Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Остана ми целина(на листа), как да я съхраня? Нарязана във фризера или да я изсуша?
Цитирай

Във фризера слагам всичко
Цитирай

Добрич

Накълцана във фризера , в кутийка или найлонов плик ! Почти всички зелени подправки съхранявам така за през зимата Smile
Цитирай

Накълцана във фризера , в кутийка или найлонов плик ! Почти всички зелени подправки съхранявам така за през зимата Smile

Аз дори не кълцам....направо ги бухам......и после си отчупвам...... Mr. Green
Цитирай

може и да изсушиш както е на листа и прибираш. После е суха и я стриваш на яденето.
Цитирай

При хората, които обичам

Накълцана и натъпкана в пластмасовите формички за лед. Слагаш по някоя капка вода и замразяваш.
Цитирай

Русе

Накълцана и натъпкана в пластмасовите формички за лед. Слагаш по някоя капка вода и замразяваш.
и после изсипвам в найлонови торбички. когато готвя- отчупвам кубче и - в тенджерата
Цитирай

Аз също я суша (нямам си фризер Sad), даже и главите, запазва си чудесно аромата  Peace
Цитирай

Майничка

Аз си правя разфасовки за супа за зимата във фризера - в малко пликче - парче от глава от целина, няколко листа, малко магданоз, 1/2 чушка, 1-2 моркова. После само вода, картофи и лук добавям и накрая пасирам и застройвам.
Цитирай

София

Във фризера слагам всичко
И аз така  Peace
Цитирай

Плевен

Всички заленийки измивам старателно, след това ги нарязвам и ги слагам в кутийки от маргарин във фризера.После само слагаш в яденето.Запазват се идеално, а зелената подправка има много по-добър вкус от сушената Peace
Цитирай

София

нарязана във фризера е най ароматна после Peace
Цитирай

Ancona-Italia

Измивам добре целината след което я подсушавам  , нарязвам на ситно и слагам в торбички за фризер .
Цитирай

New Zealand

Измивам добре целината след което я подсушавам  , нарязвам на ситно и слагам в торбички за фризер .

И аз така процедирам
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.