Програма за субтитри

  • 1 210
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
Моля ви, дайте ми идея коя програма за субтитри да си сваля и откъде? Едва от снощи разнищих голямата конспирация, наречена "торенти", но пък сега не зная как да им слагам на филмите субтитрите  Tired
Благодаря предварително на всички, които ще се отзоват и ще ми кажат откъде и какво да правя после с програмата  Hug

# 1
  • Мнения: 2 550
http://subs.unacs.bg/
От този сайт можеш да си сваляш субтитри за филмите.

А с какъв плеър гледаш филмите?
Ако си с BS player - включваш филма и ако не тръгнат автоматично (трябва да са в папката на филма и със същото име), кликаш с десен бутон на мишката върху екрана на филма и избираш load subtitles (отваряш папката където са субтирите) и си готова. Ако не ги чете, т.е. чете ги, но с маймунски шрифт, пак с десен бутон на мишката върху екрана - избираш менюто subtitiles - subtitles properties - font и там избираш - кирилица и таймс ню роман примерно.

Последна редакция: пт, 28 юли 2006, 19:54 от ~Тюлен~

# 2
  • Мнения: 2 212
Субтитрите обикновено или вървят с филма или си ги теглиш отделно, те са отделен файл, който е с разширение например .sub или .srt, а може и .txt. Ако файла на филма, т.е. .avi файла и файла на субтитрите ти се казват по един и същ начин например Matrix.avi и Matrix.srt, то тогава с пускането на филма с някой плеър би трябвало автоматично да ти се отварят и субтитрите, поне при мен винаги става. Винаги можеш ръчно да си преимунваш единия файл да се казва точно както другия, само че със съответното разширение. В противен случай, ако двата файла са с различни имена, някъде от плеъра в зависимост кой ползваш търсиш опция Load subtitles или нещо такова и ги зареждаш отделно....Специална друга програма за субтитри няма.

А това е сайт, където има бг субтитри: http://subs.unacs.bg

# 3
  • Мнения: 221
 newsm78 малко не ти разбирам точно въпроса?!?
обикновено в повечето торенти пише дали има субтитри..
и като си го пуснеш фила през програмата с която го гледаш (аз използвам BSplayer и съм много доволна) има опция Load Subtitles и от там си го намираш..
може и аз нещо да не съм те разбрала точно   newsm78

# 4
  • Мнения: 7 821
Правилно си се светнала, че ти трябва програмка. Ние използваме Codecs - FFDShow Video Decoder, който освен декодиране качва и субтитрите. Можеш да го свалиш от тук, други полезни програмки свързани с гледането на филми тук.
Иначе както са ти обяснили и другите, задължително с еднакви имена филма и субовете, за препоръчване да са в една и съща директория.
Успех и приятно гледане

# 5
  • Мнения: 2 212
Да, Ели е допълнила, че за да тръгнат така директно е нужно освен да са с еднакви имена и да са също в една и съща папка.

# 6
  • Мнения: 6 390
ще пробвам съветите на Ели, защото и аз се сетих да тегля филми  ooooh! Wink Grinning но някой нямат субтитри  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт