говорите ли на бебо? ....

  • 2 860
  • 99
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 897
Аз не,татито-да Simple SmileНякак не ми се отдаваше,ама с часове си гледах коремчето как се деформира я от краче,я от ръчичка и се разтапях от щастие Heart EyesОткакто е роден не спирам да му говоря Grinning

# 61
  • Мнения: 1 117
На Валери много говорех докато беше в корема. Но сега...май от разговори с баткото, на мен не ми остава ред. За сметка на това пък той постоянно нещо му бърбори и го целува през корема Laughing

# 62
непрекасното им говорихмв на бебките от 5месец

# 63
  • София
  • Мнения: 5 079
Не съм му говорела, но непрекъснато в присъсствието на хора около мен все ЗА него говорех... Няма как да се е чувствал необичан и нежелан. Laughing
Сега си "говорим" истински! Heart Eyes Голям кеф! baby_neutral

# 64
  • София
  • Мнения: 829
Аз му говоря и го галя, понякога му чета, но гледам винаги, когато се обръщам към Бебо, не само да му говоря, но ида го галя(идея си нямам дали усеща Simple Smile)
А таткото му говори вечер и го побутва и потупва!
Не знам дали има полза полза за Бебко, но със сигурност ние много се забавляваме Grinning

# 65
  • Мнения: 2 952
Аз на Саги пусках и музика.....от  тази въртележка над леглото....., с която и до днес  заспива.....като си чуе таи мелодия и си знае ...търка очичките вече Grinning....сигурно я помни......А на сегашното бебче , което ми е в корема .....още не говоря .....нека да му пораснат ушите hahaha Joy  майтап да става Mr. Green

# 66
  • Мнения: 2 952
Ох, забравих да кажа,че татко му му говореше през пъпа , това било микрофон hahaha Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 2 309
Винаги му говорех,колко много го обичам...

# 68
  • Мнения: 5 103
Докато беше в корема не и говорих много, но сега и говоря като на голям човек Hug

# 69
  • Мнения: 8 917
здравейте бъдещи мами,
вие говорите ли на бебчетата в корема и какво им говорите?
а вашите половинки включват ли се ?
аз съм в 5-ия месец и се опитвам да говоря,но май таткото се справя по-добре от мен Embarassed
В коремчето ми - повече си говореха с татенцето си, но пък аз си наваксах още първият ден като се появи на бял свят Mr. Green

# 70
  • София
  • Мнения: 3 064
Да му говоря целенасочено не ми иде отвътре някак, ама аз по принцип и като съм сама си говоря, на себе си, на кучето... абе луда работа!

Музиката обаче свири непрекъснато у нас. Иначе, говоря му понякога като се разбеснее отвътре. И си галя корема при всяка възможност, особено като се раздвижи.

Общо, взето, правя каквото ми иде отвътре. Не стават насила тез неща - глупаво е!

# 71
  • София
  • Мнения: 3 804
На мен ми се струваше доста неестествено и не му говорих,но таткото дори приказки му разказваше Mr. Green.

# 72
  • Мнения: 256
Аз му говоря и му пея една песен :"На разходка ходила патица с дечицата......"  Laughing Да видим как ще му действа тази песничка като се роди. И понеже никога не съм гледала гол корем на бременна, сега непрекъснато си го наблюдавам. Много ми е интересно.
Таткото сякаш изпитва неудобство да му говори през корема, но пък си го прегръща и си го гали  Grinning

# 73
  • Мнения: 5 026
 Да, още от началото му говорех. Струваше ми се неестествено, но го правех. Някъде след 5-6 месец баща му му пееше Simple Smile

# 74
  • Мнения: 2 214
Разказвах му как го чакам, как го обичам и колко ще съм щаслива когато се видим.
Понякога когато не се същах какво да му казвам четох му.

Общи условия

Активация на акаунт