Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

софия

привет!!
може ли да имаш  разкритие без да имаш контракции и болки, без да го усетиш така да се каже или те нещата са свързани самите контракции ли предизвикват разкритието, на мен вчера ми падна запушалката, е поне така си мисля кафеникава слуз, това трябва да е, но контракциите ми са малко а имам 3см. разкритие, бебчо нещо се мотае и не иска да излиза преди два дни имах контракции и болка ниско долу но на следващия ден отминаха. ако някоя мама е имала подобни преживявания да ми разкаже подробности. вече всеки ден ми се струва безкраен и съм много нетърпелива да  Very Happy  гушкам бебчо
Цитирай

Не знам дали може без контракции, но аз със съвсем леки контракциии направих 7 см разкритие, даже изненадах доктора. После ме боля истински.
Цитирай

София

и аз имах 4 см без да разбера , а контракция не зная какво е ( така и не се научих да ги разпознавам, щото тумбакът си ми беше мно-о-о-о-оого твърд заради 2 -те  Razz ).
Приятелкато ми обаче ме бие - тя до 6-тия см. не е разбрала  Razz
Цитирай

И аз до 3-4 см. почти нищо не усещах Very Happy
Успех, леко раждане Very Happy
Цитирай

там,откъдето се вижда морето...

Аз също до 3-4 см нямах никакви болки/или ако съм имала са били слаби и не съм ги усетила/.Когато наближи момента обаче,ще разбереш,защото болките стават много силни и постоянни/на 5-10 мин./.Стискам ти палци и леко раждане!
Цитирай

София

аз също съм била имала разкритие 4 см и нямах никакви болки. и понеже го бях преносила седях в болницата та докторите се майтапеха, че съм щяла да рода без да разбера, защото разкритието се увеличаваше по малко пък аз нямах болки.
Цитирай

София

Може!Аз имах пет см. и никакви болки, контракции сигурно е имало, но не съм ги усетила..А на 5 см . директно ми сложиха епидурала, така че и болка не съм усетила Very Happy
Цитирай

Barcelona, Spain

Ами радвай се, че е така. Обратното хич не е за предпочитане.
А така можеш и до по-голямо разкритие да стигнеш неусетно. После докато усетиш контракциите вече ще си родила.
Цитирай

Бургас

Че много е добре даже да е така Wink Обратният вариант е изключително ...хм...неприятен Evil or Very Mad .Напълно е възможно. Леко раждане и да се гушкате скоро Very Happy
Цитирай

BE, 2260

Цитат на: tedi_b
Не знам дали може без контракции, но аз със съвсем леки контракциии направих 7 см разкритие, даже изненадах доктора. После ме боля истински.

И аз бях нещо подобно. Лекарката ми следеще контракциите на монитора и казваше: Ето сега имаш контракция, а пък аз нищичко не чувствах. После към 5-6 см. решиха да ускорят нещата, сложиха ме на системи и 2-3 часа по-късно бях родила Very Happy.
Имам чувството че ако си бях останала вкъщи след като ми падна тапата, щях да си направя 10 см. разкритие без никакви болки  Very Happy
Цитирай

Там някъде

Цитат
Може!Аз имах пет см. и никакви болки, контракции сигурно е имало, но не съм ги усетила..А на 5 см . директно ми сложиха епидурала, така че и болка не съм усетила

И аз така Very Happy  Very Happy
Цитирай

Аз имах контракции на 2 мин., без никакво разкритие, но ако лекарката не ми беше казала, нямаше да разбера, че имам контракции  Smile Не усетих никаква болка.
Цитирай

САЩ

Отидох да раждам защото ми изтекоха водите, а контракции започнах да усещам чак при 7 см разкритие  и за има няма 30 мин родих.
Леко раждане!
Цитирай

Уааа късметлии такива!!!!
Завиждам не дотам благородно.При мен контракциита започнаха много болезнени и без никакво разкритие и от началото до края си бяха много силни и на 5 мин.А тия немци не ми сложиха и упойка....тук се държало всичко да става ЕСТЕСТВЕНО.....аааа гадняри newsm09
Да не говорим ,че целия процес при мен трая 30часа и бях едва ли не феномена в отделението Very Happy  Very Happy
Цитирай

Sofia

Аз направих 6 см разкритие без да разбера изобщо, контракцийте бяха съвсем леки, мислех си, че са подготвителни, после за 40 минути родих.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора