Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 90 отговора

Пазарджик

има теми за климатици,за дограми,телефони и др,а за колите не видях-е я да видим кои коли са на почит(по-късно,ако има интерес може и анкета да пусна)
Ние сме с голф 3,а вие?
Цитирай

Това е темата, но стана голям скандал, по-добре да не започва пак  Tired
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=92162.0
Цитирай

Пазарджик

Това е темата, но стана голям скандал, по-добре да не започва пак  Tired
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=92162.0
Благодаря ти,извинявам се-явно не съм търсила,както трябва Sick,ако може тогава нека я заключат модераторите
Цитирай

BE, 2260

я да видим кои коли са на почит(по-късно,ако има интерес може и анкета да пусна)

На почит в момента ми е Audi Q7, а пък се возя на Форд Ескорт. Егати разминаването Mr. Green
Цитирай
ia da popitam sega kakto sum na miasto... sashto samo se nadlugvate koi kakva kola ima, koi kakva kushta ima i t.n...tuk li vi e miastoto da si izbivate kompleksite????
vsichko tova e tolkova smeshno, che niamam dumi.. nai-malkoto edin chovek, koito jivee v tova ejednevie koeto vie "pokazvate" njama da se hvali na liavbo i na diasno.. tipichni kompleksi sa bednia narod...
Цитирай

на върха

Ти що не вземеш да се регистрираш и да не пишеш анонимно, а? На мен такива изказвания от нерегистрирани ми звучат доста комплексарски Very Happy
Цитирай

Ямбол

Peugeot 307 -> http://www.peugeot.bg/?page=models&model=307sw
Цитирай

Синя ни е колата Mr. Green
Цитирай

на върха

Ау какво съвпадение   и нашата е синя Flutter 35
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

НЕ вървите..., моята е с 2 колела  Mr. Green
Цитирай

на върха

Ти са кво съ опитваш да докажеш, а?! Ееееее аман от избиване на комплекси у тоя форум! С две колела била, пък аз имам една дето изобщо нема колела, аре сега да те видим!
Цитирай

София

ia da popitam sega kakto sum na miasto... sashto samo se nadlugvate koi kakva kola ima, koi kakva kushta ima i t.n...tuk li vi e miastoto da si izbivate kompleksite????
vsichko tova e tolkova smeshno, che niamam dumi.. nai-malkoto edin chovek, koito jivee v tova ejednevie koeto vie "pokazvate" njama da se hvali na liavbo i na diasno.. tipichni kompleksi sa bednia narod...

Леле колко си права, която и да си!   Беше започнало да ми се повръща Sick вече от хвалбите (комплексите) на някои персони! Баси простотията!
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Ти са кво съ опитваш да докажеш, а?! Ееееее аман от избиване на комплекси у тоя форум! С две колела била, пък аз имам една дето изобщо нема колела, аре сега да те видим!

оки де, ела ми виж тогаз бричката, дето няма скоростна кутишка, волан и педали  Laughing
Цитирай

... sashto samo se nadlugvate koi kakva kola ima, koi kakva kushta ima i t.n...tuk li vi e miastoto da si izbivate kompleksite???? ...

Какво значи да се надлъгваме и към кой е насочен въпроса ти newsm78
Ако не вярваш, че това е нашата кола, заповядай да те повозим  Crazy
Цитирай

Варна

НЕ вървите..., моята е с 2 колела  Mr. Green

Аз пък имам автобус!  bowuu Ако не вярвате питайте 1-2 съфорумки дет ги водя на плаж! оф, олекна ми, що комплекси избих.......
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 90 отговора