Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

Варна

Въпросът ми е към тези млади майки,които скоро са раждали със секцио в "Май4ин Дом"-Варна и са постъпили с направление по здравна каса.Колко лв доплатихте ?
« Последна редакция: пт, 28 юли 2006, 20:46 от Reza »
Цитирай

Бургас

800 лв, родих на 06.04.2006 г.
Цитирай

Sofia

Действително толкова се доплаща, но ако всичко мине нормално. Ние ползвахме кувьоз 7 дена, бебчето стоя 10 дена общо при тях, правиха ни изследвания за Rh-съвместимост и аз стоях 1 ден повече и доплатих 1200лв.
Цитирай

София

Това плащане, уж по здравната каса май излиза доста скъпо.Аз платих 500лв.,за избор на лекар.Родих нормално,но имах право на избор.Тази сума е регламентирана от болницата.
Аз съм от София.
Цитирай

Откъм Варната

Боже какви са тези цени Shocked, аз и без това не искам да раждам там ама ако и в другите Варненски болници се "доплаща" така по здравна каса, май ще раждам в къщи, та аз и 50 лв не мога да отделя за доплащане камо ли повече
Цитирай

Варна

Изглеждат ми на цени,които не са по ЗК.Аз родих в АГ на частния етаж и платих 400 лв за нормално раждане без да се възползвам от ЗК.
Цитирай

Varna

800лв е доплащането при раждане със секцио по здравната каса, мисля, че 1200 или 1000 беше без ЗК, дават ти касова бележка, всичко е официално !
Цитирай

Откъм Варната

800лв е доплащането при раждане със секцио по здравната каса, мисля, че 1200 или 1000 беше без ЗК, дават ти касова бележка, всичко е официално !

Брей ами като нямам да дам, да умирам ли там #Cussing out 
Цитирай

Попово

Ами не отиваш в МД Варна и това е!
Цитирай

Откъм Варната

Ами не отиваш в МД Варна и това е!

То ясно че няма да съм там, ама мисълта ми е че ако навсякъде е така..... ooooh!
Цитирай

Нови пазар

400лв ти са от ЗК и доплащаш разликата /800лв./. Самото раждане-секцио в МД Варна е 1200лв., затова който е по ЗК доплаща, а тези които не са, си плащат направо 1200лв.
Моята гинеколожка израждаше там /но аз по принцип и нямах никакто доверие, камо ли да ми прави секцио/  и даже ми записа час за секцио, но като ми издекламира цените и, й казах - не благодаря.
Получих перфектно отношение в Ок Варна. Условията може и да не са като в частната МД, но хората са се постарали.
А 800лв си ги холзвах за бебчо.
Цитирай

Варна

Момичета спокойно в Окрьжна болница отивате,раждате и нищо не плащате  Naughty естествено ако сте се уговорили с някой лекар това вече е друга работа.
Единственото което се плаща е за легло и то беше нещо минимално,така че не се притеснявайте в окрьжна болница са страхотни професионалисти  Hug
Хайде не се притеснявайте че,и бебчетата го усещат  Peace успех на всички бьдещи мами  bouquet
Цитирай
400лв ти са от ЗК и доплащаш разликата /800лв./. Самото раждане-секцио в МД Варна е 1200лв., затова който е по ЗК доплаща, а тези които не са, си плащат направо 1200лв.
Моята гинеколожка израждаше там /но аз по принцип и нямах никакто доверие, камо ли да ми прави секцио/  и даже ми записа час за секцио, но като ми издекламира цените и, й казах - не благодаря.
Получих перфектно отношение в Ок Варна. Условията може и да не са като в частната МД, но хората са се постарали.
А 800лв си ги холзвах за бебчо.
В Окръжна-Варна коклко ти струва секциото - със и без здравна каса?
Цитирай

Варна

В Майчин Дом е точно както го описаха момичетата. Все пак е частна болница.

За останалите не се притеснявайте в Окръжна можете и без уговорки с лекар да платите само минималните цени за легло. Нито за секцио нито за нормално се доплаща. Ако си имате уговорка с лекар е друг въпрос.

В АГ-то има етаж, на който нищо не се доплаща и ВИП етаж, за който Ваня е писала. Мога само да добавя, че във ВИПа на АГ-то тези 400лв си ги плащаш, а те пак си взимат от касата, ако си осигурен парите, които им се полагат.
Цитирай

Варна

Момичета спокойно в Окрьжна болница отивате,раждате и нищо не плащате  Naughty естествено ако сте се уговорили с някой лекар това вече е друга работа.
Единственото което се плаща е за легло и то беше нещо минимално,така че не се притеснявайте в окрьжна болница са страхотни професионалисти  Hug
Хайде не се притеснявайте че,и бебчетата го усещат  Peace успех на всички бьдещи мами  bouquet

Да ама там не предлагат епидурална упойка,нали.?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора