Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора

Пловдив, квартал "Смирненски"

Какво ще ми препоръчате да използвам за стерилизиране?
Стерилизатор, таблетки за студена стерилизация или пък стария и изпитан начин за стерилизиране във тенджера с вряла вода?
Колко шишета трябва да имам за отделните начини за стерилизация? /Аз имам 3 шишета./ newsm78
Цитирай

Varna

Аз използвах течността на Чико, много ми беше удобно  Peace Отнема половин час, така че сама си прецени за броя на шишетата  Hug
Цитирай

стерилизатор на Avent за микровълнова- лесно, бързо и надеждно Smile
Цитирай

ние ползвахме тенджерата на котлон. класика, но ако не внимаваш може да ти коства шишетата. трябва да си сметнеш нещата така, че или да имаш за всички хранения, или 1 "отвън" и едно за варенето.

за тенджерата и тока: колкото повече шишета сложиш, толкова по-евтино ще ти излезе, дори и с бързо загряващите котлони. трябва да е такава че с минимум вода да ги покриваш (и да има малко отгоре разбира се) - така става по-бързо, и респективно и по-евтино.

приятелско семейство споделиха че са стерилизирали в микровълновата в някаква пластмасова купа или нещо подобно, която била за подгряване на манджи в микровълнова печка (не специален стерилизатор).
но съпругата ми не се реши да пробва (имахме кратък спор, микровълновата радиация е безспорен убиец на всичко живо:) ако някой има опит може да сподели.

еди
Цитирай

стерилизатор на Avent за микровълнова- лесно, бързо и надеждно Smile
newsm10
Цитирай

Sofia

Аз ползвам стерелизатор за микровълнова на Чико, той е за 3 шишета, но се побират и 4 ако се подредят добре.
Цитирай

Magrathea

Използвах стерилизатор на Авент. Не помня колко шишета имах в началото, но всяка порция мляко давах в стерилизирано шише.
Цитирай

Германия

стерилизатор на Авент  Peace побира 6 шишеша с бибероните!
Цитирай

Burgas

Таблетки на Чико, много са удобни. Smile
Цитирай

София

Стерилизатор за микровълнова, има различни марки.Лично аз ползвам на Чико, много бързо и удобно, става за няколко минути и стерилизацията важи около 5 часа(поне така пише на упътването).Продава се в комплект с 1 шише 150 мл.Преди стерилизатора(около1 месец) изварявах шишетата в тенджера-доста по-неудобно и бавно.Но все пак ти си прецени. Smile
Цитирай

Варна

И аз така! Изварявах шишетата (при баткото), но ставаха ужасно бели от нашата варовита вода!
Цитирай

Варна

Стерилизатор за микровълнова. Ние бяхме с такъв на Авент. Чудесна работа ми свърши. Laughing
Цитирай

Русе-Враца

Използвам таблетките на Чико  Peace
Имам 3 шишета
Цитирай

Стерилизатор за микровълнова на Авент (за 4 шишенца) - препоръчвам го с две ръце  Peace
Цитирай

Mediterraneo

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора