Мами в Италия 17

  • 17 566
  • 274
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 154
Salve Ragazze !

Бахти и жегата,на морето си беше добре тук не се диша,сега докато пак се аклиматизирам  Whistling

Честита Годишнина на Феиам! Много да те радва и уважава мъжа ти и на ръце да те носи  Grinning

Лени скъпа,не съм взимала никаква техника с мен,но мойте амичи снимаха и чакам снимки,като ми ги пратят ще показвам.Иначе тен си имам,още  от пишините по Лоди и Сан Донато фанах абронзатура  Laughing на морето не ми се налагаше да се мажа много много.Поне от изгаряния се спасих.
Отивам да си взема някое дивуди после пак ще пиша
До после Дами   bouquet

# 76
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Hug Докато не видя, не вярвам!  Crossing Arms Laughing Гости приемаш ли? Laughing

Ми запповядай...на празен хладилник, ама мноого бутилки Mr. Green
А паък за гостите, ето, моите приятелки италианки, все много уморени, купуват полу_готови неЩа и ето, канят гости.
Кака ти си прави вси4ко от до...и те после "аууу, ама много вкусно, как успяваШ?"...

Еми, тъпа съм, мама му стара няма друго обяснение на таз работа. Sick

Айде моми4ета, изнасям се у жегата, в колата без климатик, Ша са видим по_късно, ако сте на линия...докато се боядисвам.

Лейди, скапа ми постинга...наложи се да го пиШа отново.

Мерси за пожеланията   bouquet

# 77
  • Мнения: 2 804
Лени , не мисля че има нещо лошо в това да ти прави подаръци та нали си му съпруга .
По добре да ти прави подаръци на теб отколкото на някоя колежка !
Аз по принцип не получавам много подаръци без повод та покрай раждането на малката мъж ми около месец почти всеки ден ми носеше по нещо което ми беше странно но и приятно същевременно тоя месец не ми е купил нищо и сега ми е даже кофти , и аз като малките деца .
По мое наблюдение колкото повече един мъж се харчи по една жена толкова повече почва да я уважава .

# 78
  • Мнения: 6 167
По мое наблюдение колкото повече един мъж се харчи по една жена толкова повече почва да я уважава .

сУПЕЕЕЕЕР))))

# 79
  • Мнения: 1 100
Здравейте дами Grinning

4естита годиШнина Феиам4е  bouquet :много Щастие и вси4ко най пожелавам Hug

Гледам обсъждате мъжкото съсловие днес: и аз като адаШката Десита не мога да се опла4а, вси4ко прави 4овека: и боядисва и поправя и мебели сглобява (то и аз де Mr. Green). Е за 4истено не го търси, но аз и без туй не искам да е супер "домакин" Naughty Оба4е поделянето на задълженията си е важно, няма насам, няма натам Stop

Лени, не отказвай мила, приемай подаръци и не му мисли, нали ти е мъж: Щом му е приятно, нека подарява....Ина4е и аз като Феиам съм претенциозна и все със страх ми подарява милия неЩо: да не би да не го харесам, пък после кой ни виновен Embarassed

Италин4е, много сте хубави, а де4ицата супер сладки Heart Eyes
Дани, оправи ли се съвсем малката принцеса Wink

А и хубавото ни Лейди се върнало гледам Hug Добре, 4е те мислехме...да не вземе да си те "познае " някое италиано на плажа. Привет  bouquet

Влади, банският е супер. И ти изглеждаШ добре. Ма и аз не препоръ4вам преяждане, 4е много време имаШ до края, да не ти е тежко, пък и в тия жеги. Абе с мярка вси4ко може Peace....Аз ве4е съм метнала около 10... Embarassed..ма с много внимателен хранителен режим...оф, дано не ка4а оЩе пове4е от 3, ooooh!

Клеми, в4ера мернах, 4е си ка4ила сватбени снимки из форума...ма не ми се отваряха SadДнес пак Ще пробвам, да тА видя Laughing

# 80
  • Мнения: 6 167
Денис, да те питам аз нещо, защото под твое влияние си поръчах едни чехли онлайн от бонрпи.
Кога ще дойдат. мисля, че мина повече от седмица,откакто ги поръчах...  newsm78

# 81
  • Мнения: 2 804
Денис , ами оправи се ма аз нали съм от вейка та тя ме подсеща да и давам антибиотика -срам не срам е истина .
В момента и двете са под масата  и се борят с един пумпал да види ме кога пак ще писнат от сутринта не са млъкнали или в хор или се редуват вече са 4 минути тишина направо рекорд .
Моя съпруг обикновено ми подарява телефони дрехи и парфюми но аз не съм претенциозна важното е да ме глези пък било то и с едно цвете они танто .

# 82
  • Мнения: 1 100
Денис, да те питам аз нещо, защото под твое влияние си поръчах едни чехли онлайн от бонрпи.
Кога ще дойдат. мисля, че мина повече от седмица,откакто ги поръчах...  newsm78

Ай, лоШо ми се пиШе, да не взема да ям бой Embarassed Шегата настрана Лени, тъкмо от там не съм поръ4вала, но мисля, 4е времето за доставка беШе от около 2 седмици: ей така пиШе "I tempi di consegna sono di circa 15 giorni."...сега погледнах.

....Мисля, 4е е така, Щото май не ползват куриер, а обикновена пратка... Ина4е с куриер макс. за седмица пристига...

П:П. да предупредя : при ползване на  сайтовете за онлайн търговия, проверявайте то4ните разходи по пратката и времето за доставка. ЗаЩото вси4ки са разли4ни: масово с куриер е от около 3/4 дена. За дрехи и т.н. по 15 дена. А съм виждала за мебели и коли4ки по 25 дена...

Последна редакция: нд, 30 юли 2006, 14:05 от denise

# 83
  • София
  • Мнения: 6 797
Някой хора бяха обещали снимки  newsm78

# 84
  • Мнения: 3 425
Vladi,mai samo az ne vijdam snimkite?????Iskammmmm

4eta na 3ta stranitsa sum o6te.......

# 85
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
    Вие там ползвате ли кафява захар и какво мислите за нея?

# 86
  • Мнения: 3 425
Ей ме на...ех,сигурно съм изпуснала Влади и тя е изтрила снимките Rolling Eyes Нищо де....Весело изкарване и пожелавам  Flutter Май пак в Позитано отиваха или пак бъркам?!
Феям,ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА...ОЩЕ МНОГО ПО ТОЛКОЗ   bouquet

Банда,половинката си дойде и той като си е вкъщи почти не сядам на компа!
Вчера беше променлив ден...чак вечерта се накани да вали и после пак топло #2gunfire  и главата чак днес ме отпусна!
Дани,като те боли глава малко вода,лимон и захар бъркаш и пиеш...снощи аморето ми го направи и се пооправих,а после се сетих че в бг бабите го правят с лимонтузо!Аддиритура на една приятелка баба и и го даваше за всичко....всичко било лекувало  Joy  
Леиди,споко...то по нашето крайбрежие е така....пясъка го няма,акъдето го има не е хубав!Може би по на юг!
Гери,така е ...ДЛЪЖНИЦИ СМЕ ИМ,та затова аз вече се интересувам с колко трябва да си задължен на държавата,та да те спрат на границата....в една тема говореха за 5000 лева?!
Хм...за мъжете...за моя всичко е УТРЕ,ама кое утре  Rolling Eyes но такъв съм си го взела, такъв ще си го 'дондуркам'!Аз съм леко възму'тена последните години как хората се развеждат поголовно....няма търпимост,компромиси,уважение....стрес,стрес,ама не го приемам аз т'ва  #Cussing out  ...ммм не не...
Айде улях се  ooooh!

Последна редакция: пн, 31 юли 2006, 14:56 от Kaлa(Bella13)

# 87
  • Мнения: 3 425
Краси,аз не я позвам,само на мишлето му бях давала няколко пъти уж да ака,но без резултат и вече дори не я купувам!

# 88
  • Мнения: 154
Кала,минахме покрай Ливорно петък вечерта-абе много хубав град,прилича ми на нашите Варна Бургас,пълно с хора по улиците,магазините отворени,кафетата пълни,направо ти завидях,че живееш на такова място.  Наистина прекрасен морски град ,жалко за тия плажове че са такива  Laughing Confused
Изобщо всичко много ми хареса и хората са супер по вашия край!  Grinning Sunglasses

Привет и на теб Денисче  Heart Eyes много  хубаво аватарче си си сложила,хубава снимка.  Sunglasses

# 89
  • Мнения: 6 167
    Вие там ползвате ли кафява захар и какво мислите за нея?

само такава ползвам
какво да мисля, предпочитам нерафинираните неща, пред рафинираните ( сол, захар, брашна разни)...
мисля, че са по-здравословни уж.

Общи условия

Активация на акаунт