
  • Мнения: 3 447
- Ами тъй де... не заминавам за Рио, за да чета Паулу Коелю, я - изфъфли доня Дона - Ченето да си го ползва със здраве Помпонийо, а аз отивам да стана най-известната фелатриче в Бразил.

# 153
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Борбата за ченета се ожесточи и тъкмо да се хванат за боядисаните коси, бабиендрите дочуха доня Дониното изявление.
- Стоп! Момент! - викнаха те. - Искаме и ние да сме най-известните фелатричета!
- Туй пък какво е? - чудеше се наивната Василинда, докато бавният й мозък достави отговора сам.
- О! - изчерви се Василинда, после хукна да буди Бомболейра.
Доните събраха в една торба ченетата и хукнаха да си събират багажа.
Ламелинда пъргаво се покатери на дървото и докопа корморана. Тя го стисна под мишница и хукна след тълпата бъдещи фелатричета.

# 154
  • Мнения: 3 447
- Ех, ама как се вързаха - пакостливо се изкикоти доня Дона, докато ровеше в торбата. Тя избра най-хубавото чене, премери го и примлясна доволно. След това завъртя торбата над главата си и я запрати в океана.

# 155
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
В това Време Доня Йосеряния се плацикаше ободряващо в океана след снощния махмурлук. Торбата с ченета падна почти в скута и. Но тя напоследък не се изненадваше от нищо и набързо надникна вътре. Що да види- богатство. Тъкмо и беше се повредило нейното чене и ето ти далавера. Премери всичките и едно със златен зъб за украса и пасна точно. Сложи го и отиде да се похвали на бабиериндите.
А там хоре в Хасиендата цареша хаос и оживление. Стягаха се чанти. Василинда я видя и подхвърли леко изчервена.
-Що са ти тез` зъби ма- ти фелатриче няма ли да ставаш в Бразил`?
Схванала моменталически идеята Йосеряния извади красивото чене без капка жал и го даде на Помпонийо, който и без това проявяваше интерес към златния зъб. Пък и по-някакси приляга златен зъб на свещена птица, нали?  После веднага забрави за съществуването му и се включи в суетнята по събиране на багажи. Биваше я в това. Събра багажа си и този на неорганизираните и полуспящи Василинда и Бомболейра. После видя, че е забравила четки за зъби, но... Нарами багажите- нейния и на гореспоменатите дони, нарами а тях и зачака в готовност да тръгне групата.
-Накъде всъщност, дами, отиваме?
Всички спряха заниманията си. Транспорт newsm78 ...Мхм.

# 156
  • Мнения: 4 806


да, транспортът е нещо важно
Тези брулени от живота тела, носещи дълбоки отпечатъци от "ром, секс и пачанга", имаха нужда от това...

# 157
  • Мнения: 4 806
* (коментар под линия) най-накрая се появявам и аз. Очаквам предложения за име, достойно за темата. Върти ми се "Ассиня", какво ще кажете? Мисля да се появя в тоз драматичен момент Simple Smile

# 158
  • Мнения: 3 447
- Не берете грижа за транспорта - отсече доня Дона - Ей този хубавец ще ни метне дотам. Достатъчно голям е, за да побере автомобилния парк на доня Ассинта, момчетата са симпатяги и има ром и йо-хо-хо за всички.



# 159
  • Мнения: 3 447
* (коментар под линия) най-накрая се появявам и аз. Очаквам предложения за име, достойно за темата. Върти ми се "Ассиня", какво ще кажете? Мисля да се появя в тоз драматичен момент Simple Smile

Ассинта предлагам аз, звучи като "Фортуната и Хасинта" Simple Smile

# 160
  • Мнения: 4 806
приемам, май е по - добре... И така, от днес "Ассинта"...

да, предложението ми за автомобилния парк, така щедро предоставено, изключително и прашно избледнява пред "Морския Вълк", появил се изненадващо на хоризонта ... Simple Smile

# 161
  • Мнения: 3 447
Ооо, не, автомобилите ще ни трябват за там - нали ще обикаляме страната да популяризираме фелативното си изкувство Blush

# 162
  • Мнения: 4 806
и така, милите дами насочиха зареян поглед в далечината. В очакване на прекрасния кораб. Все едно по платната бе написано "Да знаете само, какво Ви очаква"... Предвкусвайки нови вълнуващи моменти, те никак не забелзяваха прашното облаче по хълма. Това не бе интересно... А облачето се приближаваше и приближаваше. И когато спря и се разнесе в тежката мараня... се появи една старица, с ожулено куфарче и неизменната пура в ръка (моля за картинки, че съм много боса с тях)..., която престъргано произнесе
- Приятно ми е, Ассинта.
И всички заедно отново извъртяха погледи към приближавашия кораб. Ассинта също. Затова измина този продължителен път. Все едно винаги е била от тях...

(ще ги вземем и колите, ама след малко, като акостира кораба... аз ги имам предвид, ама дамите още не знаят Simple Smile )

# 163
  • Мнения: 3 447
Доня Ассинта с целия си багаж

# 164
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Доня Ассинта с целия си багаж


И трите си крака...Единия с ролери

# 165
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Това е слугата,  доня Йосеряния, как не се сетихте веднага. През девет планини в десета го довела даже уважаемата доня Ассинта , зер не се знай кога ще ти потрябва Laughing Толкоз сръчен изглежда:

Последна редакция: сб, 26 авг 2006, 11:47 от bomboto

# 166
  • Мнения: 4 806
изключително вярно отбелязно - туй, де стърчи, е крайникът на верния ми паж. Все някой трябва да угажда на Ассинта - една уморена, но все още жизнена жена, посребрена от живота Simple Smile

# 167
  • Мнения: 4 806
щом тази дама може да си го позволи, защо не и Ассинта...


обещавам, че всички дами ще могат да се възползват от многостранните способности и интереси на свежия момък... е, представеният образ може и да не отговаря на високите ни естетически изисквания, но ... всички останали екстри не са за изхвърляне.
Все някой трябва да намира вълшебното питие с достатъчен градус по всяко време на деня.
Все някой трябва да поддържа в готовност гилотинката за пури, притъпена от честа употреба (както вече видяхме, ченетата не са на разположение по всяко време) ...

Полезността в този случай значително надхвърля естествения повик на душата да замериш тоз младеж с нещо тежко... само като го погледнеш...

# 168
  • Мнения: 3 447
Полезността в този случай значително надхвърля естествения повик на душата да замериш тоз младеж с нещо тежко... само като го погледнеш...

Май трябва да му се вменят още задължения, сеньора... Така като го гледам, естественият ми повик е доста силен Laughing

# 169
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Бабиерите натовариха багажа върху пажа на Ассинта, който с подгъващи се крака се пързулна към кораба.
Дамите го последваха с кръшни походки, дължащи се на Паркинсон и др. болести с благозвучни имена.
Бомболейра и Василинда понесоха доня Йосеряния на ръце, от благодарност за подредения багаж.
Ламелинда хукна с корморана под мишница, а къде, по дяволите остана торбата с ченетата?

# 170
  • София
  • Мнения: 1 105
"И аз идвам", провикна Хейялита все още замаяна от снощните изживявания. Намъкна костюма .

Тичайки към кораба се спъна в някава чанта, ядоса се и я запрати на върха на една палма, след това видимо по-спокойна се плъзна по мостика на кораба и стъпи на палубата.

# 171
  • Мнения: 3 447
След като се качиха на кораба, бабиейросите веднага започнаха да се занасят с капитана:

# 172
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Веднага досетливите дами окачиха грижливо любимото си знаме:
и се понесоха право напред в открито море като крещяха с пълно гърло: "Йо-хо-хоооо и бутилка ром". Понеже обаче защото нямаше кой да управлява корабъла - капитанът по очевидни причини беше в невъзможност , въпросът къде точно са се запътили остана някак отворен. Бомболейра беше отправила поглед към Хавай, но някак не смееше да предложи, тресеше я махмурлук и кротчко си висеше на едно карабно въже.

# 173
  • Мнения: 3 447
Доня Бомболейра, Вий сте пропуснала поканата на доня Кларисиня, която либезно предложи да черпи кайпириня и Жоао в апартамента си в Рио Flutter

# 174
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Ама за такава кайпириня ли идвало въпрос:
 

'мче изпуснала съм не, ами даже пропуснала, с тоз махмурлук от вашите тъй прелестни кактейли, лИбездна ми доня Дона.
 Доня Бомболейра се свлече от корабното въже, което смело я приютяваше, разкърши снага, ооправи фусти и смело изфъфли: "НапЛед към Уио"! Фъфлеше, защото чантата с ченетата както вече стана ясно остана на брега, доня Хейялита я бе запратила на върха на някаква си палма и положението беше и си оставаше доста фъфлещо.

# 175
  • Мнения: 3 447
На кораба се вихреше пачанга:


# 176
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
- Тренирайте доня Бомболейра, за фелатриче в Рио тренирайте, а не си дъвчете езика. Я какви напети стари вълци се носят по палубата. Чене!Пфуи. Само пречи, както отбеляза доня Дона.
Началото на пътешествието само стресираше доня Йосеринда. Плюеше в пазва по три пъти всеки път щом чуеше Йо-хохо, докато разбере,че не фъфлят името и, а такава е песента. Свикнала от години на самотен живот тя изведнъж попадаше в едно общество разгулно и пъстро като градината и. Градината и....Кой ще полива най- едрите маргарити в околият...Йо-хохо- тя подскочи отново. В този важен миг тя видя с какво е бил празен живота и. Взе още ром и отиде при моряците да го запълни. Никога повече не се сети с носталгия за маргаритите. Тя ги носеше до сърцето си и там ги полива всекидневно с ром и повръщано.
Напреееед! Идвам Рио! Идвам Жоао и Хоакин! Сбогом Кастро. Ще се върна- ти си ми на сърце стара моя лИбоф. Данчето Христова ще топли дните ти докато се върна при революцията. Сега отивам да развявам кюлоти в Бразил`! YES! Чао и ти спомен за Ървинг и за Уошингтън- тъй  пропилял живото ми цензор!
-Доня Дона- обръна се Йосеряния към зареялата поглед в морето (докато повръща)- Къде е онова момче с ролерите, пажът верен на Ассинта.
 Дона я погледна с премрежен поглед:
-Кой? и продължи да се занимава с морето. В това време търсеният паж се появи като, че беше чул, че го търсят. Йосеряния присви учи да не гледа мъката му, пък и камъни достатъчно тежки нямаше околовръст и помоли учтиво:
-Сипи ми ром! Дай ми пура! Занеси ме при купона плътски и бързо се махай, че не мога дълго да стоя със затворени очи.
Пажът като един дух приказен изпълни на секундата всичко! Йосеряния се изкуши заинтригувана от бързината дори да отвори очи, но не и се наложи - докато дори се замисли дали да го стори усети, че вече е в силните ръце на някой красив, силен и готов на всичко за нея. Заинтригувана тя открехна едното си око, после веднага отвори и другото и с две ококрени очи просто скочи на крака по- бърза от самият вятър:
-Доня Асинтаааааа- крещеше тя в несвяст и продължи само да повтаря - Уволни пажа, уволни пажа, уволни пажа. Доня Ассинта видя накъде гледаше Йосеряния и напълно я разбираше, но пажът и беше тъй необходим. Само я потупа по рамото и и каза:
-Примери се доня - момчето е просто откровено до болка- чужда.
Ето какво видя и уплаши доня Йосеряния.
Но тя се съвзе бърже и на собствен ход стигна до пачангата. Разтърси телеса и забрави инцидента...

# 177
  • Мнения: 3 447
Самият капитан, дон Ернесто, бе оплел доня Йосерияния в мужествената си брада. След като си плю три пъти между маргаритите и уплахата й попремина, тя реши все пак, че дон Ернесто е подходящ обект за фелативни тренировки, още повече, че бе решила да грабне купата за Фелатриче на годината. Така че Йосерияния опъна яка глътка ром за кураж, навлажни устни и свенливо пристъпи към капитана...

# 178
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Василинда наблюдаваше флирта на Йосеринда и странните подскоци на въже на Бомболейра от една каца.
Тя се беше скрила там, защото беше стигнала до следния горчив извод: Само тя притежаваше чене. Само тя имаше зъби. А бабиендрите скоро щяха да огладнеят.
На всичкото отгоре, това в устата й не беше нейното чене! Честно казано, доста стискаше.
- Цял живот се кикеря на разни стискащи обувки - мислеше си Василинда - та едно чене ли ще ме уплаши!
Друго, друго беше за плашене. Зарад Хубавата Елена бе пламнала Троянската война. Зарад ченето щеше да пламне още по-жестока, още по-страшна битка. Щото то си беше едно много хубаво чене, ама ха!
Василинда се сви на дъното на кацата.

# 179
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Докато надничаше свенливо из кацата доня Василинда Прекрасио подцени опасността откъм гърба си. Тъкмо понече да се свие в кацата и усети кокалест пръст на изящното си рамо. Дрезгав глас изпълнен със сексапил заговори басово:


-Ела, маце да ти покажа как точно стоят нещата от живота!

Василинда, едва държаща се на премалелите си колене не можа да откаже и излезе от кацата дискретно прикривайки скъпоценното си чене. Хванати под ръка с този левент те започнаха да се опознават да го наречем платонически. Незнайно как рома и тютюна ги отведе в каютата на красавеца.
И там той разкри истинските си намерения. Докато доня Василинда се опитваше дискретно да свали тясното чене...мъжествения тип изпляска на масата .......карта!!! Съкровище...-шепнеше той. Голяяямо съкровище....- чуваше Василинда, а ченето и само падна от изненада.

# 180
  • Мнения: 2 085

Доня Кларисиня примлясна и се претърколи по корем, в следствие на което пера, пайети и мъниста се разхвърчаха навсякъде, някои от тях достигайки до и най-заспалите и хммм.....сетива.”Охххх,моят Робертиньо



се е върнал”-изстена доня Кларисиня.Мисълта за него я разбуди окончателно...., но...явно пак беше заспала върху беримбото на Жоао.. ....-Роберто все още беше в Мадрид(реалния).Тя се надигна от пода скърцайки със зъби и стави, ругаейки "Caralho, caralho, caralhooooo...."и тръгна към спалнята.Благодарение на техниките от капоейра, които научи от Жоао, стигна до нея за 15 минути, съблече костюма за самба и отиде на плажа да чака старите мръсници.


Жоао, разбрал за нашествието на бабийеросите гадаеше съдбата си на самотен плаж, придружен от верният си папагал Бегемаматиньо(,който не знаеше, че ще се превърне в новия любимец на Ламелинда)

......

# 181
  • Мнения: 3 447
- Айййй, Мадре де Диос - извика доня Дона и свали бинокъла. Току-що бе съзряла младия Жоакиньо и големия му... хм... папагал.
- Бабина крехка мръвчица - възкликна тя с умиление и започна да крои коварни планове как да го измъкне изпод носа на бабиейросите и да го ползва единствено за собствена угода.

# 182
  • Мнения: 3 447
Сърцето на доня Василинда препускаше бясно, а ченето потракваше в треперещата й ръка. Правилно ли беше чула? Съкровище?! Ами че... ами това означаваше, че... ами най-сетне щеше да има свое собствено чене, и то не какво да е, а от масивно злато! Да вървят по дяволите карнавали, кайпирини и капоейри!
Доня Василинда страстно прегърна смутения корсар Жоао да Силвейра (известен като Джон Силвър) и се втурна в каютата си, за да се преоблече подходящо.
Ето как изглеждаше десет минути по-късно:

# 183
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
- Кам ту мами - каза с дрезгав глас Василинда, грабна Де Силвейра под мишница и пъхна картатата със съкровището в своята вече, уви, спаружена пазва. Изскочи на палубата и намести тясното чене обратно в устата. Пломп!
- Другарки по живот и борба - ревна тя. - Нов курс!
- Накъде? - размърмориха се доните, но не много, защото всяка от тях си беше намерила занимавка. (Нямам предвид чоплене на семки).
- Към Острова на съкровищата! - ревна Василинда и дълго търси картата между гърдите си. Най-после я намери и я размаха.

# 184
  • Мнения: 3 447
Ето как изглеждаше тя:

# 185
  • Варна
  • Мнения: 4 818
А по това време, в една от каютите се вихреше спор, придружен от странни разрушителни звуци. Сеньора Алмунада си направи цитронада, тури 5 кубчета лед и охлади сбръчкания си скелет. Беше започнала ремонт и в новото си обиталище. Не харесваше кадифената, омърсена тапицерия по стените, пердетата й се виждаха прекалено тежки и греховни, подът стенеше от адски старчески мъки, нетърпими вопли излитаха изпод гнилите му дъски. Бяха впрегнати двама роби, закупени от случайна пладноходка за вещерски експерименти, но поради липса на занимания им бе уредена чудесна работа - раздекориране на корабната каюта. Същевременно, госпожата спореше с капитанът, дали е в рамките на благовъзпитанието, да руши чуждата собственост и дали да тури мрамор или златоткани килими по пода или копринени перденца, или атлазени тапети, или душ-кабина и въобще бъдещият изглед на тясното помещение вълнуваше основно мисълта на Алмуниня. Ни чене й трябваше, ни за мъж прилягаше. Пушеше по-умерено и остатъкът от дневния  порцион пурети заменяше с морски търгаши за екзотични животини, чуждоземни накити, презрели тропически плодове, които правеше на ликьор или мармаладец. Често пуретите биваха просто подарявани, ако някой й се стореше прелюбезен и добронамерен. Беше изпаднала в блажен душевен мир, не изпускаше нервата си и преживяваше кротко и доволно. Но това бе просто поредния й момент. Скоро  житието й щеше да се обърне на 180 градуса, а тя дори не подозираше изненадата, нехарактерно за един велик маг! Ровеше си във веждите, чоплеше си шевовете по фустите и разплиташе с дни един овехтял зимен шал, които не се даваше и нарастваше двойно след всяко раплитане, току кихаше от пушилката, която снажните негри вдигаха и ги кълнеше с фъфлеща уста, а сетне подремваше и в сънищата обикаляше изложбени зали и разглеждаше мостри с бои и мебелировка...
Някакъв пъстроперест хищник долетя от нищото, кацна точно над зелената капела на сеньора Краставицио и изнесе реч, но която никой не обърна внимание. От несгода, папугаят накенза стоящата отдолу му бабиейра и това беше най-голямата грешка в живота му. Нещастният твар бе мигом превърнат в бълха и проклет вовеки, а това се оказа една голяма грешка на окензаната госпожа, щото тази животина търсеше доня Василиня. Последната тъкмо излизезе от покоите си,  развълнувана  от новата скъпоценна мистерия, в която я посвети един възсолен, палав маринер, страстен камембер, който й разказа историята за папагалът Дон Муй Космелацио и капитанът му Нуй Онандес Фернандес . Папагалът Муй бил доста интелигентно пернато, запомнил бил 3 езика, изповядвал 2 религии и правел астрологични хороскопи в свободното си време, обичал да играе федербал и покер с рускини, но основно знаел где точно е островът със съкровището, за който имаха карта, но нямаха папагал, а само с него щяха да узнаят подробностите по откривателството на ценностите. За жалост, вече имаше само бълха, която в близките 3 години нямаше да може да се отмагьоса, а да говори беше абсурдно. Василинда се разпищя и нахока Алмуниня. Трябваше да разрешат проблемата.
Бълхата беше прегладняла и с подсокци се устреми към кълбото от дърти дами, които се изсипаха на палубата, след крясъците на двете сеньори. Бабешката кръв не бе тъй вкусна, но утоляваше глада и за кратко време дамите се украсиха с различни по големина петна и алергии. Настана смут и сърбел.

Последна редакция: нд, 27 авг 2006, 15:57 от небесна красТавица

# 186
  • Мнения: 3 447
Бабиейросите се скупчиха около картата и започнаха да цъкат и да пръскат слюнки. Идеята бързо ги завладя и те заразмахваха във въздуха въображаеми саби, ръсейки сочни псувни на испански.
Пиратът Да Силвейра не бе във възторг от този развой на събитията. Планът му бе да отвлече един бабиейрос, който да плаши островната фауна, докато той търси съкровището. А сега изведнъж се бе обзавел с цял клуб... при това не изглеждаха безобидни.
Виждайки колебанието на пирата, сеньорите кокетливо му дадоха да разбере, че ще му се отблагодарят всички до една, преди да сложат новите златни ченета. С това въпросът бе решен и бабиейросите трескаво започнаха да се приготвят за новото приключение.

# 187
  • Мнения: 3 447
В туй време в каютата си Алмундиня се зае да отмагьосва злочестия папагал. Сред кълба от илюминации и магически асимилации, с помощта на кабалистики и алабалистики, тя най-накрая успя. Чу се гръм и бълхата изчезна, а на нейно място се появи...
Всъщност, поради завихрянето на необясними турбуленции в старческия мозък на Алмунде, папагалите бяха два. Те мигом литнаха и украсиха раменете на собственика си, дон Онандес Фернандес.

# 188
  • Мнения: 3 447
В каютата си доня Дона трескаво се приготвяше за съкровищотърсене. Натъпка куфара си с ром и пури, след това дълго се чуди какво да облече, но в крайна сметка се спря на нещо по-леко. Завъртя се пред огледалото с доволно сумтене и с лека пиратска стъпка се отправи към палубата, припявайки: "Петнайсет призрака в ковчега на мъртвеееецаааа...".

# 189
  • Мнения: 4 806
През цялото това време Ассинта дряма... С пура в ръка, отдавна угаснала и пръскаща наоколо ароматно зловоние, се бе отпуснала в шезлонга и сънуваше... Това стана повод да изпусне за дълго време вълненията на палубата - от новата посока на пътуването, от новите придобивки за сезона (във вид на ювелирни ченета), от разгорели се магически страсти... Да, жегаво - тъпо бе да се простре изнемощяла и да дреме, да разнася наоколо си стържещо хъркане, докато се случиха тъй забавни неща...
Тя отвори очи, примлясна звучно - чпок, чпок,... ченето си беше на мястото, едно изключително радостно обстоятелство, освежи дъха с две глътки ром, а покрай него и душата си, зажадняла за нови приключения... прочисти гърлото - хрррр, хъррр, ... и затътри дърти кокали при Василенда... Да, това с картата и Островът на Съкровищата бе примамлива идея... Никак не е зле. Дали сменихме вече курса?

# 190
  • Мнения: 3 447
Доня Василинда не отговори, тъй като бе заета да украсява телесата си с нова татуировка.

# 191
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Защо променяте курса,  мискини, изтрака заплашително с новонамереното си    чене Де Хуанита. А аз костюми шия, пазач съм наела...Неблагодарници...Кажете поне курса, де!

# 192
  • Мнения: 4 806
курсът - Островът на Съкровищата...
Костюмите няма зян да станат. Там, като им накичим разни дрънкалца (една превъзходно мила мания на всяка дама с чене, като твоето Simple Smile ), ще станат за чудо и приказ. Ще си осигурим спокойни старини за напред и изобщо... бърза работа нямаме - отиваме, взимаме съкровището и напред към ... където се бяхме запътили... Simple Smile

# 193
  • Мнения: 3 447
Така, така, ДЕ ХУанита, недей да мърмориш, ами си изберете костюми с доня Ассинта:







# 194
  • Мнения: 4 806
Dona, Dona, Dona... какво да правя сега, като не мога да спра избора си на никой от тях? Всеки има своите очарователни +... М-да, трябва да помисля.

И така, картата е налице, бунтът - потушен, съпротивляващите се на новия курс за наказание са хвърлени зад борда (е, спускаме им лодки, да се приберат, че множко ни се виждат опашките, де въртят в кръг около тях)... не е минала напразно революционната подготовка, калила сърцата и душите на дамите в решителност и твърдо-ручие.
- Ей, Капитане, смени ли курса? - провикна се Ассинта, изтръсквайки поредната пура и отпивайки живителна глътка от елексира на младостта (ром му викаме по наше село Simple Smile 
- Ваш`та бабишкерска... не мож разбра - звучно се произнесе Капитанът. ... - Ту, сменяй, ту - не сменяй. Я си съберете отпуснатите мозъци, подредете малко разпиляните гънки и кажете, какво искате. Не стига, че се задушаваме в алкохолни пари, не стига, че морския бриз не може да отвее дима от пури... Момците са изнемощели от пачанги ... Папагалите изтормозени от магически ритуали, а сега и това...

Капитанът се ядоса не на шега. Продължи да си мърмори под носа (неща, които всички разбираха, но никой не чуваше Simple Smile   и завъртя ядно руля в нижната посока...
-Какви кръвожадни пирати съм прекарвал, ама таквоз чудо - не...

Да, не му е леко на Капитана. Корабът се наклони, вятърът опъна платната и всички усетиха и под кожата си, че вече са във вярната посока... Напред, напред... Към загадъчния и мечтан Остров...

Ассинта си продума на ума, че и с по - яки капитани се е справяла и хич да не се прави на зъл. Тръгна баавно, бавно, с типичната си походка на угоено пате... наляво, надясно, люш, люш... И къде са всички дами? Днес Посейдон прати някое и друго облаче и даде заслужена почивка на слънцето... а бабиеросите никакви ги няма на палубата... Кхря, кхря (поредното прочистване на гърлото)... Само Dona отваряше и затваряше огрмните куфари, вадеше някакви парцали и ги предлагаше, като последен писък на модата. М-да, Ассинта спря погледа си на третия парцал - най-добре щеше да й свърши работа при предстоящите събития - имаше да се вади съкровището...

Последна редакция: пн, 28 авг 2006, 15:33 от Асса

# 195
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192


Като вземам предвид влечението си към бялото и въобще към светлите цветове, това е изборът ми.

# 196
  • Мнения: 3 447


Мдаааа, капитанът започваше здраво да се изнервя. Пък и доня Йосерияния се бе покрила нейде и скоро не се бе упражнявала върху него, тъй че неговата раздразнителност бе обяснима. "Порка мизерия - мърмореше той - какво ли още ще измислят тези, смахнатите?"
Отговорът не закъсня. "Аййййййййайайайай - се чу откъм трюма - Сеньори, бързо слезте долу!".
Препъвайки се в сабите си, сеньорите заслизаха по дървените стълби. Щом очите им привикнаха с полумрака, успяха да различат любимите очертания на стария си познайник, капитан Джонидепио, който бе пленен от пиратите и захвърлен да гние в трюма. И добре, че доня Дона имаше полезния навик да претърсва за скрити запаси от ром и така случайно го откри.
- Уважаеми и прелибездни - викна тя - ще оставим ли нашия любим Джонидепио да гние тук кат жалка мърша?
- Нивгаж! - изреваха бабиейросите и с боен вик "Един за всички, всички върху Джонидепио" се втурнаха на палубата, където бързо-бързо убедиха капитана да пусне техния любим. След това старателно измиха и изтъркаха Джонидепио (даже се попрестараха на някои места), облякоха го в чисти дрехи и го качиха на палубата.



След кратко съвещание решиха, че тъй като предишната му собственичка, доня Рижата Щукинда не се е вясвала скоро насам, могат да се възползват на воля от природните му дарби. Бабиейросите наляха ром на себе си и на младежа, насядаха около него и започнаха да го гледат влажно.

# 197
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Докато бабийросите се радваха като малки  деца на неочакваната находка в трюма, Де Хуанита, отвикнала от промишлените количества ром, сладко похъркваше  и то само след едно Мохито. Беше щастлива в съня си - и как не, след като се виждаше в рая и посягаше към ябълката /на кой му пука, че в Библията е обратно?/

# 198
  • Мнения: 2 085
Без да знае, че бабийеросите са поели към нова авантюра,Кларисиня трескаво бъркаше коктейли

и  хвърляше жадни погледи към полуголите младежи, които трябваше да посрещнат гостенките и със страстни танци

# 199
  • Мнения: 3 447


Доня Дона съзря юнаците, които доня Кларисиня гостоприемно бе приготвила за тях, и мигом изпрати телеграма:

Доня Кларисиня товарете мучачос лодка идвайте веднага (точка) Чакаме Остров съкровища (точка)

# 200
  • Мнения: 4 806
да, тежък следобеден сън обхвана бабейросите... Облаци покриха небето, поляха здраво и слънце пак изгря, а те дремят ли дремят. Цял циклон не раздвижи запалото воинство, но пък капитанът си беше отдъхнал, момците набраха енергия ,,, папагалите дойдоха на себе си.
Ассинта май се размърда първа. Опъна ръце, които звучно изпукаха (направо изтракаха) и взе да се оглежда... и какво да види...

# 201
  • Мнения: 3 447
...Островът!

# 202
  • Мнения: 3 091
На стената на капитанската кабина, с доста зловеща кама беше забит лист хартия... Там прочетохме следното:

Помогите! Както се казва  Wink
Мили дони, отвлечена съм и временно вербувана от рускоговорящи мужчини - нещо трябвало да консултирам КГБ. Обещаха да ме хранят, да не ме бият и да ме върнат по някое време... Щели да ми платят - евентуално, а и "Икра" можело да ви донеса. Цитирам по памет. Признайте - Убаво звучи.
Ако не се върна след седмица, моля организирайте спец. акция за моето спасяване. Търсете ме някъде по линията Москва-Петербург! Няма да свалям червената си шапка - дори, когато спя!
Венсеремос! Вива ла революсион!

ген. Ламя Спаскова

# 203
  • Мнения: 3 447
До бележката имаше залепено още нещо - ген. Спаскова не се бе стърпяла и го бе ударила на агитация:

# 204
  • Мнения: 3 447
Телеграма до ген. Спаскова:
моля донесете путинка стоп курнишони от нас стоп

# 205
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Ето сега ще настане една трезвеност във великата РУСЬ - никой няма да иска да си поръча "една голяма Путинка" Mr. Green - изкоментира Йосеряния, небрежно докато държеше под око новата си лИбоФФ капитана на кораба. Еееех любовта е сляпа, знаете....

# 206
  • Мнения: 3 447
Еееех любовта е сляпа, знаете....
... същото важеше в известна степен и за пирата, тъй че бяха квит Blush

# 207
  • Мнения: 3 447
Послание, надраскано с цикламено червило върху огледалото:

Мили ми сеньори, заминавам за други, нетропически морета, да пооплакна стар кокал и да попалувам с варненските маринерос. Подир десет деня - среща на Острова.
Доня ви Дона

# 208
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Доня, тъкмо щях да се завръщам на острова да ми наредите едно Таро, пък вий заминавате....

# 209
  • Мнения: 3 447
Га са върна, баби, тогаз Hug

# 210
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Доня, тъкмо щях да се завръщам на острова да ми наредите едно Таро, пък вий заминавате....
Ни рИви Дафодилия, ще метна едно око в кавенЯта ти чаша. Ай, туряй леблебията на котльонЯ.

# 211
  • Мнения: 2 085
"К'во?!... К'во?!!...?!!?!!...Къде...?!?...На тропически остров?!?...Изгубени..?!?! LOST...?!!!?Скоро по Нова телевизия...?!!!?"
Кларисиня изтръгна кристалното кълбо от ръцете на Жаноария Гледачката и хукна към пристанището.....

# 212
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 706
Елфина с последни сили размахваше тежките гребла на поизгнилата лодка, която открадна от един изпаднал рибар от Порта. Все още се чудеше дали просто беше прекалил с рома или се увличаше по онази зловонна шаманска трева, която те пренасяше в други светове. Това обаче не беше най-важното, което тревожеше гладкия и мозък. Вслушваше се в тревожното скърцане на дъските и се питаше, ще успее ли да стигне до далечния платноход с розови платна. Какво ли щеше да се случи там...Дали бабиериндосите щяха да я посрещнат и приемат като една от тях или щяха да....потръпна още преди да си представи каквото и да е било. Страхуваше се. Нощем морският вятър донасяше крясъците на разбеснелите се бабиериндоси.
Елфина винаги си мислеше, че това са мощните им припявания и страстни викове по знойни моряци с прилепнали по косматите си гърди моряшки фланелки, но хорицата от портовете разправяха друго.
Но не бяха само това нещата, които човъркаха малкия и ум. Беше натоварила 15 сандъка с отлежал ром, с който се надяваше да омилостиви и подкупи бабиериндосите да я вземат при тях на борда, но последната вечер докато шпионираше сигналите, които те си разменяха в ефира, долови странната дума "путинка" - нима вече в безкрайното море се пие водка? "Традициите не са това, което бяха" - въздъхна тя, чудейки се дали номера с рома ще мине и дали не трябваше да натовари вместо това сандъци с пури, превързочни материали, новите каталози на Ейвън и чорапогащи за всякакви трътки.
 За да се справи с напрежението отвори една бутилка, отпи жадни глътки, прегърна китарата си и засвири, така както се беше научила при старите сигански катуни в Андалусия.
Мислите и отлетяха надалече и тя вече не знаеше сънува ли или опиянена от рома и тревогата, обгърната от морската мъгла, не съзира в далечината силуета на бленувания платноход или това беше една несполучлива шега на бедния и ум и въображение.

# 213
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Lambada! - крещеше с дрезгав глас някаква дъртачка и размахваше фусти по борда....

# 214
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Докато доня Елфина гребеше с последни сили, а на палубата се вихреше буйна ламбада, в кубрика доня Василинда Де Философиа Дървенида си блъскаше главата върху договор с четири местни и три световни телевизионни канала.
- Бабин сървайвър, а? Хубуу (хубаво). По идея на Ламелинда? Хубуу. А къде е клаузата с кинтите?
Донята обърна договора и се ококори.
- А тъй! - рече тя. - Мноо хубуу!
- Заминаваме да сървайваме! Баби срещу младоци - ревна с прегракнал от тютюна глас алчната бабиера.
- Отваряме нова тема, бабините. Пък да видим кой ще сървайвне, ама ха!

Общи условия

Активация на акаунт