Ако някой знае

  • 751
  • 4
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 755
Здравейте мами! Това, което пиша е въпрос, за който имам нужда от компетентно мнение. Може би не е мястото му тук, но не се сетих, къде да потърся информация на друго място, а и като гледам съпричастните с форума са с толкова различни професии, че сигурно има кой да ми обясни. А ето и въпроса ми- какво означава рисунката да бъде на кадастрон с паспарту 5 см от всички страни- дали на самият кадастрон се прави рамка от 5 см или рисунката е примерно на блоков лист и се поставя върху по-голям лист кадастрон. И ако е вторият случай, как се прикрепя към кадастрона- лепи ли се ( в този случай не се ли деформира рисунката) или нещо друго? Благодаря на всички, които отделиха време да прочетат въпроса ми и приятна почивка!  bouquet

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Отделна рамка, но я правиш малко по-голяма и леко подлепяш отзад, не се разваля картината.
(Не претендирам за профеионално мнение)

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Графиките у нас са в паспарту. Както казва Дафодил, подлепени са с тиксо на гърба на тази рамка от картон.

# 3
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
може да ползваш двустранно залепващо тиксто или лепило, за да няма деформации. Кадастронът за паспарту се сгъва на две-като картичка става. Задната част е гръб на картината, а предната има прозорче. Аз бих дала паспартуто за правене в някоя рамкаджийница, че за мен правенето на паспарту е близко до ядрената физика  Peace

# 4
  • Русе
  • Мнения: 755
Благодаря ви! Наистина звучи сложна или по-скоро прецизна работа  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт