ИзбЕЛваНЕ на зЪБКи - прИЕМам ваШИТе пРЕПорЪки и преДЛОЖениЯ

  • 776
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 430
Момичета, с бели и свежи зЪбки като кокичета

Имам нужда от вашаТа помощ да ми препоръчате марка паста за зъби, кремче или каквото ползвате за избелване на зъби. Преди като пуШех - зъбите ми бяла белички като снежинки но сега, след бременностите, ражданията и бля, бля други странички ефекти зъбките ми са пожълтели.
Вчера ги поразгледах по обстойно и се разочаровах  Tired

Благодаря Ви

# 1
  • Мнения: 2 257
Основно тази:

   и тази, но само нощната е добра:

Пробвала съм разни лепенки с гел и какво ли не, но нещо не останах очарована. Освен това, не знам дали знаеш каква добра работа върши измиването със сода за хляб и изяждането на една ябълка след/преди това - хрус, хрус и зъбките стават бели и хубави. Но е хубаво и зъболекар да ти почисти зъбния камък и ги избели и изобщо да ти види зъбите след ражданията.  Peace

# 2
  • Мнения: 1 777
Дидолинка ,
G&J  ти е казала най-добре е зъболекар да ти ги почисти и избели а ти после с разни пасти да си ги поддържаш.Аз в момента правя това . Simple Smile
Успех.

# 3
  • Мнения: 2 427
Пастите за зъби не са толкова ефикасни а и има да тъъркаш(+това някой от тях най вероятно не се препоръчват при кариес единственно защото доразяждат зъбния емайл)...
Защо не отидеш на зъболекар,сега има едни нови лампи с които за сеанс -два ще станат толкова ослепително бели!Мила наистина ще си спестиш и пари и време.Моя мъж така направи и имаше страхотен резултат Peace

# 4
  • Мнения: 1 393


Тези лентички на мен са ми действали мн. добре, лошото е, че аз съм с мн. чувствителни венци и затова  внимавах- използвах ги по-рядко от това, което пишеше в инструкциите и за по- кратко време. Но пак действаха чудесно.
Препоръчвам ти ги.

# 5
  • Мнения: 636
Аз ползвах една туби4ка, нанася се на зъбите като лак за нокти. Не помня марката, но ги има навсякъде. Доволна бях, но след една пломба на преден зъб запо4на да ми дразни на мястото. Сега смятам да отидат при зъболекар - 4исто и сигурно  Flutter

# 6
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
зъболекар и аз ще ти препоръчам. пастите и избелвателите за в къщи са само за поддържане. аз ги избелих със Зуум лампа и сега ги поддържам с гелове. много съм доволна. но си е и доста пари Confused

# 7
  • Мнения: 7 837
И ние ползваме нощната паста на Crest, но и на всеки 6-мес. съм при зъболекар за по4истване. Ефектът от зъбаря, естествено е по-добър.

# 8
Сега като си бях в Бг моята зъболекарка ми направи едни пластмасови прозрачни ченета и ми даде 4 спринцовки с някакво избелващо средство, много силно . Каза, че трябва да ми стигне за 4 години.Вече го направих веднъж и много добър ефект забелязах. За същата процедура тук трябва да тръсна доста пари . Та така съм решила проблема засега. Нали скоро ще си ходиш в Бг - избелване на зъби там струва 150- 200лв. веднъж годишно се прави.

# 9
  • Мнения: 1 393
И ние ползваме нощната паста на Crest, но и на всеки 6-мес. съм при зъболекар за по4истване. Ефектът от зъбаря, естествено е по-добър.
Ама, Кейси, то почистването не избелва... newsm78 ...освен ако не бъркаш полирането с избелването?

# 10
  • Мнения: 7 837
При мен има добър ефект, но то явно си е и до зъби. Но искрящо бели, като холивудските звезди, не се добиват току така с пасти, лентички или полиране  Simple Smile Процедурите май са съвсем различни.

# 11
  • Мнения: 7 430
Благодаря ви за отговорите   bouquet аз искам да отида на зъболекар, но една позната българка ми каза, че неиния лекар и препоръчал да не се ходи често на почистване  Naughty понеже се изтъргва горния пласт на зъбите...макар, че аз не съм ходила на почистване отоколо 2г и мисля, че е време... Wink

# 12
  • Мнения: 671
Това за което писа shweppes и на мен ми го предлагаха Само че спринцовките май бяха за около месец
В Б-я на мен ми искаха 100лв за това а тук гледам някакви реклами на подобно избелване и ако не бъркам май беше 100-тина и малко$

Общи условия

Активация на акаунт