а колата ви?

  • 3 968
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
има теми за климатици,за дограми,телефони и др,а за колите не видях-е я да видим кои коли са на почит(по-късно,ако има интерес може и анкета да пусна)
Ние сме с голф 3,а вие?

# 1
  • Мнения: 46 488
Това е темата, но стана голям скандал, по-добре да не започва пак  Tired
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=92162.0

# 2
  • Мнения: 603
Това е темата, но стана голям скандал, по-добре да не започва пак  Tired
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=92162.0
Благодаря ти,извинявам се-явно не съм търсила,както трябва Sick,ако може тогава нека я заключат модераторите

# 3
  • Мнения: 5 539
я да видим кои коли са на почит(по-късно,ако има интерес може и анкета да пусна)

На почит в момента ми е Audi Q7, а пък се возя на Форд Ескорт. Егати разминаването Mr. Green

# 4
ia da popitam sega kakto sum na miasto... sashto samo se nadlugvate koi kakva kola ima, koi kakva kushta ima i t.n...tuk li vi e miastoto da si izbivate kompleksite????
vsichko tova e tolkova smeshno, che niamam dumi.. nai-malkoto edin chovek, koito jivee v tova ejednevie koeto vie "pokazvate" njama da se hvali na liavbo i na diasno.. tipichni kompleksi sa bednia narod...

# 5
  • Мнения: 6 472
Ти що не вземеш да се регистрираш и да не пишеш анонимно, а? На мен такива изказвания от нерегистрирани ми звучат доста комплексарски Grinning

# 6
# 7
  • Мнения: 8 505
Синя ни е колата Mr. Green

# 8
  • Мнения: 6 472

Ау какво съвпадение   и нашата е синя Flutter Joy

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ау какво съвпадение   и нашата е синя Flutter Joy

НЕ вървите..., моята е с 2 колела  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 6 472
Ти са кво съ опитваш да докажеш, а?! Ееееее аман от избиване на комплекси у тоя форум! С две колела била, пък аз имам една дето изобщо нема колела, аре сега да те видим!

# 11
  • Мнения: 521
ia da popitam sega kakto sum na miasto... sashto samo se nadlugvate koi kakva kola ima, koi kakva kushta ima i t.n...tuk li vi e miastoto da si izbivate kompleksite????
vsichko tova e tolkova smeshno, che niamam dumi.. nai-malkoto edin chovek, koito jivee v tova ejednevie koeto vie "pokazvate" njama da se hvali na liavbo i na diasno.. tipichni kompleksi sa bednia narod...

Леле колко си права, която и да си!   Беше започнало да ми се повръща Sick вече от хвалбите (комплексите) на някои персони! Баси простотията!

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ти са кво съ опитваш да докажеш, а?! Ееееее аман от избиване на комплекси у тоя форум! С две колела била, пък аз имам една дето изобщо нема колела, аре сега да те видим!

оки де, ела ми виж тогаз бричката, дето няма скоростна кутишка, волан и педали  Laughing

# 13
  • Мнения: 46 488
... sashto samo se nadlugvate koi kakva kola ima, koi kakva kushta ima i t.n...tuk li vi e miastoto da si izbivate kompleksite???? ...

Какво значи да се надлъгваме и към кой е насочен въпроса ти newsm78
Ако не вярваш, че това е нашата кола, заповядай да те повозим  Crazy

# 14
  • Мнения: 2 768
Ау какво съвпадение   и нашата е синя Flutter Joy

НЕ вървите..., моята е с 2 колела  Mr. Green

Аз пък имам автобус!  bowuu Ако не вярвате питайте 1-2 съфорумки дет ги водя на плаж! оф, олекна ми, що комплекси избих.......

Общи условия

Активация на акаунт