Да е оплача и да си търся нов интернет-доставчик в Хиподрума!

  • 795
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 790
Това то, търся си нов доставчик на нет, щото от тези ми писна. Договорът бил не за 1 месец, ами за 30 дни. И така, всеки месец ми се спира нета все по-рано. Последният хит е, че платих на 3-ти юли, сега щели да ми го спрат на 1-ви август. Както и да го броя, не са 30 дни. А за първи път съм платила на 12-ти. Това означава, че за 3 години им плащам един месец повече. Не ми е за парите, ама не съм и балък. И междувременно смятам да уведомя Комисията за защита на потребителите, за което информирах и фирмата-доставчик.
Е, писна ми. Давайте идеи!

# 1
  • София
  • Мнения: 6 541
Ние сме към Евроком кабел вече 2 години и кусур и нямаме проблеми. има ли евроком във вашия квартал? съмнявам се да няма  newsm78
http://www.ekk.bg/index.php?pnm=cable_net&ln=0  - ето тук можеш да прочетеш повече
http://www.ekk.bg/index.php?pnm=prices&ln=0 - ето ти цените
Другия вариант е да провериш за лан в Хипордрума. Peace

# 2
  • Мнения: 134
Кой ти е оператора?
И ние живеем в хиподрума и доставчика ни е БГ мрежа. И ние плащаме на 30 дни, но пък сме много доволни. А и не е чак толкова страшно, защото реално плащаш за 6 дни по-малко в годината, или за 5 години - ще се плати един месец повече. На нас ни казаха, че така им бил направен софтуера на фирмата  #2gunfire
Представи си при поне 5 000 потребитела .... за какво става дума!
Но  в квартала това е най-доброто за сега!
Майка ми се вързаха към БТК и е ад!!!

# 3
  • Мнения: 5 790
Кой ти е оператора?
И ние живеем в хиподрума и доставчика ни е БГ мрежа. И ние плащаме на 30 дни, но пък сме много доволни. А и не е чак толкова страшно, защото реално плащаш за 6 дни по-малко в годината, или за 5 години - ще се плати един месец повече. На нас ни казаха, че така им бил направен софтуера на фирмата  #2gunfire
Представи си при поне 5 000 потребитела .... за какво става дума!
Но  в квартала това е най-доброто за сега!
Майка ми се вързаха към БТК и е ад!!!

Точно за същите става въпрос. Досега говорих с тях по този въпрос, обясниха ми същото - софтуеъра, не съм била плащала за 1 месец повече, и т.н и т.н. Простотия. Ще звъня в Комисията, иначе няма оправия. Аз съм им клиентка от 2004 год. За две години и половина съм им платила за 12 дни повече. Е, писна ми!

# 4
  • софия
  • Мнения: 495
И аз съм към БГмрежа и плащам на датата на която са ме включили newsm78Всеки месец на една и съща дата.

# 5
  • Мнения: 5 790
И аз съм към БГмрежа и плащам на датата на която са ме включили newsm78Всеки месец на една и съща дата.

А, стига бе! Точно сега една девойка по телефона ми обясни, че месеца при тях бил 30 дни и датата се местела. Така че, за 1 календарна година, се губят 5 дни. Това ми го каза в прав текст. И всеки месец се плащало 1 ден по-рано, особено когато месеца е 31 дни. За февруари нищо не спомена, но аз смятам да спомена, защото ме поканиха в офиса за разговор. Все пак захранването им на целия квартал е у нас. А аз и друг път съм го спирала!

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 23 604
И аз съм към БГмрежа и плащам на датата на която са ме включили newsm78Всеки месец на една и съща дата.

А, стига бе! Точно сега една девойка по телефона ми обясни, че месеца при тях бил 30 дни и датата се местела. Така че, за 1 календарна година, се губят 5 дни. Това ми го каза в прав текст. И всеки месец се плащало 1 ден по-рано, особено когато месеца е 31 дни. За февруари нищо не спомена, но аз смятам да спомена, защото ме поканиха в офиса за разговор. Все пак захранването им на целия квартал е у нас. А аз и друг път съм го спирала!
Я им искай наем задето захранването е у вас. Чий ток ползват?

# 7
  • Мнения: 5 790
Правят ми отстъпка 7 лв. на месец. Но ме дразни това, че всеки месец ми спират нета 1-2 дни по-рано от датата, на която съм го платила предишния месец.

# 8
  • Мнения: 1 451
И аз бях към БГ Лан, но в Зона Б18. Никога не съм имал такъв проблем. Плащаше се от първо до шесто число на месеца, за календарен месец, а не от дата, до дата или за брой дни.

# 9
  • Мнения: 221
потърси тук
аз съм към София нет.. връзката ми е доста бавна, но поне имам интернет.. само 1 час да нямам и ги правя луди  Twisted Evil
само един единствен път досега имаха голям срив в мрежата и някъде около 15 дни нямах интернет, но обаче на следващият месец ги приспаднаха..
всеки месец си плащам на едно и също число 15 лева..
зависи каква връзка искаш.. аз не тегля особено много.. само през торенти..
пък и нищо не ми е чак толкова спешно..

# 10
  • Мнения: 183
Смени квартала с някой квартал с повече доставчици - примерно Люлин, Обеля, Овча купел

Последна редакция: сб, 29 юли 2006, 00:09 от addicted

# 11
  • Мнения: 3 323
0888285005 , 9305741 Глобаллан много сме доволни

# 12
  • София
  • Мнения: 572
0888285005 , 9305741 Глобаллан много сме доволни
И ние сме към тях и съм доволна.Зимата като имаше сняг и малката беше болна  не можех да отида да платя в срок .Обадих им се ,че ще закъснея и не ми спряха нета.

Общи условия

Активация на акаунт