За привлекателността на нашите половинки?

  • 5 118
  • 91
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 116
Да, но пък ние сме ЕДИНСТВЕНИ!!!  Flutter Crazy Blush

# 46
  • Мнения: 1 107
Моят категорично не е от типа, който масово се харесва на жените - надменен особняк и малко темерут... и му личи отдалече  ooooh!

# 47
  • Мнения: X
И моичкия е още вървежен-особенно като пусне косата...но аз не ревнувам,щом има и други заблудени -да го харесват...

# 48
  • Мнения: 2 495
Разбира се, че го заглеждат...но повече заглеждат мене Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 446
Да,позаглеждат го.Особено като е скоро подстриган и обръснат Mr. Green
Peace
След като му направих нова прическа е още по желан. Аз съм си по убава Laughing

# 50
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не знам и слабо ме интересува.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 480
Да, заглеждат го, особено след като започна отново да ходи редовно на фитнес, и след като започна да се вслушва в съветите ми по отношение на облеклото  Wink Но мен ме заглеждат повече  Mr. Green

# 52
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Странното е, че го заглеждат повече, когато е сам с детето на разходка. Гадините... Mr. Green

# 53
  • София
  • Мнения: 18 679
Ми и да го заглеждат, не ми пречи Whistling

# 54
  • Мнения: 2 161
Позаглеждат го.На мен това ми действа много сексуално.И тогавааа няма прошка за него Embarassed
Но мъжете ни са ощетени,все пак.Достатъчно е да притежават хубава кола,да сложат маркови очила и обувки и хоп,всяка невръстна тийнейджърка им се лепи.Докато при жените е друго.Ако ни загледат,то е заради природните ни дадености.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Де да знам  newsm78
Аз, като ходим по улиците, зяпам мъжете с хубави коли, маркови очила и обувки и не забелязвам дали заглеждат моя  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 2 237
Моят е спортист и има доста приятна физика /и психика също Mr. Green/
Не казвам че е пръв красавец,ама да ,заглеждат го.Има някакъв особен чар ,дето и до ден днешен не мога да се сетя как го докарва newsm78

# 57
  • Мнения: 8 917
Разбира се, че го заглеждат...но повече заглеждат мене Mr. Green
smile3521 newsm47

# 58
  • Мнения: 15 619
Оставям го да диша. Имам му доверие. Пък и той си знае, че такава като мен няма да намери втора. Ако взема да се тормозя и за тези, дето въздишат по него. Знам за някоя друга и като се видим са ми мноооого смешни.

# 59
  • Мнения: 4 668
Да и то много ! Наистина е много готин и особено като е с бебока много го зяпат  Laughing
Аз много се кефя на това , понякога ми е смешно ...
В нашето семейство нещата са ясни , пълно безумие е даже да си помисли някой , че другият ще кривне  Flutter
Радвайте се на хубавите си мъже , а пък на девойките по улиците да им текат лигите !

Общи условия

Активация на акаунт