Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Двоумя се и не зная какво да мисля?
Малти кашля и киха от време на време и като че ли му е запушен носа. Днес бяхме на консубтация и педито каза че гърдите, гърлото са чисти, ушите са си ок. абе изобщо нищо му няма на детенце.Венците са ужасно подути.
Но аз като Тома неверни пак се съмнявам - тогава защо така покашля и киха?  Shocked
Цитирай
Of i nie sme taka ama bez ka6liza i kihane no pyk s temperatura-bqhme na Lekar dnes vsi4ko e ok samo venzite mn.poduti Crying or Very sad i gyrloto so4no no ni predpisaha protivoalergi4en sirop za otoka na gyrloto i kolargol za v nosa za da sliza do gyrloto!Abe mai vsi4ki se opravdavat sys zybite ama koi znae Question Sledi temperaturata ako iska6 davai Stodal na Boaron homeopati4en sirop prevantivno da ne stane ne6to v posledstvie.Zeluvki ot Joanna i maika i!
Цитирай

sofia

всяко зъбче на нас ни излиза със сополи и после кашлица,тръгне ли да избива всичко изчезва за ден
Цитирай

Bath, UK / Варна

Ами моят син миналата седмица ни изкара акъла с 40 градуса температура, заведохме го в спешното - прегледаха го, изследваха го, няма му нищо. Същия ден му изби 9-тото зъбче. Казаха че не можело да е от зъба  Thinking
Сега е с хрема и кашлица, без температура, пак го водих на лекар - пак му няма нищо. Не знам вече, слагам капки за нос, а вечер давам понякога сироп за кашлица, че се буди и кашля.
И още 2 зъба напъват. Те сега са кътници, гадни са, а и са няколко наведнъж, щото преди си бяха едно по едно и минаваше по-леко.
Откъде да знам и аз - зъби ли са, болно ли е детето...  helpuu
Цитирай

София

и  моето дете преди да му изникнат първите две зъбчета имаше сополки и кашлица. Като попитах педиатърката дали може да е от зъбите тя ми каза "кашлицата не  е от зъбите". И  се оказа пправа, защото Катрин ме зарази и мен. Изникна едното зъбче и спряха сополите. След 2 дни пак започнаха сополи, после кашлица и изникна второто зъбче. Така, че нямам идея тая кашлица от какво беше Thinking
Цитирай
А за колко време никне зъб Embarassed
Цитирай

Варна

Мдааа... Повсеместен проблем... И в нашия дом има малко сополи и къшлица, но пради това бебе имаше и зачервена дупа, то се надявах да пониква зъб. От друга страна и двамата с таткото ни болят гърлата, той се сополиви, хвърчат вируси, летят микроби... Нямаме температура. Дано се оправим скоро, че е пошлост да се мъкнем такива заразни... Отгоре на това е вероятно на майката да й извадят един кътник, което е направо безобразие. Нямам думи! yu5
Цитирай

И ние сме така, утре го водя на лекар обаче. Няма Т, обаче е хремав, има апетит, венците подути, един кътник ( Shocked ) се подал, нещо се втрещих при вида му. По цяла нощ ми се буди и издевателства.
Цитирай

Бу-у-урга-а-ас

Цитат на: Evjeni
и  моето дете преди да му изникнат първите две зъбчета имаше сополки и кашлица. Като попитах педиатърката дали може да е от зъбите тя ми каза "кашлицата не  е от зъбите". И  се оказа пправа, защото Катрин ме зарази и мен. Изникна едното зъбче и спряха сополите. След 2 дни пак започнаха сополи, после кашлица и изникна второто зъбче. Така, че нямам идея тая кашлица от какво беше Thinking

Казват,че е от стичането на сополите в гърлото. Добре е от самото начало да се изполва физиологичен разтвор, за да втечнява секретите и да не им позволява да изсъхват в носоглътката.  И ние сме така Sad
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

И моят син е с храма над 10 дни вече...Не мога да го разбера-храни се, спи спокойно(относително де), но има какво да се забърше отдолу на нослето му. Има вече 16 зъба и последният изби преди 2 дни...Оставила съм го, но не му минават пустите му  сополи  Sad .
Цитирай

Варна

Всички познати са хремави и ги наболява гърлото. Подозирам таен заговор, биологична атака някаква. От друга страна сезонът беше с доста променливо време и е напълно нормално народа да боледува. Примирявам се.  cold
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.