Corine de Farme

  • 1 253
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35 951
http://www.corinedefarme.com/

За тази козметка ми е питането. Мяркала съм бебешката серия, но не съм се заглеждала. Днес купих на дъщеря ми душ-гел с аромат на ягода от "Фантастико" /страхотен е! вече пробван  Wink/, но нямаше нищо друго май. Много ме интересува детските серии къде може да се намерят. Също от продуктите за мами бих пробвала с удоволствие  Wink. Разгледах френски и международния вариант на сайта - има някои разлики. Във френския видях серията Monoi /с 2 точки/, която се продава и в нашия малък "Бонжур". Във форума тази козметика е спомената точно 3 пъти /според търсачката/, но моля, ако някой има отзиви да ги сподели и да каже къде евентуално може да се купят продукти от детските серии /не бебешките/ и от сериите за мами  Wink
Благодаря предварително!  Wink

# 1
  • Мнения: 330
http://www.pakostnik.com/products.php?cat=55
  bouquet

И пиши от кое си доволна.И аз мисля като ни свършат мазилата да я пробвам Hug

# 2
  • Мнения: 35 951
тези ги видях, но аз искам детските, а не бебешките:



или мамешките:



днес купих за голямата от тези:


# 3
  • Мнения: 11 003
Само във "Фантастико" ли ги има?  Cry Cry

# 4
  • Мнения: 35 951
бебешките съм ги виждала в по-големите аптеки, но не съм ги поглеждала  Embarassed
само бях регистрирала наличието на такава марка  Confused
душ-гела го взех, защото щерката ме тормози за едни други, които ми изглеждат много ненадеждни и чак у дома се загледах и порових за марката  Laughing

# 5
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Ами в списание 9 месеца имаше реклама на тази козметика и пише , че се продават в цялата магазинна и аптечна мрежа , както и в:Аптеки "Ремедиум", "Сейба", "Фармахит"; верига детски магазини Пинокио, Вис Виталис, Дахи , Хиполенд, Елитис кеш енд кери и магазини Сани.

# 6
  • Мнения: 548
На мен в аптеката на супермаркет Хит ми дадоха мостра на хидратиращия лосион за бебета и аз много го харесах. Косьо е с атопична кожа и досега беше само на Мустела и д-р Тайс, но лосионът на Corine хидратира чудесно, попива бързо и като ми свърши Мустела-та, ще мина изцяло на него. Големият флакон беше около 6 лв.
Поискай си мостри, за да го пробваш. Би трябвало да имат. Аз преди морето отидох и си изпросих 5-6 (една доза ми стига за три намазвания), за да не нося големи флакони, и ми дадоха без проблем.

# 7
  • Мнения: 98
За съжаление мога само във Варна да ти препоръчам магазин.Аз съм купувала детски душ-гел круша,шампоан за възрастни 2&1 бадем и мляко за тяло бебешко,което използвах аз.. Wink.Ами много добре.Доволна съм.И съотношението качество:цена е супер. Peace

# 8
  • Мнения: 870
От тази фирма съм ползвала за себе си защитен плажен лосион СПФ 15, бях вече на море и съм много доволна от него, доста съм бяла, но не изгорях. Всъщност имам и един интимен гел, но той се води за чувствителна лигавица и не е ароматизиран и ползвам него редувайки го с Лактацид Фемина.

Общи условия

Активация на акаунт